telephone Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

MUDr. Zuzana Kala Grofová u zrodu Indexu zdraví a Nutričních programů

Již řadu let úspěšně vede svou poradnu pro redukci hmotnosti, dietologii a dietní vaření a úspěšně pomáhá lidem najít cestu ke zdravému životnímu stylu.

Doktorka Zuzana Kala Grofová již řadu let úspěšně vede svou poradnu pro redukci hmotnosti, dietologii a dietní vaření a úspěšně pomáhá lidem najít cestu ke zdravému životnímu stylu. Ve své dnes již třicetileté praxi se věnuje vnitřnímu lékařství, geriatrii a klinické biochemii a posledních dvacet let se specializuje především na klinickou výživu. K zájmu o dietologii jí přitom přivedli už její učitelé.

Během studií na lékařské fakultě se ocitla na jednom z prvních pracovišť specializujících se na umělou výživou. Doktorka Grofová dnes a denně pečuje o pacienty v těžkých stavech, které by bez umělé výživy vůbec nebylo možné řešit. Během naší úzké spolupráci na Indexu zdraví a Nutričních programech se soustavně utvrzujeme v tom, jak významně může životní styl naše zdraví ovlivnit. Na základě toho jsme se zaměřili na 5 pilířů zdraví, kterými jsou: výživa, pohyb, zlozvyky, psychická rovnováha a kondice.

doctor.pngZuzana Kala Grofová se dennodenně přesvědčuje o tom, jaký významný vliv na zdraví tyto oblasti mají. Její slova potvrzují, že máme-li výše uvedených pět pilířů pod kontrolou, děláme pro své zdraví maximum.
 

Je významné, kolik pro sebe člověk může udělat, pokud dostane kvalitní, pravdivé a podložené informace a aktivně je začlení do každodenního života,

ujišťuje doktorka Grofová.
 
Zuzana Kala Grofová se přitom sama řídí zdánlivě velmi jednouchými a osvědčenými pravidly. A nabádá k tomu i ostatní. Nejdůležitější je uvědomit si, že moje zdraví je moje věc. Zásadní je bojovat s pohodlností a naučit se nový styl normálně žít, přičemž normálně znamená: „tak, jak vyhovuje mně“. Odměnou je kromě zdraví také udržení mládí a výkonnosti. Změna životního stylu se kladně projeví dokonce i u některých zdravotních stavů, na nichž se podílí genetika, například u obezity.
 

Bohužel často spoléháme na nesprávné informace a nejraději bychom chtěli nějakou magickou střelu, jednu věc, která sama vše změní k dobrému. Zdravý životní styl je ale opravdu postup krok za krokem,“

připomíná doktorka Grofová.

Z toho důvodu připravil Walmark ve spolupráci s doktorkou Grofovou Nutriční programy a Index zdraví, které pomohou nalézt a nastartovat účinnou a rozumnou cestu ke zdravému životnímu stylu komukoli.
 
Ve spolupráci s doktorkou Grofovou Walmark také identifikoval konkrétní oblasti, které jsou nejčastěji problematické, např. tělesnou a mentální energii, krásu pleti, vlasů a nehtů či zdravý pohyb. Tak vznikla kombinace produktů sestavená z profesionálního a holistického pohledu pro každou problémovou oblast. Pokud si je tedy někdo sám vědom oslabení v určité oblasti, najde prostřednictvím Nutričních programů to nejúčinnější podporu.
 
Index zdraví je nástroj, který na základě sady otázek nabídne každému jedinci osobní plán jednoduchých činností na jeden měsíc a doporučí ideální kombinaci přípravků jakožto nutriční podpory na každý den. Potravinové doplňky podpoří cíl individuálního plánu a úkoly obsaženými v plánu pomohou posunout zdravotní stav o několik pomyslných příček výš. Index zdraví je přitom o celkovém nastartování životního stylu – důležitým parametrem měsíčního plánu je jednoduchost a malé změny, které se dobře fixují. Malé kroky každý den jsou přitom tou nejspolehlivější cestou k pozitivnímu výsledku.

 

Související články