Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

Chróm FORTE 200 µg

Chróm FORTE 200 µg

Doplněk stravy

Vysoký obsah chromu prémiové kvality pro zdravou hladinu cukru v krvi. Díky schopnosti podporovat správný metabolismus živin v těle je vhodný pro všechny ty, kdož chtějí regulovat svou váhu.


  • snadno vstřebatelná organická forma chrómu
  • vysoká dávka v jedné tabletě
  • vyrobeno z organického zdroje
  • vhodný pro všechny ty, kdož chtějí regulovat svou váhu
  • vyrobeno držitelem certifikátu (GMP)

O produktu

Chróm FORTE 200 µg

Chrom je stopový prvek důležitý pro různé biologické funkce, které se účastní řady metabolických procesů v lidském těle.

Chróm přispívá k:

  • normálnímu metabolismu cukrů, tuků a bílkovin
  • udržování zdravé hladiny glukózy v krvi

Proč je chrom tak důležitý pro vaši postavu?

• Je obecně známa spousta informací o negativech nadměrného příjmu nasycených tuků (zejména živočišného původu). Mnozí výrobci tento tuk nahrazují jiným zdrojem energie (potraviny nízkotučné, bez tuku).
• To všechno vedlo k vyššímu příjmu cukrů, které se snadno mění na tukové tkáně - proto ovlivňování metabolismu cukrů je stále důležitější a jedním z pomocníků zde může být chrom, který podporuje metabolismus cukrů v těle. 
• Chrom pomáhá přesouvat krevní cukry do buněk, které mají být využity jako zdroj energie (a nemají se ukládat jako tuky v tukové tkáni).
 

Chróm pro normální hladinu krevního cukru

Složení

Denní dávka obsahuje:hmot./ 1 tbl.% DRHP*
Chróm200,0 mg500
* % denní referenční hodnoty příjmu
Složení:
zvlhčující látka (sorbitol), látky protispékavé (mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý), stabilizátory (karboxymethylcelulóza, stearát hořečnatý), pikolinát chromitý
1 tableta denně, zapít tekutinou.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Vhodnost užívání:
ALERGIE těhotné a kojící
laktóza lepek včely
vhodné vhodné vhodné nevhodné

Recenze produktu

Přidat hodnocení

MĚSTO

Hodnocení je možné pouze pro registrované uživatele. Pokud ještě nejste u nás registrován/a nebo nejste členem/členkou Klubu zdraví WALMARK, můžete se snadno zaregistrovat vyplněním tohoto formuláře. Prosím nezapomeňte potvrdit Vaši registraci kliknutím na odkaz v emailu, který Vám bude zaslán.