Walmark a MUDr. Zuzana Kala Grofová, Vaši průvodci na cestě ke zdraví

MUDr. Zuzana Kala Grofová řadu let vede poradnu pro redukci hmotnosti, dietologii a úspěšně pomáhá lidem najít cestu ke zdravému životnímu stylu. Věnuje se vnitřnímu lékařství, geriatrii a klinické biochemii a posledních dvacet let se specializuje především na klinickou výživu.
Spolupráce s MUDr. Grofovou nás utvrdila v tom, že životní styl je určující pro naše celkové zdraví. Na základě toho jsme se zaměřili na 5 pilířů zdraví, kterými jsou výživa, pohyb, zlozvyky, psychická rovnováha a kondice.

"Získá-li člověk kvalitní, pravdivé a podložené informace a aktivně je začlení do každodenního života, může výrazně ovlivnit své zdraví. Změna životní stylu nelze provést okamžitě, ale je důležité postupovat krok za krokem. Nejdůležitější uvědomit si, že moje zdraví je moje věc."
Walmark ve spolupráci s MUDr. Grofovou připravuje speciální nástroj podpory zdraví Index zdraví, jehož cílem bude Vaši cestu ke zdraví podpořit. Tento holistický koncept pak představí kombinaci produktů, které podpoří specifickou oblast Vašeho zdraví. 
Připravovaný Index zdraví na základě sady otázek vytvoří konkrétní osobní plán jednoduchých činností na jeden měsíc, a zároveň doporučí vhodnou kombinaci doplňků stravy. Důležitým parametrem měsíčního plánu bude jednoduchost a malé změny, které jsou tou nejspolehlivější cestou k cíli.