telephone Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

Dárek šitý na míru vašemu zdraví

Dárek šitý na míru vašemu zdraví
Už dlouho přemýšlíte o tom, že byste měli zhubnout nebo aspoň změnit jídelníček, začít sportovat a celkově zlepšit svou kondici? Ale nevíte, jak na to? Diety, které vám doporučili známí, se naprosto míjejí účinkem, do fitka se vám nechce a na pravidelné návštěvy nutriční poradny nemáte čas ani peníze? Nemluvě o pátrání na internetu, které jste už dávno vzdali, zavalení směsicí různorodých, často protichůdných informací. Pokud ale přesto chcete pro sebe něco udělat, máme pro vás – nebo i vaše blízké – skvělý praktický tip, kterým je interaktivní nástroj Index zdraví.

Tento detailně propracovaný program, který byl vytvořen ve spolupráci s předními českými odborníky, vám umožní zjistit, jak jste na tom aktuálně se svou tělesnou i duševní kondicí, a sestaví vám individuální plán přesně podle vašich potřeb. K tomu, abyste udělali první krok ke zdravému životnímu stylu, stačí přitom velmi málo. Najít si 10 minut času a vyplnit krátký dotazník, který se skládá z několika tematických okruhů a 34 krátkých otázek.
 

Informace k nezaplacení

Index zdraví bere v potaz 5 hlavních oblastí, které jsou milníky na cestě ke zdravé životosprávě: vyváženou stravu, celkovou zdravotní kondici, tělesnou aktivitu, psychickou rovnováhu a schopnost zvládat zlozvyky. Po vyplnění on-line testu se ihned dozvíte celou řadu důležitých informací – aktuální hodnotu BMI, kolik tekutin byste denně měli pít, máte-li dostatek tělesné aktivity, co vašemu tělu chybí či naopak přebývá a samozřejmě hodnotu vašeho Indexu zdraví, která odráží váš aktuální zdravotní stav a pohybuje se v rozmezí 0–100. Na základě výsledků poté získáte měsíční plán sestavený na míru a řadu dalších cenných rad a doporučení.
 

Hravě a bez razantních změn

Výhodou Indexu zdraví je i to, že vás nenutí se v ničem striktně omezovat a nežádá od vás žádné razantní změny. Právě naopak. Nenásilným a hravým způsobem vás vede k postupné změně životního stylu – jednoduše a po malých krůčcích, které si vaše tělo lehce osvojí. Nic se zkrátka nemá lámat přes koleno. Příliš velké změny zpravidla nevedou k trvalým a žádoucím výsledkům. S Indexem zdraví nic takového nehrozí. Velmi důležitá je i zpětná vazba, kterou umožňuje průběžné opakování testu. Není nad to, když člověk může sledovat vlastní pokrok. Ostatně motivace je jednou z hlavních podmínek úspěchu.
Nejlepší bude, když si svůj plán vytisknete a pověsíte si ho někam, kde ho budete mít denně na očích (třeba na lednici nebo na zeď v kanceláři). Začít můžete třeba hned. Přesně v duchu starého čínského přísloví, které říká: „Nejlepší čas zasadit strom byl před dvaceti lety. Další nejlepší čas je právě teď.“
 

Potěšte své blízké pod stromečkem

Máte v úmyslu pečovat o své zdraví opravdu cíleně? Pak má pro vás Index zdraví ještě jednu nabídku, a tou je balíček 3 produktů, které jsou pro vás ty nejvhodnější. Hektický životní styl, strava plná cukrů a nezdravých tuků, nedostatek pohybu a další „bolesti“ moderní doby znamenají mnohdy velkou zátěž, kvůli které naše tělo strádá, a to i přesto, že se snažíme napravit alespoň ty největší škody. Není proto od věci podpořit své zdraví také pomocí kvalitních doplňků stravy, jež obsahují přesně ty druhy živin, které nejvíc potřebujete. Využijte tuto možnost. A vzhledem k tomu, že se blíží Vánoce, překvapte také své blízké „balíčkem šitým na míru“. Vždyť zdraví je to nejcennější, co můžete druhým darovat...
 
Zpět na seznam všech článků

To nejlepší z našeho magazínu