telephone Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

Cell Shield PROTECT

Cell Shield PROTECT

Doplněk stravy

Komplexní ochrana proti volným radikálům poškozujícím buňky, pro zdravé stárnutí.


O produktu

Cell Shield PROTECT

ochrana proti volným radikálům
product_detail_hlavni_protect.png

Cell Shield PROTECT

Předpokládá se, že naše generace bude žít déle, než žila generace našich prarodičů. Nedovolte, aby příznaky stárnutí omezovaly kvalitu vašeho života. 

Stárnutí začíná na buněčné úrovni, hluboko uvnitř našeho těla. Ve své podstatě se jedná o fyziologické změny buněk a ztrátu buněčné vitality v průběhu našeho života. To je způsobeno jednak geneticky a jednak vlivem prostředí: buněčného (vliv oxidativního stresu a změny na DNA) a vnějšího (vliv stravy, stresu, infekcí).


Udělejte to nejlepší pro podporu zdravého stárnutí. Cell Shield PROTECT je vědecky podpořený komplex antioxidantů určený zejména pro ochranu buněk v NOCI, kdy tělo odpočívá a regeneruje nejvíce.

Účinky hlavních složek

L-karnosin se v těle přirozeně vyskytuje zejména v orgánech se zvýšenými energetickými nároky, jako je mozek, CNS a srdce. Jeho množství však s věkem rapidně klesá.

Vitaminy B2, C a zinek působí jako velmi účinné antioxidanty, které bojují proti nadměrnému množství volných radikálů v těle. Za jejich vznik může například nevyvážená strava, konzumace alkoholu, kouření, stres, ale také znečištěné životní prostředí nebo UV záření, které prokazatelně urychlují příznaky stárnutí.

Vitamin C je prospěšný pro tvorbu kolagenu a společně se zinkem pomáhá udržet pleť pružnou a pevnou, což je žádoucí pro mladistvý vzhled.

Zinek je rovněž důležitý pro metabolismus základních živin, udržení ostrého zraku a podporuje také kognitivní funkce (jako je paměť, koncentrace či jasná mysl).

product_detail_protect2.png

Komu je Cell Shield PROTECT doporučován?
  

 • Všem lidem, kteří chtějí žít naplno a nechtějí, aby příznaky stárnutí omezovaly jejich současný životní styl.
 • Všem, kteří chtějí pomoci svému tělu minimalizovat nevratné poškození buněk, které následně způsobuje projevy stárnutí.
 • Všem lidem, kteří chtějí pomoci svému tělu bojovat proti vzniku nadměrného množství volných radikálů, které prokazatelně urychlují příznaky stárnutí. Za jejich vznik může například nevyvážená strava, konzumace alkoholu, kouření, stres, ale také znečištěné životní prostředí nebo UV záření.

A proč právě produkty značky Walmark?

Protože právě Walmark vyrábí širokou nabídku doplňků stravy nejvyšší kvality ve formě základních vitamínů, minerálů, ale také sofistikovanějších produktů pro více specifické potřeby.

product_detail_protect1.png

Cell Shield PROTECT
  

 • Silná antioxidační ochrana buněk určená pro užívání na noc.
 • L-karnosin a rutin obohacené o zinek a vitaminy B2 a C.
 • L-karnosin je doporučováno užívat zejména během stárnutí.
 • Obohaceno o velmi často opomíjený vitamin B2 (riboflavin), jehož nedostatkem trpí až 60% dospělé populace.
 • Organická citrátová forma zinku pro jeho optimální vstřebatelnost.

Stárnutí je přirozený jev, který jednou dostihne každého z nás. Zdravými návyky a správnou životosprávou lze však stáří alespoň trochu ošálit. Pokud i vy chcete stáří utéct máme pro vás několik tipů, jak si život zpříjemnit!

 • Buďte fyzicky aktivní a pravidelně cvičte
 • Buďte sociálně aktivní se svou rodinou a přáteli
 • Nekuřte a omezte konzumaci alkoholu
 • Dopřejte si dostatek spánku
 • Zkuste se vyhnout chronickému stresu
 • Udržujte si správnou váhu
 • ​Jezte zdravou, vyváženou stravu a nepřejídejte se

Složení

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 tbl. % DRHP*
L-karnosin 250,0  mg -
Vitamin C 150,0  mg 187
Rutin 30,0  mg -
Vitamin B2 (riboflavin) 0,7  mg 50
Zinek 5,0  mg 50
* % denní referenční hodnoty příjmu; - není stanoveno
 
Složení: látky protispékavé (uhličitan vápenatý, celulosa, stearát hořečnatý, oxid křemičitý, talek), L-karnosin, kyselina L-askorbová, rutin (prášek), stabilizátory (hydroxypropyl methylcelulosa, hydroxypropylcelulosa), citrát zinečnatý, barvivo (oxid titaničitý), koncentráty (jablko, černý rybíz, ředkvička, spirulina), triglyceridy, riboflavin.
 

Dávkování: 1–2 tablety denně, zapít tekutinou. Užívejte večer nejlépe s jídlem.
Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.
 
Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu (EXP).         
 

Recenze produktu

Přidat hodnocení

MĚSTO

Hodnocení je možné pouze pro registrované uživatele. Pokud ještě nejse u nás registrován/a nebo nejste členem/členkou Klubu zdraví WALMARK, můžete se snadno zaregistrovat vyplněním tohoto formuláře. Prosím nezapomeňte potvrdit Vaši registraci kliknutím na odkaz v emailu, který Vám bude zaslán.