telephone Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

Herba-C RAPID - upevněte svou imunitu

Téma:
Herba-C RAPID - upevněte svou imunitu
Ranní mlha, padající listy, kapsy plné kaštanů a posmrkaných kapesníků. I tak je možné definovat podzim. Časté změny teplot, studený vítr a ještě ne tak docela zima. Ideální prostředí pro viry a bakterie, které se pokouší vniknout do našich těl. Jak jim v tom účinně zabránit? Teplé oblečení pomůže, ale podpořit byste měli především svou imunitu a respirační zdraví. Jak na to?
 

Dlouhodobá podpora imunity

O své zdraví je třeba pečovat průběžně. Základem je kvalitní vyvážená strava bohatá na vitamíny, minerály a stopové prvky, dostatečný pitný režim, pravidelný pohyb a regenerující odpočinek. Navzdory veškerému úsilí však nemusí být tyto preventivní kroky dostačující. Naše zdraví totiž ovlivňuje i stres, únava, nervozita a aktuální psychická kondice. Právě v období intenzivnějšího výskytu nachlazení je tedy vhodné sáhnout i po prostředcích, které se zaměřují na akutní podporu imunitního systému a dýchacích cest.
 

Akutní podpora imunity a respiračního zdraví

Existuje mnoho bylin a přírodních látek, jejichž účinné složky mají na náš imunitní systém blahodárný vliv. Některé najdeme v kuchyni, jiné na zahrádce. Mezi základní podpůrné látky naší imunity však bezesporu patří echinacea purpurea, kurkuma, černý bez, vitamín C a zinek. Příznivý vliv na zdraví horních cest dýchacích má zase pelargonie.

Echinacea má kromě svého vlivu na imunitní systém a dýchací cesty příznivý dopad i na dolní močové cesty, které jsou v tomto období též vystaveny zátěži. Kurkuma (a její účinná látka kurkumin) díky svým silným antioxidačním vlastnostem pomáhá podpořit dýchací cesty a naši obranyschopnost. Černý bez přirozeně obsahuje řadu cenných látek, které chrání naše buňky před oxidačním stresem, čímž přispívají i k pročištění organismu. Vitamín C kromě podpory imunitního systému přispívá k tvorbě kolagenu a tím uchovává zdravé kosti, chrupavky, zuby i dásně. Přispívá i ke snižování únavy a vyčerpání. Zinek je nezbytnou látkou pro celou řadu biologických funkcí, podporuje naši imunity a též chrání buňky před působením volných radikálů.
 

Spojené síly v Herba-C RAPID

Novinka na trhu, doplněk stravy Herba-C RAPID je určen právě pro akutní podporu imunitního systému a dýchacích cest. Díky originálnímu spojení účinných látek výše uvedených bylin, minerálních prvků a vitamínů je určen především osobám, které hledají intenzivní akutní oporu nebo jsou v blízkém kontaktu s nachlazením (například maminky nemocných dětí, partner či pohyb v kolektivu, kde probíhá sezóna nachlazení). Své místo má i u osob se sníženým imunitním systémem, zejména senioři starší 65 let, lidé užívající dlouhodobě léky (kteří by se měli však vždy o užívání konzultovat se svým lékařem) či osoby s nezdravým životním stylem.

Herba-C RAPID je určen i lidem, kteří chtějí doplnit lékařem předepsanou léčbu, kupují si nosní sprej či kapky, sirup na kašel, léky na bolest v krku či na snížení horečky, vitamín C a různé bylinné čaje při nachlazení. Je k dostání volně v lékárnách i na e-shopu.
 
Zpět na seznam všech článků

To nejlepší z našeho magazínu