telephone Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

Zdraví aktuálně

Jak se dostat po dlouhé zimě opět do formy? Poradíme Vám, na jaké oblasti zdraví se zaměřit, abyste se na jaře cítili fit a plni energie!

Podpořte imunitu

Podpora imunity je pro naše zdraví zásadní, a to nejen v jarních měsících, ale během celého roku. Základem fungujícího imunitního systému je zdravý životní styl s důrazem na pestrý a vyvážený jídelníček, dostatek aktivního pohybu a kvalitního spánku. Pro podporu imunity jsou vhodné jak vitaminy (C a D), tak i minerální látky (zinek), na které často zapomínáme. Velké oblibě se těší betaglukany, biologicky aktivní polysacharidy (BAP), které jsou jedny z nejvíce zkoumaných přírodních látek. Jejich obliba stoupá hlavně v chladných měsících, kdy jsou zvýšené nároky na organismus, ale vhodné je jejich užívání i celoročně. Beta Glukan 200 mg Prémium najdete také v nabídce Walmark. Jde o produkt prémiové kvality s přírodními beta glukany z kvasinek Saccharomyces cerevisiae. Vysoká dávka beta glukanu, šípku, vitaminu C a černého bezu. Beta Glukan 200 mg Prémium představuje akutní podporu imunitního a respiračního systému v období zvýšeného výskytu respiračních infekcí, kterým jarní aprílové počasí bezpochyby je. 

Skoncujte s jarní únavou

Mnozí z vás se mohou po dlouhé zimě cítit unavení a vyčerpaní. Příčin může být mnoho, od nedostatku slunečního záření a vitaminu D, až po kilogramy nabrané během zimy. Abyste se na jaře cítili v kondici, doplňte nejen vitaminy a minerály, ale zaměřte se také na přírodní zdroje energie. A jaké jsou naše tipy, díky kterým podpoříte nejen fyzickou, ale také psychickou kondici? My doporučujeme Guaranu 800 mg obsahující vysoce kvalitní extrakt semen až z daleké Brazílie. Guarana pomáhá zvýšit bdělost a soustředěnost a také podporuje fyzickou aktivitu a povzbuzuje tělo. Vhodné je také tělu doplnit hořčík, který přispívá k normálním svalovým funkcím a je vhodný při zvýšené fyzické a psychické zátěži pro podporu energie a snížení únavy a vyčerpání. Magnesium + B6 ocení nejen ti, kteří trpí jarní únavou, ale také osoby, které jsou vystaveny zvýšené duševní a fyzické zátěži a sportovci. 
 

Myslete také na své duševní zdraví 

Stres a každodenní starosti jsou nedílnou součástí dnešní doby, díky kterému často při příchodu domů ze zaměstnání padáme únavou. Ženšen korejský je známý adaptogen, který pomáhá tělu adaptovat se na stres a překonat únavu. Již po staletí je ženšen užíván v tradiční východní medicíně pro podporu energie. Potřebujete-li podpořit své duševní zdraví během psychicky náročného období, je Ženšen korejský správnou volbou. Kromě toho má ženšen řadu dalších pozitivních benefitů. Podporuje mozkovou aktivitu, zlepšuje kognitivní funkce, pomáhá zvýšit koncentraci a bdělost. Pomáhá zachovat optimální tělesnou výkonnost, vytrvalost, pomáhá udržet energii a vitalitu. Přispívá k normální cirkulaci krve, normální funkci imunitního systému, a navíc podporuje erekci a sexuální zdraví. 

 

Související články

Jak bojovat s jarní únavou?

Publikováno: 20 dub 2023

Venku je jaro, příroda se probouzí k životu, tak proč jste tak unaveni? Jarní únava není bohužel ničím výjimečným a bojují s ní mnozí. Nedostatek...

Celý článek