11 vánočních dárků, které potěší i podpoří

11 vánočních dárků, které potěší i podpoří
„Největší“ akce roku je za dveřmi. Vánoce. Nenechte se zválcovat stresem. Připravte se na ně včas. Abychom vám to trochu usnadnili, připravili jsme 11 tipů na dárky, které nejen potěší, ale navíc ještě podpoří.

 

1. Radost nejen o vánocích

Jak podpořit smysl pro humor? Nadělte „vtipný“ dárek. Může to být humorné spodní prádlo, držák na svorky, 3D pero, retro plavky, veselý hrnek, toaletní papír s bankovkami, obrácené hodiny, netradiční kuchyňská zástěra, originální meditační polštářek či akvárium s medúzami.

 

2. Dárek pro srdce i mozek

Kdo by nechtěl mít srdce jako zvon a mysl rychlou jako blesk. Ideální dárek pro zdraví mohou být Omega 3 nenasycené mastné kyseliny (zejména jejich složky EPA a DHA), které přispívají k normální funkci srdce i mozku a podporují duševní vitalitu. Potravinový balíček obsahující především mořské ryby, řasy, avokádo či lněná a dýňová semínka lze obohatit nebo nahradit vánočním balením doplňku stravy Omega-3 Forte Rybí olej nabízející 120 + 60 tobolek navíc.

 

3. Škola smyku

Spojení adrenalinu, dětského nadšení i praktičnosti v sobě nese škola smyku. Darujte šanci nacvičit si v bezpečném prostoru chování auta ve smyku a zároveň si užít závodního ducha, kopu radosti a zjištění, že to opravdu klouže.

 

4. Podpořte zrak

V současném přetechnizovaném světě naše oči doslova trpí. Zejména ti, kteří celé dny sedí u počítače, případně se pohybují v prašném prostředí mohou pociťovat únavu očí a zhoršování svého zraku. Svým blízkým můžete sestavit košík pro oči důležitých potravin jako různá semínka či sušené ovoce a nebo jim pořídit doplněk stravy Lutein Plus 20 mg, který ve vánočním balení nabízí 70+50 tobolek navíc. Obsahuje vitamín A (je podstatný nejen pro zrak, ale i pro imunitní funkce), zinek (je koncentrovaný v různých částech oka, například v sítnici a přispívá ke zdraví očí) a vitamín E (působící jako antioxidant).

 

5. Informace na dosah

Základem moudrosti jsou znalosti a ty se zase neobejdou bez informací. Jak je však v hektické době získávat? Zkuste vybrat předplatné tematického časopisu a nemusí být zrovna papírový. K dispozici jsou zajímavé internetové magazíny, které si doslova přečtete kdekoli. Stejně tak můžete řešit knihy. Místo zaplňování životního prostoru pořiďte knihu elektronickou.

 

6. Darujte pomocnou ruku

Častá otázka, co věnovat lidem, kteří „všechno“ mají, může mít svou jednoduchou odpověď. Podpořte jejich zdraví. Prarodiče či rodiče, kteří jsou dlouhodobě upoutaní na lůžko nebo ve fázi rekonvalescence může podpořit multifunkční kombinace minerálních látek a vitamínů, napři. Doplněk stravy Vápník Hořčík Zinek Osteo/Forte, který je o vánocích ve složení 100 + 30 tablet navíc. Prostřednictvím svých složek přispívá k udržení zdravých kostí, zdravé kůže, vlasů, nehtů a zubů, chrání buňky před oxidačním stresem a přispívá i k normální pigmentaci vlasů a kůže.

 

7. Potrava pro pohodu

Darujte lístky do divadla, na koncert či kupte jen poukaz, který si obdarovaný může vyměnit za představení své chuti. Ženy jistě ocení poukaz do svých oblíbených obchodů, ať se jedná o kosmetiku nebo hadříky. Pro uvolnění těla můžete pořídit masáž mnoha druhů a třeba se i připojit.

 

8. Dodejte blízkým to, co si sami nedokáží vytvořit

Mladé tělo přirozeně obsahuje vysoké množství koenzymu Q 10. Je obsažen ve vysoké míře v těch nejdůležitějších orgánech jako je srdce, mozek či ledviny. Využívají ho buněčné mitochondrie, kterým se přezdívá „buněčné elektrárny“. Pokles této látky je bohužel úzce spojen s procesem stárnutí. Kvalitních zdroj separovaný z mořských řas nabízí doplněk stravy Koenzym Q10 Forte 60 mg. Vánoční balení potěší 30+30 tobolkami navíc.
 

9. Cholesterol pod kontrolou

Mnoho lidí v současné době trpí zvýšenou hladinou cholesterolu, která ohrožuje především naše srdce tím, že „ucpává“ cévy. Riziko infarktu v populaci roste. Pro jedince, kteří touží mít zdraví ve svých rukách můžete pořídit speciální kuchařku a k ní (nebo bez ní) doplněk stravy Lecithin FORTE 1325mg (vánočně 100+50 tobolek navíc). Ideální pro aktivní péči o správnou hladinu cholesterolu, díky přirozeně obsažené kyselině linolové, která pomáhá správné hodnoty cholesterolu udržovat.

 

10. Zážitek nového

Své blízké můžete potěšit letem balónem, historickým letadlem, závody na trenažéru závodní formule, kulinářským zážitkem ve vybrané restauraci nebo kurzem exotické kuchyně. V nabídce je i den na statku, jízda traktorem či tankem, jízda na koni, střelba z pistole či luku, surfování, drbání hlavy nebo třeba pasení ovcí.

 

11. Mentální zdraví v kondici

S přibývajícím věkem se obvykle zhoršují kognitivní funkce jedince, tedy schopnost se učit novým věcem, soustředit se a pamatovat si. Tréninkovým plánem pro mozek může být hraní šachů, luštění křížovek, sudoku nebo nákup bez seznamu. Také můžete pořídit pomocníka ve formě potravinového doplňku GinkoPim Max s vysoce kvalitním extraktem z Ginkgo biloby, který podporuje mozek, kognitivní funkce i mikrocirkulaci krve do periferních oblastí těla (ruce, uši, nohy..). Ve vánočním balení dostanete 90+30 tablet navíc.
Zpět na seznam všech článků

To nejlepší z našeho magazínu

Další články