JIŽ BRZY NOVÝ VYLEPŠENÝ INDEX ZDRAVÍ

JIŽ BRZY NOVÝ VYLEPŠENÝ INDEX ZDRAVÍ

Tiskové zprávy · 2 min. čtení

06.11.2017

Zatímco si čtete tento článek, prochází INDEX ZDRAVÍ změnou k lepší a dokonalejší verzi, což je důvod, proč vám v této chvíli není dostupný.

Na co se můžete těšit?

 

Jak možná víte, po vyplnění testu zjistíte, jak je na tom Váš ukazatel Index Zdraví: nástroj vám přesně určí optimální denní příjem tekutin a doporučí 5 oblastí zdraví, na které byste se měli v následujícím měsíci zaměřit. Na základě testu Vám také na míru vytvoří 28denní plán, který Vás podpoří na cestě ke zdravějšímu životnímu stylu. Nyní nově tento plán budete moci každý den digitálně sledovat a těšit se z vašich zlepšení.

Po ukončení vašeho 28 denního plánu vám vždy znova, na základě vašich pokroků, zašleme nový aktuální plán.

 

INDEX ZDRAVÍ bude také nově umět na základě individuálních výsledků identifikovat, jaké látky vám můžou v těle chybět, a doporučit, jak je doplňovat pro podporu vašeho zdraví.

Pro větší pohodlí si uživatelé také budou moci nastavit službu automatického připomínání svých plánovaných kroků přímo na jejich emailovou adresu.

 

Další novinkou bude možnost srovnání vašich výsledků s průměrem ostatních uživatelů.

 

Nakonec budete moci přímo přes INDEX ZDRAVÍ sdílet svůj příběh a úspěchy na cestě za zdravým životním stylem s vašimi přáteli a doporučit INDEX ZDRAVÍ všem, které máte rádi a chcete je také podpořit na cestě ke zdravějšímu já.

Zpět na seznam článků

Dále by Vás mohlo zajímat


25
let jsme zde pro Vás
54
zemí, kde nakoupíte
naše produkty
1500
produktů v našem portfoliu
176.098
spokojených členů Klubu zdraví Walmark