Idelyn rozšiřuje své portfolio o řadu Urinal

Idelyn rozšiřuje své portfolio o řadu Urinal

Tiskové zprávy · 2 min. čtení

31.10.2016

Ve společnosti Walmark víme, že zdraví je to nejcennější, co máme, neboť ovlivňuje každou další důležitou věc v našem životě: rodinu, vzta­hy, naše cíle i přání… Nejsme–li zdraví, všechno ostatní je druhořadé.

I z tohoto důvodu jsme vytvořili společnost Idelyn® jako samostatnou a nezávislou platfor­mu, jež patří do skupiny Walmark a je zaměřena na ženské intimní zdraví.

Naše motto „Obnovit ženskou rovnováhu“ ne­znamená pouze nabídnout řešení při ženských intimních potížích a podpořit zdraví žen pomo­cí prvotřídních přípravků, ale též pomoci ženám zvýšit jejich sebevědomí a vést diskusi, která je inspiruje k tomu, aby začaly hovořit otevře­ně i o svých nejintimnějších problémech. Mno­ho žen totiž nahlíží na své intimní partie jako na něco, za co se mají stydět.

První produktovou řadou od Idelyn® je značka Beliema®, zaměřená na pomoc při vaginálních infekcích a na péči o intimní partie, kterou jsme na trh uvedli v roce 2015. Dalším krokem smě­rem k ženskému intimnímu zdraví je nabídnout osvědčené produkty pro péči o močové cesty – další intimní problém, který často trápí mnoho žen.

Je pro nás proto velkým potěšením, že jsme své portfolio rozšířili o Urinal® – experta na močové cesty.

Urinal®, oblíbená a osvědčená produktová řada, která je v Čechách dlouhodobou jedničkou v péči o močové cesty, zůstává uvnitř zcela nezměně­ná – taková, jako ji spotřebitelky znají. Připravili jsme ale několik změn, které posunou značku blí­že zákazníkům – vytvořili jsme nový obal, který si ponechává základní prvky Urinalu®, kombinuje je už však se stylem Idelyn®. Navíc, přinášíme zcela novou komunikační strategii, která zvidi­telní značku a posílí zájem o celou řadu Urinal®.

Pevně věříme, že se nám tímto krokem podaří vybudovat takovou značku, která bude ženy in­spirovat k tomu, aby byly opět samy sebou – za každých okolností.

Zpět na seznam článků

Dále by Vás mohlo zajímat


25
let jsme zde pro Vás
54
zemí, kde nakoupíte
naše produkty
1500
produktů v našem portfoliu
176.098
spokojených členů Klubu zdraví Walmark