Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

Chróm FORTE 200 µg

Chróm FORTE 200 µg

Doplněk stravy

Vysoký obsah chromu prémiové kvality pro zdravou hladinu cukru v krvi. Díky schopnosti podporovat správný metabolismus živin v těle je vhodný pro všechny ty, kdož chtějí regulovat svou váhu.


  • snadno vstřebatelná organická forma chrómu
  • vysoká dávka v jedné tabletě
  • vyrobeno z organického zdroje
  • vhodný pro všechny ty, kdož chtějí regulovat svou váhu
  • vyrobeno držitelem certifikátu (GMP)

O produktu

Chróm FORTE 200 µg

Chrom je stopový prvek důležitý pro různé biologické funkce, které se účastní řady metabolických procesů v lidském těle.

Chróm přispívá k:

  • normálnímu metabolismu cukrů, tuků a bílkovin
  • udržování zdravé hladiny glukózy v krvi

Proč je chrom tak důležitý pro vaši postavu?

  • Je obecně známa spousta informací o negativech nadměrného příjmu nasycených tuků (zejména živočišného původu). Mnozí výrobci tento tuk nahrazují jiným zdrojem energie (potraviny nízkotučné, bez tuku).
  • To všechno vedlo k vyššímu příjmu cukrů, které se snadno mění na tukové tkáně - proto ovlivňování metabolismu cukrů je stále důležitější a jedním z pomocníků zde může být chrom, který podporuje metabolismus cukrů v těle. 
  • Chrom pomáhá přesouvat krevní cukry do buněk, které mají být využity jako zdroj energie (a nemají se ukládat jako tuky v tukové tkáni).

Složení

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 tbl. % DRHP*
Chróm 200,0 µg 500
* % denní referenční hodnoty příjmu
Složení:
zvlhčující látka (sorbitol), látky protispékavé (mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý), stabilizátory (karboxymethylcelulóza, stearát hořečnatý), pikolinát chromitý
1 tableta denně, zapít tekutinou.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Vhodnost užívání:
ALERGIE těhotné a kojící
laktóza lepek včely
vhodné vhodné vhodné nevhodné

Recenze produktu

Dobre složení, vysoka davka chromu za fajn cenu

Přidat hodnocení

MĚSTO

Hodnocení je možné pouze pro registrované uživatele. Pokud ještě nejse u nás registrován/a nebo nejste členem/členkou Klubu zdraví WALMARK, můžete se snadno zaregistrovat vyplněním tohoto formuláře. Prosím nezapomeňte potvrdit Vaši registraci kliknutím na odkaz v emailu, který Vám bude zaslán.