Každodenní rituály pro podporu zdraví

Každodenní rituály pro podporu zdraví
Věděli jste, že náš imunitní systém tvoří imunitní systém vrozený a získaný? Princip toho vrozeného spočívá v rozeznání potencionálně škodlivé struktury buňkami imunitního systému a jejich odstraněním či zabránením vstupu do organismu, Získaný imunitní systém užívá informace o patogenu, který se snaží napadnout naše tělo, a tím startuje cílenou, specifickou odpověď našeho organismu. Jaké rituály, díky kterým podpoříme své zdraví, je vhodné dodržovat? 
 

1. Myjte si ruce vodou a mýdlem po dobu alespoň 20 vteřin. 

10_obecne.jpg

2. Vyhněte se kontaktu s nemocnými lidmi. 

8_obecne.jpg

3. Neumyté ruce do očí, nosu a úst nepatří. 

9_obecne.jpg

4. Noste roušku v čekárnách lékařů, příp. tam, kde se vyskytuje velké množství lidí. 

4_obecne.jpg

5. Vyhněte se místům s vysokou koncentrací lidí.

3_obecne.jpg

7. Nesdílejte nádobí a jídlo. 

2_obecne.jpg

8. Nejezte syrovou stravu a povrchně vařené maso a vejce.

11_obecne.jpg

9. Vyhněte se cestování do postižených oblastí.

6_obecne.jpg

10. Jestliže onemocníte a váš zdravotní stav to vyžaduje, vyhledejte lékařskou pomoc.

5_obecne.jpg
11. Podpořte své zdraví pestrou a vyváženou stravou. Neobsahuje-li Váš jídelníček všechny důležité živiny včetně vitaminů a minerálů, vsaďte na kvalitní doplňky stravy, které podpoří Vaši imunitu! 

Walmark doporučuje Beta Glukan 200 mg PREMIUM pro podporu imunitního systému a dýchacích cest!
 

Beta glukany jsou biologicky aktivní polysacharidy (BAP) a jsou jedny z nejvíce zkoumaných přírodních látek, jejichž vlastnosti byly za posledních 50 let velmi dobře zdokumentovány. Náš produkt obsahuje beta glukany ve vysoké čistotě minimálně 70 % a pochází od jednoho ze světových lídrů, brazilské společnosti Biorigin. Vyrábí se z buněčných stěn kvasinek Saccharomyces cerevisiae. Walmark Beta Glukan 200mg PREMIUM obsahuje 200 mg beta-D-1,3/1,6-glukanu.

Ingredience přírodního původu, jako extrakt z šípku a černého bezu i vitamin C podporují imunitní systém. Vhodný zejména v období se zvýšeným výskytem respiračních onemocnění. Ideální produkt pro podporu imunity a dýchacích cest díky extraktu z šípku a černého bezu.
 
 

 

Zpět na seznam všech článků

To nejlepší z našeho magazínu

Další články