telephone Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

Zlepšete svůj sexuální život

Zlepšete svůj sexuální život
Už naši dávní předkové věřili v podpůrnou sílu všeho, co svým tvarem, barvou nebo vůní probouzelo erotické představy. Toužíte vnést do vašeho vztahu trochu víc vzrušení? Zapátrejte ve spíži a pusťte vášeň do ložnice!

Příčin, které vedou k tomu, že ztrácíme chuť k intimnostem a milování, může být celá řada. Mezi nejčastější patří únava, vyčerpání, dlouhodobý stres a přemíra pracovních povinností. Často stačí trochu zvolnit životní tempo a dopřát si víc času pro sebe a svůj protějšek. Pro podporu libida se odjakživa používají také různé pří- rodní stimulanty. Většinu z nich máme běžně doma.
 

Vyzkoušejte kapary, chřest nebo petržel

K prokrvení pohlavních orgánů a snadnější vzrušivosti pomáhají například vlašské ořechy, chřest, fenykl, dý- ňová a sezamová semínka, kapary a kupodivu také česnek. Ten je ale třeba dávkovat velmi opatrně – topinka vydatně potřená česnekem by mohla způsobit, že vás chuť na milování přejde ještě dřív, než váš partner pozře poslední sousto. Mužnou sílu tradičně dodává i celer nebo petržel. Víte, co se říká – petržel, aby dlouho vydržel (tohle rčení má ale i další význam, obsažené látky totiž fungují jako prevence zbytnění prostaty, což bývá častý problém právě u mužů středního a vyššího věku).
 

Připravte svému partnerovi nápoj lásky

Schopnost povzbudit milostnou aktivitu se přisuzuje i některým druhům koření, jako je bazalka, hřebíček, vanilka, anýz, koriandr nebo libeček. Ukrývají totiž éterické oleje, které lehce omámí mysl a zároveň povzbudí smysly. Oblíbeným afrodiziakem je také zázvor. Co takhle připravit si „tajný nápoj lásky“, který potom partnerovi v nestřeženém okamžiku nakapete do čaje? Nebojte se, žádná magie v tom není, tady „čaruje“ samotná příroda. Nastrouhejte si 150 g čerstvého zázvoru a nechte ho 14 dní louhovat v 0,5 l vodky. Podstatné je, aby se tento proces odehrával ve tmě. Před milováním pak stačí přidat asi 40 kapek do vody, džusu, nebo čaje. Pocity pohody a příjemného uvolnění umí navodit i kvalitní hořká čokoláda. Obsahuje totiž aminokyselinu tryptofan, která se v těle přeměňuje na „hormony štěstí“.
 

Rozjeďte společný večer pěkně zostra

Miluje váš partner ostrá jídla? Pak máte napůl vyhráno. Silnou sexuální touhu dokážou vyvolat i chilli papričky. Obsažený kapsaicin zlepšuje prokrvení a tím i citlivost intimních partií. Tohle čertovsky pálivé koření je také podpůrným prostředkem pro zlepšení potence. Obecně platí, že čím jsou papričky menší (jako druh), tím jsou pálivější. Čerstvé plody jsou také chuťově ostřejší než sušené, nebo namleté na prášek. Nejpalčivější jsou žebra a semínka. Čím déle se chilli vaří, tím ostřejší bude pokrm, proto se přidávají až na samotný závěr. Má- te chuť prožít noc plnou vášně? Udělejte partnerovi k večeři chilli con carne. Účinek se zaručeně dostaví. Nechte se svádět smyslnými vůněmi Afrodiziaka nemusíte jenom jíst. Někdy si k nim stačí přivonět. Toho hojně využívají kosmetické firmy, které do parfémů často přidávají sladkou vůni vanilky, skořice či kardamomu. Odvěkým symbolem lásky je také růže – její něžná vůně vyvolává příjemné romantické představy. O poznání „zemitější“ je vůně pižma, která může působit až dráždivě. To je látka, kterou vypouští samec kabara pižmového, když si značkuje své území. Dnes se vyrábí synteticky, je podobná feromonům a evokuje vůni mužské těla.
 

Využijte „zázračnou sílu“ ženšenu

Jednoznačným favoritem mezi rostlinnými stimulanty je ženšen pravý (panax ginseng), který je díky svým vitalizujícímp účinkům už celá tisíciletí využíván v asijské medicíně. Oblíbený je zejména u mužů, obsažené látky (ginsenosidy) totiž podporují erekci a zvyšují sexuální touhu. Kromě toho pomáhají podpořit energii a vitalitu a přispívají k normálnímu fungování imunitního systému. Tento „kořen života“ se pěstuje v mnoha zemích – Koreji, Číně, Rusku, Indii, Japonsku i Severní Americe. Za nejkvalitnější je však považován korejský ženšen. Chcete-li podpořit svou fyzickou výkonnost a vitalitu a upevnit své sexuální zdraví, můžete také využít doplňky stravy s vysoce kvalitním extraktem z korejského ženšenu v kombinaci s vitaminem E, který patří do skupiny antioxidantů a pomáhá chránit buňky před poškozením volnými radikály. Tyto přípravky jsou volně k dostání v lékárnách a na e-shopech. 
Zpět na seznam všech článků

To nejlepší z našeho magazínu