telephone Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

Jak jinak podpořit imunitu?

Jak jinak podpořit imunitu?
Rybí tuk spolu s vitamínem D pomáhají podporovat imunitu a mohou pomoci jako prevence a připravit tělo na zátěž a další onemocnění. Podle Jiřího Rupricha z Centra zdraví, výživy a potravin SZÚ je ale jejich navýšení v našem tělem běh na dlouhou trať. Tento proces může trvat až půl roku.

Tak na co čekáme? Rybí tuk už totiž dávno nemá onu rybí pachuť a podporovat imunitu musíme nyní opravdu všichni!

Omega-3 mastné kyseliny, které jsou obsažené právě v rybím oleji, dlouhodobě podporují fungování imunitního systému. Doporučená denní dávka pro zdravého dospělého člověka se pohybuje mezi 250-500 mg. V případě, že chcete zvýšit obsah omega-3 indexu ve vašem těla, je vhodné užívat až dva gramy.

Studie také prokazují, že vitamín D příznivě ovlivňuje naši odolnost vůči zánětlivým onemocněním. Vitamín D je schopné lidské tělo vyrobit samo, a to díky UV záření ze slunce. Nicméně po zimě, kdy jsme slunko viděli jen omezeně, je nasnadě přidat do svého jídelníčku ryby, které jsou skvělým zdrojem tohoto vitamínu.
Naštěstí existují i doplňky stravy, které vám s doplnění těchto základních podpůrců imunity pomohou!
 
Zpět na seznam všech článků

To nejlepší z našeho magazínu