Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

B12 BALANCE 500 µg

B12 BALANCE 500 µg

Doplněk stravy

Doplněk stravy B12 Balance pro podporu energie a vitality obsahuje vysokou dávku vitaminu B12, který pomáhá udržovat zdravý nervový systém, pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání a přispívá k normální funkci imunitního systému.


O produktu

B12 BALANCE 500 µg

pro podporu energie a vitality
product_detail_hlavni_B12-BALANCE.png

B12 BALANC 500 µg

Doplněk stravy B12 Balance pro podporu energie a vitality obsahuje vysokou dávku vitaminu B12, který pomáhá udržovat zdravý nervový systém, pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání a přispívá k normální funkci imunitního systému.

Vitamin B12 ovlivňuje mnoho fyziologických procesů v těle. Tento ve vodě rozpustný vitamin se přirozeně nachází v potravinách živočišného původu. Proto se doporučuje vegetariánům užívat vitamin B12 ve formě doplňků stravy, stejně jako starším osobám nebo osobám s narušeným vstřebáváním vitaminu B12.

product_detail_B12-BALANCE2.png

B12 BALANCE 500 µg je určená především pro:
  

 • Vegetariány. Tento ve vodě rozpustný vitamin se přirozeně vyskytuje v potravinách živočišného původu. Proto se vegetariánům doporučuje užívat doplňky stravy s vitaminem B12.
 • Lidé nad 50 let se sníženou produkcí kyseliny chlorovodíkové v žaludku, jež je důležitá pro absorpci vitaminu B12 z potravy.
 • Osoby dlouhodobě užívající léky na kontrolu žaludečních kyselin nebo antibiotika.
 • Osoby s poruchou absorpce vitaminu B12, např. po operaci v zažívacím traktu, s poruchami žaludku nebo tenkého střeva.
 • Kuřáky.
 

A proč právě produkty značky Walmark?

Protože právě Walmark nabízí širokou nabídku doplňků stravy nejvyšší kvality ve formě základních vitamínů, minerálů, ale také sofistikovanějších produktů pro více specifické potřeby.

product_detail_B12-BALANCE.png

B12 BALANCE 500 µg
  

 • Pomáhá udržovat zdravý nervový systém.
 • Důležitý pro normální tvorbu červených krvinek.
 • Pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání a má příznivý vliv na vitalitu.
 • Přispívá ke správným psychickým funkcím.
 • Přispívá k normální funkci imunitního systému.

Složení

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 tbl. % DRHP*
Vitamin B12 500,0 mg 20 000
* % denní referenční hodnoty příjmu
 
Složení: látky protispékavé (celulosa, oxid křemičitý, stearát hořečnatý), plnidlo (uhličitan vápenatý), kyanokobalamin, leštící látka (šelak), barviva (oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa, brilantní modř), stabilizátory (karboxymethylcelulosa, polyvinylpyrolidon), regulátor kyselosti (hydrogenuhličitan amonný), triglyceridy
 
Dávkování: 1 tableta denně, zapít tekutinou.
Pro maximální podporu užívejte pravidelně každý den.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.           
 
Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu (EXP).
 

Recenze produktu

Přidat hodnocení

MĚSTO

Hodnocení je možné pouze pro registrované uživatele. Pokud ještě nejse u nás registrován/a nebo nejste členem/členkou Klubu zdraví WALMARK, můžete se snadno zaregistrovat vyplněním tohoto formuláře. Prosím nezapomeňte potvrdit Vaši registraci kliknutím na odkaz v emailu, který Vám bude zaslán.