Walmark má nového generálního ředitele

Walmark má nového generálního ředitele

Tiskové zprávy · 2 min. čtení

01.10.2013

Jorge C. Manuel má více než 20 let zkušeností z oblasti produktů péče o zdraví. Pracoval ve významných manažerských pozicích v rámci střední a východní Evropy ve společnostech  GlaxoSmithKline a Sanofi Consumer Healthcare.

Petr Turoň, který zastával pozici výkonného ředitele Walmarku posledních pět let, zůstává v představenstvu společnosti a zaměří se na posílení finančního a provozního řízení, stejně jako na vedení strategických rozvojových projektů.
 
Reprezentanti vlastníků společnosti Walmark – předseda představenstva Adam Walach a Barry Clare, který je členem představenstva Walmarku a bývalým šéfem Boots Healthcare International, shodně očekávají, že Petr Turoň a Jorge C. Manuel ve svých nových pozicích posílí postavení Walmarku na evropském trhu a uskuteční strategii rozvoje zaměřenou na konečné zákazníky.
 
Podle nového výkonného ředitele Jorge C. Manuela má Walmark jedinečné portfolio silných nadregionálních značek s významným růstovým potenciálem a je dobře ukotven na čele atraktivního sektoru doplňků stravy ve střední a východní Evropě. „Jsem velmi rád, že můžu zaujmout tuto pozici a těším se na spolupráci s vrcholovým vedením při další fázi rozvoje Walmarku.“ uvedl.
 
Ze CV Jorge C. Manuela:
Jorge Manuel C. strávil velkou část své úspěšné kariéry ve střední a východní Evropě, kde pro globální farmaceutické společnosti budoval silné značky v oblasti péče o zdraví zaměřené na konečné spotřebitele. Naposledy zastával nejrůznější vyšší manažerské a vedoucí pozice v příslušných divizích společností GlaxoSmithKline a Sanofi. Portugalec Jorge Manuel C. absolvoval ekonomii na Corvinus University v Budapešti. Kromě své rodné portugalštiny, mluví plynně anglicky, francouzsky, maďarsky a španělsky.
 
O Walmarku

Walmark je největším výrobcem a distributorem vitamínů, minerálních látek a doplňků stravy ve střední a východní Evropě. Má vedoucí postavení na trhu v České republice, na Slovensku, v Rumunsku, Bulharsku, Maďarsku a důležitou pozici zaujímá v Polsku a Pobaltí. Společnost prodává širokou škálu doplňků stravy a volně prodejných léčiv prostřednictvím své dobře zavedené distribuční sítě.  Produktové portfolio zahrnuje například ArthroStop a Proenzi, prémiové značky péče o zdraví,

Zpět na seznam článků

Dále by Vás mohlo zajímat


25
let jsme zde pro Vás
54
zemí, kde nakoupíte
naše produkty
1500
produktů v našem portfoliu
176.098
spokojených členů Klubu zdraví Walmark