Zlepšete svůj sexuální život!

Zlepšete svůj sexuální život!
Už naši předkové věřili v podpůrnou sílu všeho, co svým tvarem, barvou nebo vůní probouzí erotické představy. Toužíte vnést do vašeho vztahu vzrušení? Zapátrejte ve spíži a pusťte vášeň do ložnice!
 

Proč ztrácíme chuť na sex? 

Příčin, které vedou k tomu, že ztrácíme chuť k intimnostem a milování, může být mnoho. Mezi ty nejčastější patří v dnešní době především únava, vyčerpání, dlouhodobý stres, příliš pracovních povinností, nedostatek spánku, věk, užívání některých léků, nadváha a obezita a chronická onemocnění. Někdy ale stačí jen trochu zvolnit životní tempo a dopřát si víc času pro sebe a svůj protějšek. Samozřejmě je chuť na sex velmi individuální, a zatímco někteří by nejraději měli pohlavní styk každý den, jiným stačí jednou za měsíc. Nejdůležitější je sladit se s partnerem, protože spokojený sexuální život je součástí kvalitního vztahu. 

 

Zkuste přírodní afrodisiaka 

Pokud chcete chuť k intimnostem podpořit, zkuste namísto viagry a alkoholu přírodní afrodisiaka, která mají v užívání opravdu dlouhou tradici. Navíc Vás může překvapit, že mnohé z nich najdete doma ve spíši, a pokud ne, stačí zajít do nejbližšího supermarketu. Možná budete překvapení, co s vámi tyhle potraviny udělají.K prokrvení pohlavních orgánů a snadnější vzrušivosti zkuste např. vlašské ořechy, chřest, fenykl, dýňová a sezamová semínka, kapary a česnek. Česnek je ale třeba dávkovat velmi opatrně, protože topinka vydatně potřená česnekem by mohla způsobit, že vás chuť na milování přejde ještě dřív, než váš partner pozře poslední sousto. S podporou libida je spojen celer a petržel. Znáte přece rčení "petržel, aby dlouho vydržel"? Tohle rčení má ale i další význam, protože obsažené látky jsou známé s podporou zdraví prostaty, což je častý problém právě u mužů středního a vyššího věku. Pocity pohody a příjemného uvolnění umí navodit i kvalitní hořká čokoláda. Obsahuje totiž aminokyselinu tryptofan, která se v těle přeměňuje na „hormony štěstí". 

 

Okořeňte si intimní chvíle

S podporou libida jsou spojeny také některé druhy koření, z nichž nejznámější je vanilka, kardamom, anýz, bazalka, skořice, libeček a koriandr, a to díky obsahu éterických olejů, které lehce omámí mysl a zároveň povzbudí smysly. Nechte se svádět smyslnými vůněmi Afrodiziaka nemusíte jenom jíst. Někdy si k nim stačí přivonět. Toho hojně využívají kosmetické firmy, které do parfémů často přidávají sladkou vůni vanilky, skořice či kardamomu. Velmi oblíbeným afrodiziakem je také zázvor, a proto není od věci připravit si  z něj „nápoj lásky“. Nebojte se, žádná magie v tom není, tady „čaruje“ samotná příroda. Nastrouhejte si 150 g čerstvého zázvoru a nechte ho 14 dní louhovat v 0,5 l vodky. Podstatné je, aby se tento proces odehrával ve tmě. Před milováním pak stačí přidat asi 40 kapek do vody, džusu, nebo čaje.  

Rozjeďte společný večer pěkně zostra

Miluje váš partner ostrá jídla? Pak máte napůl vyhráno. Sexuální touhu dokážou podpořit i chilli papričky. Obsažený kapsaicin zlepšuje prokrvení a tím i citlivost intimních partií. Tohle čertovsky pálivé koření je také podpůrným prostředkem pro zlepšení potence. Obecně platí, že čím jsou papričky menší (jako druh), tím jsou pálivější. Čerstvé plody jsou také chuťově ostřejší než sušené, nebo namleté na prášek. Nejpalčivější jsou žebra a semínka. Čím déle se chilli vaří, tím ostřejší bude pokrm, proto se přidávají až na samotný závěr. Má- te chuť prožít noc plnou vášně? Udělejte partnerovi k večeři chilli con carne. Účinek se zaručeně dostaví.

 

Zázrak pro mužské zdraví? Přece ženšen!

Ačkoliv účinky ženšenu na naše zdraví jsou velmi komplexní, známý je především s podporou sexuálního zdraví a erekce. Kromě toho ženšen podporuje také imunitní systém, přispívá k normální cirkulaci krve, podporuje mozkovou aktivitu, zlepšuje kognitivní funkce, pomáhá zvýšit koncentraci a bdělost a pomáhá zachovat optimální tělesnou výkonnost, vytrvalost a energii a vitalitu.Ženšen je tedy vhodný nejen pro muže, ale také pro ženy. Podle starých čínských mnichů totiž navíc ženšen přispívá k dlouhověkosti. Vysoce kvalitní extrakt z korejského ženšenu pro duševní a fyzickou pohodu proto nesmí chybět ani v naší nabídce. Doplněk stravy Ženšen korejský je navíc obohacený o vitamín E, který jako antioxidant chrání buňky těla před oxidačním stresem. Pokud hledáte doplněk stravy, který podpoří nejen Vaše celkové zdraví, ale také Váš sexuální život, Ženšen korejský je tou správnou volbou! Podpořte nejen lbido, ale také normální hladinu testosteronu a plodnost!

Zinek toho má v lidském těle na starosti opravdu hodně. Přispívá k normálnímu růstu a vývoji plodu v těhotenství, ovlivňuje růst a vývoj v době dětství a dospívání, je nutný pro celkové zdraví v dospělosti, přispívá ke snížení frekvence onemocnění spojených se stárnutím organismu, ovlivňuje normální funkci imunitního systému, stav pokožky, vlasů a nehtů, funkci zraku, činnost srdce, hladinu cukru v krvi, proces trávení, ale také hladinu testosteronu v krvi a plodnost. Neméně důležitý je pro lidské zdraví také selen, který přispívá k normální funkci imunitního systému, k udržení normálního stavu vlasů a nehtů, k ochraně před oxidativním stresem způsobeným volnými radikály, k normální činnosti štítné žlázy, ale také k normální spermatogonezeni. Selen i zinek najdete i v nabídce Walmark. 

 

Walmark doporučuje: 

  • Ženšen korejský. Ženšen podporuje mozkovou aktivitu, zlepšuje kognitivní funkce, pomáhá zvýšit koncentraci a bdělost, pomáhá zachovat optimální tělesnou výkonnost, vytrvalost, energii a vitalitu. Podporuje erekci a sexuální zdraví, imunitní systém a přispívá k normální cirkulaci krve.
  • Zinek 15mg. Zinek přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky a kostí, k ochraně buněk před oxidativním stresem způsobeným volnými radikály, podporuje imunitní systém, pomáhá zachovat plodnost, mužský reprodukční systém a normální hladinu testosteronu v krvi, přispívá k normálním kognitivním funkcím a zraku, k normálnímu metabolismu mastných kyselin a sacharidů a k normální syntéze bílkovin.
  • Zinek 25mg FORTE. Vysoká dávka zinku prémiové kvality pro zdravé vlasy, kůži, nehty a funkci imunitního systému.
  • Selen 100 µgVysoká dávka selenu prémiové kvality pro imunitu a zdraví vlasů a nehtů. Selen přispívá k normální funkci imunitního systému, k udržení normálního stavu vlasů a nehtů, k ochraně před oxidativním stresem způsobeným volnými radikály, k normální spermatogenezi a k normální činnosti štítné žlázy.
  • Selezin ACE COMPLEXUnikátní kombinace vitaminů a minerálů (obsahuje selen a zinek). 
Zpět na seznam všech článků

To nejlepší z našeho magazínu

Další články