Majitelé Walmarku jednou reprezentovat ČR do Monaka

Majitelé Walmarku jednou reprezentovat ČR do Monaka

Tiskové zprávy · 2 min. čtení

31.05.2011

„Konkurence bude velká. Vybírá se z 50 uchazečů podnikajících na šesti kontinentech,“ říká Adam Walach, který ve společnosti Walmark zastává pozici předsedy představenstva.  Podle něj by majitelé největšího východoevropského a středoevropského výrobce vitamínů a doplňků stravy na bázi vysoce účinných látek (například Proenzi, ImunActiv, Prostenal, Urinal, Viaderm, a další) mohli zaujmout nejen výsledky své firmy, ale také tím, že jsou sourozenecká trojice.

Zájem o příběh tří bratrů podnikatelů z ČR, který začal v roce 1990 a trvá úspěšně dodnes, už totiž projevili i reportéři prestižních britských deníků Financial Times a The Daily Telegraph„Vybrali si celosvětově jen sedm příběhů a ten náš je mezi nimi. V minulém týdnu jsem měl hodinové interview s reporterkou Financial Times. Měl jsem dojem, že ji naše cesta k dnešní podobě Walmarku skutečně zajímá,“ poznamenal A. Walach.
Bratři Adam, Mariusz  a Valdemar  Walachovi budují svou firmu celých 20 let společně. Výrobky Walmarku si získaly dlouhodobou důvěru a spokojenost mezi zákazníky, což potvrzují i výsledky průzkumů IMS Health: „Walmark je nejvíce prodávanou značkou v ČR, patří mu 14% podíl na trhu“.

Značka Walmark dnes jako holdingová matka zastřešuje téměř dvacet firem, které v deseti zemích zaměstnávají kolem devíti set lidí. Roční obrat společnosti se pohybuje okolo 2, 5 miliardy korun.

Ocenění Ernst & Young Podnikatel roku 2010 v ČR získali majitelé Walmarku letos v únoru. Soutěže se účastní vlastníci nebo manažeři společností, kteří kontrolují minimálně 25 procentní vlastnický podíl firmy, odpovídají za výkon své společnosti a jsou aktivními členy jejího nejvyššího vedení.

Soutěž Podnikatel roku byla založena společností Ernst & Young v USA v roce 1986. Během své existence se rozšířila do řady zemí celého světa a nyní se vyhlašuje již v téměř 50 zemích na šesti kontinentech. Jejím cílem je ukázat veřejnosti vynikající osobní příklady na poli podnikání, které mohou být vzorem pro mladé začínající podnikatele.
Zpět na seznam článků

Dále by Vás mohlo zajímat


25
let jsme zde pro Vás
54
zemí, kde nakoupíte
naše produkty
1500
produktů v našem portfoliu
176.098
spokojených členů Klubu zdraví Walmark