Biotin 300 µg

Doplněk stravy

Vysoká dávka vitaminu H. Pro zdraví pleti, nehtů a vlasů a zmírnění únavy a vyčerpání.

  • Pro zdraví vlasů a pleti. 
  • V případě intenzivní únavy. 
  • K zachování normálních psychických funkcí.

Vitamin krásy

Krásná a půvabná v každém věku díky Biotinu.

O produktu

Vysoká dávka biotinu v jedné tabletě pro zdraví vlasů a pleti. Biotin (vitamin B7) má příznivý vliv na pokožku a sliznice. Známé je jeho starší označení vitamin H, převzaté z německých výrazů pro vlasy a pokožku “Haar und Haut”. Deficit vitaminu H se může objevit u osob konzumujících velké množství syrových vajec a při nevhodné parenterální výživě. Mezi projevy nedostatku biotinu může patřit např. únava, seboroická dermatitida, hypercholesterolémie a cévní poruchy. Bohatými zdroji biotinu je růžičková kapusta, hovězí játra, arašídy aj. 

Účinky aktivních látek

Biotin se řadí do skupiny vitagenů, látek sloužící jako zdroj energie a stavebního materiálů.  Bývá označován jako vitamin krásy, a to díky svému příznivému vlivu na pokožku. Přispívá také k normální činnosti nervové soustavy a normálnímu stavu sliznic, vlasů a pokožky. Je vhodný v případě intenzivní únavy a během rekonvalescence, protože podporuje energetický metabolismus.V neposlední řadě přispívá k zachování normálních psychických funkcí. Bohatým zdrojem biotinu jsou např. ořechy. 
 

Pro koho je produkt vhodný?

Pro dospělé a děti od 12 let.  Vhodný pro osoby, které chtějí nejen podpořit zdraví své pleti, nehtů a vlasů, ale také zmírnit únavu a vyčerpání. 

Proč pro podporu zdraví zvolit Walmark?

Protože Walmark je léty a zkušenostmi mnoha tisíců spotřebitelů spolehlivý a ověřený partner v péči o to nejcennější, o Vaše zdraví. Již 30 let můžete vybírat ze široké nabídky prémiových doplňků stravy té nejvyšší kvality. V portfoliu Walmark najdete jak doplňky stravy ve formě základních vitaminů, minerálů, bylinných extraktů a jejich unikátních kombinací, tak i sofistikovanějších produktů pro specifické potřeby Vašeho těla. 

Nechte své zdraví zazářit! 

Schválená zdravotní tvrzení

  • Biotin má příznivý vliv na pokožku těla a pomáhá ji udržovat v dobrém stavu.
  • Přispívá k udržení zdravých vlasů.
  • Biotin je vhodný v případě intenzivní únavy a během zotavování protože podporuje energetický metabolismus.
  • Přispívá k zachování normálních psychických funkcí.

Složení

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 tbl. % DRHP*
Biotin 300,0 μg  600
* % denní referenční hodnoty příjmu
Složení: látky protispékavé (celulóza, uhličitan vápenatý, stearát hořečnatý), D-biotin, stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethyl-celulosy). 

Dávkování a způsob užití

Dávkování: 1 tobolka denně. Pro maximální podporu užívejte pravidelně každý den.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.
 
Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu (EXP).

Recenze produktu

Pro tento produkt tu ještě není žádná recenze. Buďte první a ohodnoťte tento produkt!