Hledá se nejlepší jméno

Hledá se nejlepší jméno

Tiskové zprávy · 2 min. čtení

03.02.2016

Nepřijde Vám zvláštní, že i dnes, v době, kdy není nahé ženské tělo ve filmech nebo časopisech ničím neobvyklým a vše se tak trošku točí kolem sexu, je výraz vagina stále považován za tabu? Idelyn® Beliema, značka ženského intimního zdraví, se to rozhodla změnit. Vyzývá ženy, aby hlasovaly a tím pomohly zvolit to nejlepší označení pro vaginu. Slovo, které bude pozitivní, nebude znít hanlivě, ani příliš oficiálně, ale ani dětinsky. Podívejte se na video:

a navrhněte nejlepší označení pro vaginu – hlasujte zde: cz.FindTheName.eu.

 

Naučme se mluvit o vagině

Zatímco muži, bez ohledu na věk, umí o svých penisech mluvit otevřeně, slovo vagina je pro ženy stále tabu.

Snahou značky Idelyn® Beliema je porozumět frustraci a ostychu spojeným s ženskou intimitou. Proto zahajuje dialog na nelehké téma. Cílem je najít pozitivní a vhodné označení pro vaginu, prolomit tabu, které se vytvořilo okolo jména vagina, a přispět tak k tomu, aby se ženy cítily komfortně, když o svých intimních partiích mluví. Zapojit se může každá žena. Klikněte na cz.FindTheName.eu. a vyjádřete svůj názor na to, jak vaginu nazývat. #FindTheName. 

Video vám ukáže i to, jak se muži, bez ohledu na svou národnost nebo věk, bez ostychu vyjadřují o svých penisech. Na druhé straně potom ženy, pro které je pojmenování intimních partií v podstatě nemožným úkolem. Je čas to změnit.

Pomozte sejmout tabu, které od pradávna doprovází ženskou intimitu, a podělte se s námi o výraz, kterým označujete svou vaginu a který může i řadě jiných žen pomoci odhodit stud a otevřeně hovořit o jejich zdraví i případných problémech.

Inspirujte se videem a až do 22. 2. 2016 hlasujte na cz.FindTheName.eu. #FindTheName.

 

Zpět na seznam článků

Dále by Vás mohlo zajímat


25
let jsme zde pro Vás
54
zemí, kde nakoupíte
naše produkty
1500
produktů v našem portfoliu
176.098
spokojených členů Klubu zdraví Walmark