B-komplex PLUS s vitaminem C

Doplněk stravy

Vitaminy skupiny B obohacené o vitamin C. Ve formě cucacích tablet se skvělou ovocnou příchutí bez přidaného cukru.

  • Ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Pro normální funkci nervového systému. 
  • Pro zdravé srdce. 

Komplex vitaminů skupiny B

Pro podporu energie a vitality v období zvýšené zátěže.

O produktu

Vyvážená kombinace pěti vitaminů B (B1, B2, B3, B5, B6​) obohacených o vitamin C ve formě žvýkacích tablet se svěží ovocnou příchutí. Vitaminy skupiny B a vitamin C patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě a velmi snadno mohou být zničeny během vaření nebo zpracování potravin, nezapomínejte proto na jejich dostatečný příjem. Vitaminy skupiny B, kromě vitaminu B12,  jsou obsaženy v droždí, které však vzhledem ke konzumovanému množství, není jejich významným zdrojem. Skladba jídelníčku by proto měla obsahovat potraviny, které vitaminy skupiny B obsahují, a to s ohledem na denní referenční příjem.  

Účinky aktivních látek

Vitaminy skupiny B přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální funkci nervového systému. Jsou důležité pro zdravé srdce a kůži. Denní referenční příjem pro osoby 25-51 let: B1: ženy: 1,0 mg, muži: 1,2 mgB2: ženy: 1,1 mg, muži: 1,4 mg. B3ženy: 12 mg, muži: 15 mg. vitamin B5ženy: 6 mg, muži: 6 mg. vitamin B6: ženy: 1,2 mg, muži: 1,5 mg. Bohatý zdroj B1: vepř.  maso, oves. vločky. B2: vejce, telecí maso. B3: krůtí a hovězí maso. B5: telecí játra, žampiony. B6: vlašské ořechy, vepř.  maso. 

Pro koho je produkt vhodný?

Pro dospělé a děti od 3 let. Na doplnění vitaminů skupiny B by měli myslet zejména vegetariáni, vegani, osoby vystavené zvýšené fyzické a psychické zátěži, sportovci a ti, kteří potřebují nutriční potřebu. Doplnit vitaminy skupiny B by neměly zapomínat těhotné a kojící ženy, jejichž potřeba je vyšší. Doporučeno také v období nadměrné únavy a vyčerpání. 

Schválená zdravotní tvrzení

  • Vitaminy B2, B3, B5, B6 a C přispívají ke snížení únavy a vyčerpání.
  • Vitaminy B1, B2, B3, B5, B6 a C přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.
  • Vitaminy B1, B2, B3, B6 a C jsou důležité pro funkce nervového systému.
  • Vitamin B1 pomáhá udržovat zdravé srdce.
  • Vitaminy B2 a B3 jsou důležité pro zdravou kůži.
  • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. 

Proč pro podporu zdraví zvolit právě Walmark?

Protože Walmark je léty a zkušenostmi mnoha tisíců spotřebitelů spolehlivý a ověřený partner v péči o to nejcennější, o Vaše zdraví. Již 30 let můžete vybírat ze široké nabídky prémiových doplňků stravy té nejvyšší kvality. V portfoliu Walmark najdete jak doplňky stravy ve formě základních vitaminů, minerálů, bylinných extraktů a jejich unikátních kombinací, tak i sofistikovanějších produktů pro specifické potřeby Vašeho těla. 

Nechte své zdraví zazářit! 

 

Složení

Denní dávka obsahuje: hmot./1 tbl. % DRHP*
Vitamin B1 1,8 mg 164
Vitamin B2 2,0 mg 143
Vitamin B3 7,0 mg 44
Vitamin B5 4,6 mg 77
Vitamin B6 2,2 mg 157
Vitamin C 30,0 mg 38
* % denní referenční hodnoty příjmu
Složení: sladidla (sorbitol, mannitol, sukralosa), látky protispékavé (celulosa, oxid křemičitý, stearát hořečnatý), kyselina L-askorbová, nikotinamid, pantothenát vápenatý, regulátor kyselosti (kyselina jablečná), pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, riboflavin, aroma jahoda a malina.

Dávkování a způsob užití

Dávkování: 1 tableta denně. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu (EXP).

Recenze produktu

od Marcela

B-komplex s vitaminem C je skvělý ... kupuji ho už několik let.