telephone Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

Zlepšení kondice na dosah

Zlepšení kondice na dosah
Abychom svůj život mohli žít skutečně naplno, mělo by i naše tělo být v dobré kondici. Někdy sami cítíme, že ne všechny tělesné procesy jsou na optimální úrovni, ale často nevíme, kde a jak posun k lepšímu vlastně začít. Tak se stává, že začátky změny se posouvají k nějakým významnějším datům. Nejčastějším začátkem je „zítra.“ Každý den však může být skvělým startem k novému zdravějšímu způsobu života. Existuje nástroj, který zjistí nejen to, jak na tom jste se zdravím právě teď, ale co je důležitější, navrhne konkrétní praktické účinné kroky, které vedou ke skutečné, trvalé změně.
 

Každý jsme unikát

Existují všeobecně platná pravidla zdravého životního stylu, o kterých asi není pochyb. Základem je samozřejmě zdravá vyvážená strava, pitný režim, dostatečný odpočinek, pravidelný pohyb a psychická vyrovnanost, tedy stres pod kontrolou. Jenže... Jak toho docílit? Každý pracujeme jinde, každý žijeme v jiných podmínkách a řešíme jiné situace. Proto se i „jasné“ pravdy týkající se zdravého životního stylu mohou lišit. Právě neuniverzálnost řešení mnoho lidí od procesu změny odradí.

Řešení nabízí Index zdraví. Tento internetový nástroj byl sestaven ve spolupráci s odborníky v oblasti výživy a prostřednictvím jednoduchých otázek z 5 různých oblastí lidského života je schopen objektivně vyhodnotit vaši současnou situaci. Vaším jediným úkolem je být upřímní. Ale pozor, vyplnění dotazníku je pro vás nikoli konec, ale start!


Základem změny jsou konkrétní praktické kroky

Výstupem Indexu zdraví je 28 denní plán obsahující naprosto konkrétní kroky pro každý váš den, který pohodlně obdržíte do e-mailu. Mohou jimi být drobné cviky, zdravá svačina nebo přestávka od práce na počítači. Jako bonus také získáte pravidelné extra tipy pro lepší zdraví.

Hlavním přínosem Indexu zdraví je, že pracuje s vašimi individuálními daty a tím má možnost vám pomoci ke skutečné změně ve vašem životě. Je třeba si uvědomit, že aby byla změna k lepšímu trvalá, musí probíhat postupně. Náhlá a rychlá změna všech oblastí najednou je pro tělo i psychiku jedince velmi matoucí a nemusí být dlouhodobě udržitelná. Postupujte tedy spolu s plánem, krok za krokem, nenechávejte si změnu na později. Udělejte ji hned.

Podpořte svou cestu k lepší kondici

Na základě vámi vyplněných údajů jsou identifikovány i vaše nejslabší místa. Právě tyto oblasti jsou kritické, neboť mohou celý proces změny zpomalovat. I zde však existuje řešení. Index zdraví vás k ničemu nezavazuje, avšak nabízí vám možnost zakoupit si balíček 3 produktů, které pomohou tuto slabinu efektivně překonat. Vybrané produkty nejsou „zajícem v pytli,“ tedy něco, co jste si vybrali na základě všeobecných informací, ale něco, co vychází z vaší aktuální situace.

Tím, že je tento plán zlepšení vaší kondice sestaven individuálně, bývají pokroky (zejména pokud jsou podpořeny navrženými produkty) pociťovány velmi rychle. Tato skutečnost se stane vaší další motivací pokračovat. Své pokroky navíc můžete sledovat průběžné. A o tom, že tento nástroje je opravdu účinný svědčí i aktuální číslo 168 000 nadšených uživatelů, kterým pomáhá s jejich změnou.

Zpět na seznam všech článků

To nejlepší z našeho magazínu