Dárky pro zdraví a krásu pro celou rodinu a navíc dvě vánoční soutěže

Dárky pro zdraví a krásu pro celou rodinu a navíc dvě vánoční soutěže

Tiskové zprávy · 4 min. čtení

13.12.2016

Přemýšlíte, co dát pod stromeček, aby to udělalo radost a splnilo i svůj praktický účel? I v letošním roce připravil Walmark limitovanou edici oblíbených doplňků stravy. Klub zdraví Walmark k tomu nabízí i speciální balíčky a každý den v době adventu i jednodenní akční nabídku. A navíc dvě letošní limitované edice, Proenzi a Marťánci, jsou doplněné o soutěž!

Proenzi 3 plus + SOUTĚŽ
Dejte kloubům maximum

proenziPohyb je neodmyslitelná součást každodenního života. Stěžují si vaši blízcí, že jim v pohybu brání bolavé či ztuhlé klouby? Nebo by se rádi o své klouby začali starat, aby udržely jejich kondici co nejdéle? Dopřejte jim doplněk stravy Proenzi 3 plus. Proenzi 3 plus obsahuje glukosamin sulfát a chondroitin sulfát, které tvoří základní stavební kameny chrupavky. Složení je obohaceno také o unikátní ExPur komplex - kombinaci kolagenu typu II, který je jednou ze základních stavebních součástí kloubní chrupavky, a vitaminu C, který podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci chrupavek a kostí.

Soutěž – až do 8. 1. 2017 můžete soutěžit o trekingové hole. Stačí koupit limitovanou edici Proenzi 3 plus a registrovat se na stránce www.proenzi.cz

Limitovaná edice obsahuje 180 + 45 tablet NAVÍC. KOUPIT

Prostenal Forte
Osvědčená péče o prostatu

ProstenalProstenal Forte je doplněk stravy, který obsahuje osvědčenou kombinaci rostlinných výtažků ze Saw palmetta a kopřivy dvoudomé, které podporují správnou funkci prostaty a močového ústrojí. Navíc je obohacen o zinek, jenž přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Darujte mu ten pravý dárek pro muže.

Limitovaná edice obsahuje 90 + 30 tablet NAVÍC a jako dárek Prostenal® EXPERT 6 tablet s kořenem Maca pro intimní chvíle. KOUPIT 

Marťánci
Oblíbené multivitaminy a minerály pro děti + SOUTĚŽ

martanciV každém balení doplňků stravy Marťánci s Imunactivem MIX tablety 50+50 nebo Marťánci Gummi s Echinaceou želatinové tablety 50+50 naleznete vždy dvě balení Marťánků, jedinečnou čelovku, masku Marťánka k vystřižení a také soutěžní kód se samolepkou.

Všichni, kteří si zakoupí letošní limitovanou edici, mohou do 31. 12. 2016 soutěžit o vesmírný projektor a noční lampičku v jednom.

Jak soutěžit? Zaregistrujte se na stránkách www.martanci.cz a vložte soutěžní kód. Ihned se Vám objeví informace, zda jste vyhráli 1 ze 150 vesmírných projektorů. Pozor, vyhrává se v určité hodiny a v určeném pořadí, proto se dobře podívejte do pravidel, kde jsou přesné informace. Tím zvýšíte svoji šanci na výhru. KOUPIT MARŤÁNKY

Spektrum Vitalita 50+ a Spektrum GUMMIES imunita
Vitaminy a minerály pro dospělé

Spektrum vitalitaSpektrum Vitalita 50+ je prémiový, komplexní multivitamin s minerály. Navíc je tento doplněk stravy obohacen o výtažek kořene ženšenu a pro aktivní život po padesátce a látku DMAE. Spektrum Vitalita 50+ bude vhodným dárkem pro Vaše rodiče, pokud chcete podpořit jejich vitalitu a životní energii a díky vitamínu D a C také imunitu.

Limitovaná edice obsahuje: 50+ 100 tablet + 30 tablet NAVÍC, KOUPIT


Spektrum GUMMIES imunita

spektrum-gummiesDoplněk stravy Spektrum® Gummies imunita je vyvážený komplex vitaminů a minerálů  v želatinové formě obohacený o extrakt z echinacei pro podporu imunity. Spektrum® Gummies imunita bude chutným a prospěšným dárkem v zimním období pro Vaše blízké.

Limitovaná edice obsahuje:60 + 60 tablet NAVÍC, KOUPIT

 

8 speciálních balení doplňků stravy Walmark řady

Pokud je zdraví Vaší rodiny to nejdůležitější, hledejte i o Vánocích špičkové produkty Walmark. Darujte svým blízkým limitovanou edici s tabletami navíc zdarma. Vybírat můžete až z osmi variant, například GinkoPrim Max pro podporu paměti a koncentrace nyní s měsíční dávkou navíc zdarma či špičkový Omega 3 Forte číslo jedna pro zdravé srdce nyní se 120 tobolkami navíc zdarma. Jděte zdraví naproti.

GinkoPrim Max je doplněk stravy. Obsahuje extrakt z ginkgo biloba pro podporu mozkových a kognitivních funkcí. Omega 3 Forte je doplněk stravy. EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce. Příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu 250 mg EPA a DHA.

Limitované edice Walmark

GinkoPrim Max
90+30 TBL NAVÍC
Lutein Forte 20mg
60+60 TBL NAVÍC
Hlíva Plus
60+60 TBL NAVÍC
MegaC Long Effect
30+30 TBL NAVÍC
Koenzym Q10 Cardio
40+40 TBL NAVÍC
Omega 3 Forte
120+120 TOB NAVÍC
Lecithin Forte 1325mg
90+90 TOB NAVÍC
Vápník-Hořčík-Zinek Osteo
140+60 TBL NAVÍC


Kompletní vánoční nabídku koupíte v lékárnách nebo na
e-shopu Klubu zdraví Walmark.

Přejeme Vám hodně zdraví a krásné Vánoce.
Walmark

 

Zpět na seznam článků

Dále by Vás mohlo zajímat


25
let jsme zde pro Vás
54
zemí, kde nakoupíte
naše produkty
1500
produktů v našem portfoliu
176.098
spokojených členů Klubu zdraví Walmark