Tradiční doplňky stravy v novém designu

Tradiční doplňky stravy v novém designu
Společnost Walmark průběžně sleduje trendy nejen ve zdravotní problematice, ale také v otázkách životního stylu. Protože je otevřena požadavkům moderní doby, přistoupila ve spolupráci se spotřebiteli a inspirována doporučeními odborníků k vytvoření nového designu svých produktů. Cílem změn, které odstartovaly počátkem roku, je možnost rychlé orientace v produktech značky Walmark a jejich účincích. Tímto krokem chce usnadnit možnost aktivního přístupu ke zdraví každého jednotlivce.
 

Dvě řady produktů pro lepší orientaci


První změnou, která zvýší především přehlednost a logickou orientaci v produktech, je rozdělení přípravků do dvou samostatných kategorií:
Ca-Mg-Zn-FORTE_30_BOX_CZE_3D_R_W14045-S-01-CZE-SLO-(1).png GinkoPrim-Max_30_BOX_CZE_3D_R_W13970-S-01-CZE-SLO-(1).PNG
Řada PLUS nabídne esenciální produkty pozitivně ovlivňující lidské zdraví (vitamíny, minerály a jejich vzájemné kombinace), které jsou určeny ke každodennímu užívání. Symbolem této skupiny se stala žlutá barva. Řada EXPERT nabízí prémiové produkty s jedinečným složením na trhu. Výjimečnost a originalita složení, které vychází z nejnovějších vědeckých poznatků, podtrhuje i nadčasový design obalů vyladěný do stříbrných tónů. Tyto produkty jsou pro své silné a účinné složení velmi dobře vnímány nejen zákazníky, ale i odborníky.
 

Postupně ke změně

Od počátku roku 2019 bude postupně docházet k výměně jednotlivých balení. Zejména v prvních měsících roku se můžete setkat s oběma variantami obalů. Celkem se na českém trhu postupně objeví 14 produktů v řadě Expert a 44 produktů v řadě Plus.  Výhodou tohoto kroku je i sjednocený vzhled krabiček, který zajistí pohodlnější orientaci v produktech. 
Zpět na seznam všech článků

To nejlepší z našeho magazínu

Další články