GinkoPrim MAX

Doplněk stravy

Kombinace vysoce kvalitního extraktu ginkgo biloby, DMAE a magnesia.

  • Vysoce kvalitní standardizovaný výtažek z Ginkgo biloby pro podporu aktivity mozku.
  • GinkoPrim MAX zaručuje přesně stanovené množství aktivních látek
  • Vhodné pro osoby trpící pocitem studených rukou a nohou. 
Nový design pro rok 2024.
Objeví se na trhu po doprodání aktuálních zásob.
 

Pro soustředění a dobrou paměť

Ginkgo biloba je ověřena tradicí. Přispívá k dobré paměti, soustředění a podporuje celkovou mentální výkonnost.

O produktu

Ginkgo biloba je strom, který roste na Zemi po více než 200 milionů let a je po staletí užíván v tradiční čínské medicíně jako silný antioxidant s pozitivními účinky na paměť a koncentraci. Ginkgo biloba pro optimální výkon mozku, přispívá k mentální výkonnosti a udržuje paměť, podporuje krevní oběh a prokrvení končetin. Složení obohaceno o hořčík a DMAE

Účinky aktivních látek

Ginkgo biloba podporuje aktivitu mozku a mentální výkonnosti, pomáhá udržovat paměť, koncentraci a duševní pohodu s přibývajícím věkem. Podporuje žilní oběh a periferní mikrocirkulaci krve (zejména v oblasti mozku, očí a uší). Díky obsahu magnesia přispívá ke správné nervové, svalové a mentální funkci. 

Pro koho je produkt vhodný?

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Vhodné pro osoby, které potřebují podpořit mentální výkonnosti a paměť. Vhodné také pro osoby trpící pocitem studených rukou a nohou. 

Schválená zdravotní tvrzení

  • Ginkgo biloba podporuje aktivitu mozku a přispívá k mentální výkonnosti. 
  • Ginkgo biloba pomáhá udržovat paměť, koncentraci a duševní pohodu s přibývajícím věkem.
  • Ginkgo biloba podporuje žilní oběh a periferní mikrocirkulaci krve (zejména v oblasti mozku, očí a uší.
  • DMAE (Dimethylaminoethanol), je organická sloučenina, která se podobá cholinu a vyskytuje se přirozeně v rybách, jako jsou sardinky a ančovičky.
  • Magnesium (hořčík) přispívá ke správné nervové, svalové a mentální funkci.

Proč pro podporu zdraví zvolit Walmark?

Protože Walmark je léty a zkušenostmi mnoha tisíců spotřebitelů spolehlivý a ověřený partner v péči o to nejcennější, o Vaše zdraví. Již 30 let můžete vybírat ze široké nabídky prémiových doplňků stravy té nejvyšší kvality. V portfoliu Walmark najdete jak doplňky stravy ve formě základních vitaminů, minerálů, bylinných extraktů a jejich unikátních kombinací, tak i sofistikovanějších produktů pro specifické potřeby Vašeho těla. 

Nechte své zdraví zazářit! 

Složení

Denní dávka obsahuje:                              

hmot./1 tbl.

% DRHP*

Ginkgo biloba extrakt
(standardizováno na 24 % flavonoidů, 6 % terpenolaktonů)
60,0 mg -
DMAE (Dimetylaminoetanol) 20,0 mg -
Hořčík (Magnesium)             150,0 mg 40
Dávkování: 1 tableta denně, nejlépe po jídle, zapít tekutinou.

* % denní referenční hodnoty příjmu; - není stanoveno
Složení: látky protispékavé (celulosa, uhličitan vápenatý, mastné kyseliny, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), glukonát zinečnatý, kyselina L-askorbová, kvasnice obohacené selenem, stabilizátory (hydroxypropylmethylcelulosa), D-alfa-tokoferol-acetát, leštící látka (isomalt), pyridoxin hydrochlorid, retinyl acetát.

Dávkování a způsob užití

Dávkování: 1 tableta denně, nejlépe po jídlem, dostatečně zapít tekutinou. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Upozornění pro diabetiky, tento přípravek může snižovat hladinu glukózy v krvi. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 ºC.

Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu (EXP).

Recenze produktu

od Jana

S tímto doplňkem stravy jsem byla spokojená především pro jeho přírodní složení. Po pár dnech užívání pozitivně hodnotím zlepšení koncentrace a nižší míru zapomínání. Mně osobně chyběla příchuť tabletek, což ale na účinek nemá vliv. Za sebe mohu doporučit.


od Karel

Testují Váš přípravek cca 14 dnů,začínají se pomalu objevovat účinky prokrvení končetin se zlepšuje,paměť a soustředění se zlepšuje . Určitě tento přípravek doporučím dále


od Vojtěch

Doplněk funguje dle očekávání. Při uživání nepociťuji žádné negativní účinky. Přípravek se dobře užívá, nerozpouští se nijak brzy v ústech, nemá žádnou pachuť a pod.


od Martin

Po 3 týdnech používání jsem zpozoroval zlepšení v soustředění, se kterým jsem měl po půl dni při své práci trochu problém. Koukat celý den do tabulek je únavné a špatně se soustředí. S tímto doplňkem došlo ke zlepšení ;)


od Tomáš

Kvalitní doplněk stravy, vřele doporučuji pokud má člověk problém se soustředěním. Pilulky jsou docela malé a snadné k polykání. Doplněk užívám spolu s jinými vitaminy a obecně se cítím mnohem lépe. Účinnost Ginka jsem si odsledoval hlavně v práci, kdy jsem už po pár týdnech viděl změny v podobě lepší soustředěnosti.


od Petr

GinkoPrim max mohu jen doporučit. Moje hlavní problémy - pocit studených nohou a únava zmizeli. Účinek byl znát již do týdne užívání! Při mém povolání řidiče jsem do týdne pocítil snížení únavy a cítím se být pozornější a soustředěný i v ranních hodinách. Musím pochválit velikost tablety a také její hladký povrch, díky kterému se dobře polykají. Velikou výhodou je množství tablet v balení ( 60 ks ) . Zároveň nemusím užívat hořčík, protože jej tablety obsahují zároveň s DMAE. Jestli opravdu hledáte účinný přípravek, velmi doporučuji GinkoPrim Max.


od Jana

Ráda doporučuji doplněk stravy GinkoPrim Max, tyto tablety mi velmi pomohly na prokrvení končetin a zlepšily velmi můj problém studených rukou a nohou. Cítím se dobře I mentálně, v psychické pohodě, moje koncentrace a pozornost se zlepšily. Jednoduché dávkování, bez nežádoucích účinků. Ráda produkt doporučuji.


od Andrea

Walmark GinkoPrim MAX, doplněk stravy je velice dobře stravitelný a bez přehnané parfemace. Příjemné balení, které je skladné. Výrobek pomůže paměti a dobře prokrví končetiny. Takže za mně skvělý doplněk pro stresující život jak být v pohodě.


od Libor

Výborný doplněk stravy s Ginko Bilobou a DMAE. Na paměť a prokrvení končetin, nejen pro prarodiče, ale i studenty.


od Eva

Tabletky jsou malé a platicko se vejde pohodlně do kabelky. Vyhovuje mi dávkování 1x denně, je vidět i velký obsah účinných látek.


od Adéla

Tablety užívám dva týdny a super. Lépe se soustředí, dovedu se lépe vyjádřit, nehledám slova. Nemám tak studené ruce a nohy, což je taky super. Vypíchnout bych chtěla velikost tablet - některé doplňky stravy jsou opravdu velké, tyto se snadno polykají. Za mě super.


od Irena

Měsíc užívání je velmi krátká doba.?yslim si že je nutné užívat alespoň 3měsice.Tablety jsou potahované dobrá velikost a jednoduše se polykají


od Miroslav

GinkoPrim MAX jsem začal používat v rámci restartu své životosprávy, snažím se nejen jíst zdravě a jdu tomu i naproti vitaminovými doplňky. Asi jen těžko by se veškerá zlepšení paměti dalo přiřknout jen doplňku stravy, ale určitě v tom bude mít svůj podíl. Každý podpůrný prvek pro lepší pocit a nejen duševní rovnováhu a klid v práci (protože nic nezapomínám :) ). Užívám necelé 3 týdny třeba budu za dalších 5 týdny ještě příjemněji překvapen. V balení je 60ks, tedy dávka na 2měsíce.


od Andrea

Po užívání zaznamenáno zlepšení prokrvení končetin, až do konečků prstů. Zlepšení soustředění a duševní pohody. Lepší sluch, mírné odeznění zalehlých uší. Uvolněné svaly, méně časté křeče.


od Klára

Po užívání přípravku se mi paměť zlepšila už po 14 dnech. Rychleji si vzpomenu na vhodná slova a zapomínám minimálně. Lépe a rychleji se dokážu soustředit, což hlavně v odpoledních hodinách býval velký problém. Studené nohy jsou pryč a křeče v lýtkách taky. Celkově se cítím víc v pohodě, dokonce se zlepšilo i usínání, jehož délka byla někdy i hodinu.


od Lenka

Při mé srdcové záležitosti,při běhu, mě velmi často bolely nohy a občas jsem dostávala křeče. Při dlouhodobém používání GinkoPrim MAX jsem pocítila rozdíl. Mé nohy pocítili úlevu. Určitě budu v užívání dále pokračovat. Jsem maminka na rodičovské dovolené, a moje mozkové závity se točili okolo plenek a flašek. Po 6ti leté pauze jsem potřebovala něco co mě nakopne. GinkoPrim Max mě pomohl se znovu nakopnout a procvičit si paměť při hledání nového zaměstnání.


od Lenka

Přípravek GinkoPrim užívám již 4 týdny a dále pokračuji. Jako u všech doplňků stravy nelze výsledky očekávat ihned, je nutné přípravek užívat pravidelně a delší dobu. Díky obsahu hořčíku a DMAE nejsem tak unavená. Co se týká paměti a soustředění, prozatím nepociťuji žádnou změnu, možná kolegové v práci... Co mě po necelých dvou týdnech velmi mile překvapilo je, že pocit studených končetin se opravdu zlepšil. V noci již nemám silné mravenčení v rukou. Rozhodně budu GinkoPrim užívat dál i vzhledem k udržení duševní pohody a klidnějšímu spaní. Tabletky se snadno polykají. GinkoPrim MAX vřele doporučuji.


od Lenka

Design tablet je barevně sladěný s ginkem, což produktu dodává přírodnější vzhled, velice mě i potěšilo, že tableta nemá žádnou pachuť a dá se dobře zapíjet, ale mrzí mě to, že všechny tablety nejsou v dóze místo v hromadě platíček. A co se efektu týče, po necelém měsíci pociťuji teplejší ruce a jejich menší ztuhlost a neohrabanost. Soustředění je o trošku lepší, ale dáme tomu ještě čas, tablety beru krátce, tak snad nezapomenu je doporučit mamce pro tatínka, který je pěkný zapomínač a zmatkář.


od Eva

Vitamíny hodnotím velmi kladně. Zlepšil se spánek, prokrvení končetin (především mých věčně studených rukou), dokáži se déle soustředit. Velikost tablet je akorát na polykání a ani nijak nesmrdí.


od Tereza

Doplňky stravy od Walmarku mám ráda. Ideální poměr mezi cenou a výkonem. Tablety jsou potahované, takže se snadno polykají. Pozoruji prokrvenější končetiny.


od Hana

S produktem jsem moc spokojená. Ač jsem to nečekala, na ledové ruce opravdu pomohl. Dávkování je nízké a zapít 1 tabletku není žádný problém. Cena v poměru s velikostí balení je příznivá. Produkt všem doporučuji.


od Iveta

Musím říct, že po pár dnech užívání jsem pocítila velké změny. Musím pochválit přírodní složení a obsah hořčíku. Všem jen doporučuji. U nás bere už celá rodina.


od Michaela

Ginko Prim mne velmi mile překvapil. V práci jsem trpěla nízkou koncentraci, nemohla jsem se vůbec soustředit a trpěla jsem pocitem studených rukou.Vyzkoušela jsem spoustu produktů, které by mi pomohly těchto problémů se zbavit nicméně ani u jednoho jsem nedosáhla žádného zlepšení. Až po vyzkoušení Ginko Primu od Wallmarku se kýžený výsledek dostavil. Již po prvním použití jsem byla mnohem více soustředěná v práci a pocit studených rukou znatelně ustoupil. Po pravidelném používání Ginko Primu se již plně soustředím na práci, jsem plně koncentrovaná, díky tomu odvádím svou práci na více jak 100% , tudíž odvádím mnohem lepší pracovní úkoly, pamatuji si věci, které by mi dříve dělaly velký problém si zapamatovat a pocit studených rukou, konečně, úplně vymizel. Líbí se mi také velikost tabletek, velmi snadno se polykají. S tímto doplňkem stravy jsem plně spokojena a velmi mile překvapena.


od Jana

Tabletky mohu jen doporučit. Polylaji se velmi dobře, nezatěžují citlivý žaludek. Účinky se dostaví do cca 4 dní. Zlepšují paměť, koncentraci a zabraňují nedostatku prokrvení končetin. Celkově za mě velmi super věc, kdo potřebuje být přes den soustředěný a v noci klidně spát.


od Sára

Přípravek je příjemný k užívání, má neutrální chuť a účinky jsou docela rychle pozorovatelné. Po měsíci užívání se mi rozhodně snížila mentální únava, jsem při studiu čilejší a mám méně často ledové ruce a nohy. Oceňuji i hezký design krabičky, blistry by ale z ekologického důvodu mohly obsahovat více tabletek. Jedinou nevýhodu vidím v tom, když jsem vynechala užívání na jeden týden a studené ruce se vrátily. Věřím ale, že při doužívání celého balení to bude lepší.


od Yuliia

Mně se líbi tento produkt, za 2 týdny už jsem začala miň zapomínat, hodně mi to pomohlo soustředit se za volantem, a za měsíc už jsem začala cítit že už nemám pořád studené nohy. Jestli bych vydělá že mi až tak pomůžou vitamíny, tak bych je začala kupovat už dříve.


od Věra

Skvělý produkt na prokrvení končetin. Než jsem začala přípravek užívat, měla jsem často studené ruce a nohy a na tenhle problém mi Walmark GinkoPrim MAX zabral parádně. Zmizel taky neklid v nohách. Líbí se mi, že zároveň chráním i zdraví mozku.


od Ondřej

Používám již druhý měsíc a všiml jsem si zlepšení svého celkového zdravotního stavu. Cítím zvýšenou vitalitu a energii, což se projevilo i na mé schopnosti efektivně zvládat denní úkoly. Jako hlavní benefit bych řekl, že napomáhá výraznému zlepšení své paměti a schopnosti soustředit se na úkoly, což mi pomohlo v práci i v osobním životě. Obsahuje převážně přírodní látky. To mi dává jistotu, že podporuji své zdraví a kognitivní funkce pomocí přírodních prostředků bez zbytečných chemických přísad. Mohu s klidným svědomím doporučit produkt GinkoPrim svým známým, kolegům i rodině. Jeho účinné složení a pozitivní účinky na zdraví a kognitivní schopnosti mě přesvědčily, že jde o skvělou volbu pro každého, kdo si přeje podpořit své celkové zdraví a mentální výkonnost.


od Klára

Po dvou týdnech testování se zlepšilo soustředění. Během odpoledne jsem měla problém se soustředěním. Dělat s dětmi úkoly bylo utrpení. Teď je zvládáme bez problémů. Lépe se prokrvují končetiny. Budu kupovat další balení.


od Renáta

Mohu doporučit pro lepší pamatování a zlepšení paměti a prokrvení končetin. Tablety se snadno polykají a užívají.


od Ester

Škoda, že mě nenapadlo vyzkoušet GinkoPrim Max už dříve, hlavně při zkouškovém období ve škole. První účinky se projevili po dvou týdnech užívání. Zlepšilo se prokrvení končetin a hlavně pamět. Určitě budu pokračovat v užívání dál, je to velký pomocník. Tabletky se snadno polykají, složení výrobku je za mě v pořádku, není co vytknout.


od Blanka

Doplněk stravy GinkoPrim užívám cca tři týdny. Tablety mají správnou (malou) velikost, takže se dobře polykají. Vzhledem ke krátké době užívání zatím nejsem schopen posoudit účinnost preparátu. Po dobrání celého balení padesáti tablet už doufám ve zlepšení minimálně prokrvení nohou. Na paměť by asi bylo třeba dlouhodobé užívání.


od Katka

Doporucuji vsem pracujicim pro lepsi soustredeni, starsim lidem na pamet, a nejen jim a sportovcum proti unave. Efekt se dostavi uz po pouhem tydnu uzivani.


od Kateřina

Doplněk užívám pravidelně každé ráno po jídle, i když je tableta větší, tak se dobře polyká. Samozřejmě ji důkladně zapíjím vodou. Je obtížné si sama vyhodnotit, jak se mi zlepšila paměť, protože je to hodně subjektivní. Vysledovala jsem určitě zlepšení v soustředění, ale opět je to subjektivní. Občas trpím na křeče nohou, které se během užívání neobjevily, protože ve složení doplňku je hořčík. Také jsem nezaznamenala studené hohy a ruce, ale i to je ovlivněno také počasím. Doplněk bych doporučila, je ale určitě důležité jej užívat pravidelně.


od Milada

Výrobek určitě všem vřele doporučuji, u mě velmi dobře fungoval na pocit studených rukou a nohou. Celkově jsem se po užívání cítila méně unavená a zlepšila se mi koncentrace v práci. Líbí se mi přírodní složení a jednoduché dávkování v podobě poměrně malých tabletek.


od Nikola

GinkoPrim je vhodný pro každého, kdo nemá rád polykání, protože opravdu tabletky kloužou sami do krku. Myslím si, že si více při učení zapamatuji menší námahou. Také cítím, že moje nohy přes noc tolik nepromrznou.


od Kristýna

S tímto doplňkem stravy jsem byla velmi spokojena. Určitě zakoupim ještě. Jsem máma do občas pociťuje, že ta hlava už nefunguje jak by měla - proto mě velmi příjemně překvapilo, když po pár dnech jsem citila zlepšení co se týká paměti. Navíc tablety mají ideální tvar a dobře se polykají :)


od Petra

Walmark GinkoPrim MAX jsem měla možnost vyzkoušet. Dosud jsem velké problémy s pamětí neměla, ale protože pracuji převážně s čísly, prevence se maximálně vyplatí. Při užívání GinkoPrim Max se mi pracovalo lépe, i denní záležitosti jsem si pamatovala bez problémů. Potřebovala jsem také vyzkoušet, zda mi pomůže s prokrvením končetin, protože je mám věčně studené, a v tomto také nezklamal. Mohu jej vřele doporučit.


od Milena

Zlepšení paměti jsem nezpozorovala, ale určitě mi pomohl na pocit studených nohou. Také jsem zaznamenala menší pocit únavy a kvalitnější spánek.Asi jeden z mála produktů,které bych jako doplněk stravy koupila.


od Milena

Zlepšení paměti jsem nezpozorovala, ale určitě mi pomohl na pocit studených nohou. Také jsem zaznamenala menší pocit únavy a kvalitnější spánek.Asi jeden z mála produktů,které bych jako doplněk stravy koupila.


od Miriam

Moje soustředěnost a paměť je o mnohem lepší. Více si pamatuju. Pocit studených nohou je menší, ale při delším užíváním věřím, že vymizí. Jsem více v pohodě, a při dětech se to hodí.


od Alexandra

Po měsíčním užívání tablet ginko se mi zlepšilo prokrvení nohou, vliv na koncentraci jsem nezaznamenala. Necítím se tolik unavená a lépe usínám. Balení vydrží dva měsíce, tablety jde bez problému polknout.


od Martin

Tento produkt velice doporučuji. Nejen že se mi zlepšila paměť, ale zároveň jsem přestala být nervózní. Ráda sportuji a hodí se mi ve složení hořčík. Na pocit studených nohou mi pomohl asi po 14 dnech, kdy jsem to pocítila hned ráno. GinkoPrim ráda doporučím i svým známým.


od Marek

Walmark GinkoPrim Max je doplněk, který obsahuje kombinaci kvalitního extraktu ginkgo biloby, DMAE a magnesia. U tohoto výrobku je vhodné dodržovat doporučenou denní dávku, vzhledem k jeho optimalizovanému složení aktivních látek, tj. 1 tableta denně, nejlépe po jídle. Balení obsahuje 60 tablet na dobu 2 měsíců. Důležité informace o složení a dávkování jsou uvedeny srozumitelně a čitelně na obalu. tablety jsou ve vhodné velikosti a tvaru a umožňují snadné polykání. Po cca týdnu užívání pociťuji zvýšenou mozkovou aktivitu, méně únavy a klidový krevní oběh. Při sedavém zaměstnání je cítit i lepší prokrvení nohou. Doplněk určitě vzhledem k jeho složení doporučuji.


od Míša

Vitaminy od Walmarku jsou velice dobré. Užíváním Ginko má dobré účinky. Vitaminy jsou pěkně male a balení je vyhovující. Určitě se mi zlepšila paměť, po užívání mě přijde že sem vyrovnanéjší.


od Monika

Měla jsem možnost testovat tento doplněk stravy od Walmark a prvotně musím říct, že věřím tomu, že opravdu pomáhá. Trpím neustálým pocitem studených rukou i nohou, ale po dobrání balení jsem pocítila velké zlepšení. Dále jsem ho testovala za účelem zlepšení paměti a soustředění a v tomto ohledu si troufám říct, že má také pozitivní účinky, jen je nutné ho brát déle a samozřejmě pravidelně. Za mě ale mohu produkt doporučit a jako bonus je přijatelná cena a hlavně přírodní složení. Myslím, že tento produkt má pozitivní vliv na zdraví.


od Iva

S tímto produktem jsem velice spokojená, protože mám neustále studené ruce a nohy, hlavně v zimě. Poskytuje pocit teplých konečků prstů na rukou a nohou, což je příjemné a člověk je také čilejší.


od Luděk

Tento produkt jsem vyzkoušel zejména proto, že trpím pocitem studených končetin. Po měsíční kůře cítím opravdové zlepšení, nohy a ruce nemám tak ledové, jako dříve. Zlepšila se má koncentrace a soustředění na veškeré činnosti. Za mě spokojenost.


od Silvie

Na produktu oceňuji jeho přírodní složení. Co se týká účinků, pociťuji zlepšení jak v prokrvení končetin, tak v soustředí a menší míře únavy. Tablety mají hladký povrch a snadno se polykají. Určitě stojí za vyzkoušení.


od Ivana

Patřím mezi ty, co běžně zobou nějaké doplňky stravy, ale dokud je nezkusí, úplně jim nevěří. S Walmarkem mám dobré zkušenosti a brát od nich Ginko byl rozhodně dobrý nápad. První, co jsem pozorovala, byly teplejší ruce a nohy. následovalo zvýšení pozornosti, lepší soustředění, lepší výbavnost vzpomínek a i větší radost k životu.


od Janka

Líbí se mi dávkování a taky cena. Tobolky se dobře polykají, nikde se nezasekávají v krku. Užívám je pár týdnů a zatím necítím nějakou veokou změnu, ale podlé mého to chce čas. S produktem jsem spokojena.


od Irena

Vhodná velikost potahované tablety.Bohužel měsíc testování mě nestačil aby jsem pozorovala nějakou změnu.Věřim že při dlouhodobém užívání přípravku je znát zlepšení koncentrace, prokrvení končetin a celkově lepší pohody.


od Andrea

Tablety jsem brala cca 3 týdny. Pozitivně hodnotim snadné dávkování a velikost tablet. Po dobu užívání jsem se cítila fit. Nepocitovala jsem tlak v očích jako před užíváním.


od Milan

Na doporučení jsem použil na pocit studených rukou a nohou, během pár týdnů byl tento pocit pryč, navíc soustředění je mnohem lepší a věřím, že i po delším používání se zlepší paměť. Ginko je prospěšné a můžu jen doporučit


od Petra

S přípravkem jsem velmi spokojena, hlavně diky přírodnímu složení. Po dvou tydnech ksem pociťovala zlepšení koncentrace a méně zapomínajni. Produkt urcite doporučit dále


od Denisa

Po měsíci užívání Walmark GinkoPrim MAX mám lépe prokrvené ruce a nohy, už nemusím konečně spát v ponožkách. Lépe se soustředím na práci a díky hořčíku jsem během dne méně unavená. Tableta se užívá jedna denně po jídle, snadno polykatelné. Mohu doporučit.


od Tereza

GinkoPrim max užívám přibližně tři týdny. Za tuto dobu u sebe pozoruji, že se mi zlepšily kognitivní funkce (pamět', soustředění, koncentrace). Všimla jsem si u sebe zlepšení krátkodobé paměti. Také pociťuji, že mám více energie. Lépe reaguji ve stresových situacích. Co se týče prokrvení končetin, tam zatím velké změny nepociťuji. Za sebe mohu jenom tento produkt doporučit dále.


od Denisa

Přípravek mi pomohl s pocitem studených noh a lépe se soustředím, takže skvělá zpráva. Tablety mají zelenou barvu a jsou snadno polykatelné. Dávkování 1 tbl. denně po jídle mi plně vyhovuje. Určitě mu zůstanu věrná, abych z něj vytěžila více účinky.


od Sandra

Velice doporučuji, po 14 dnech užívání, odezněl pocit mravenčení v nohách. Tobolky jsou tvrdé, ale dobře se polykají. Nedráždí žaludek, občas jsem si vzala na lačný žaludek. Po měsíci užívání se cítím méně unavená.


od Miloslav

S výrobkem jsem moc spokojený. Koncentrace a pocit studených nohou se radikálně zlepšil. Doporučuji


od Miloslav

Jsem naprosto spokojen. Už po 14ti dnech zmizel pocit studených nohou, což mě hlavně večer u televize hodně vadilo. Soustředění se také zlepšilo. Určitě budu pokračovat a dokoupim další balení GINKO PRIM mAX


od Irena

Dobrá velikost tablety. Dobře se potýkají. Žádné zlepšení po měsíci nevidím. Možna je to krátká doba.


od Zuzana

Tento výrobek užívám teprve 5 týdnů, ale již nyní pozitivně hodnotím zlepšení soustředěnosti při práci a zpracování rutinních úkolů. Přírodní složení tablet mi dovoluje je užívat dlouhodobě bez jakýchkoliv obav o své zdraví.


od Kristýna

Hodně chválím produkt. Nejen že už netrpím pocitem studených nohou a večer se mi dobře usíná. Ale zároveň ně přestali trápit pocity těžkých nohou i bez používání kompresních punčoch. Produkt užívám měsíc a určitě budu pokračovat.


od Renáta

Tabletová forma ginkga mi vyhovuje, v minulosti jsem měla zkušenost s tekutou formou a za mě jsou tablety jednodušší na užívaní. Užívala jsem a užívám při studiu a zdá se mi že mi pomáha se víc soustředit. Chuť je neutrální a ocenuji i přidaný horčík.


od Sandra

S radostí doporučím dál. Po 14 dnech užívání mě přestal pocit mravenčení dolních končetin a po měsíci užívání už nejsem tak unavená v průběhu dne. Jiné zkušenosti zatím nemám. Určitě budu užívat i nadále. Tobolky jsou sice tvrdší, ale dobře se polykají a nedráždí žaludek.


od Karolina

S tímto doplňkem stravy jsem naprosto spokojená. Osobně jsem uvítala dost rychlý nástup ucinku, začal mj zase pracovat mozek. Jsem doma s dětmi už dlouho a krome všech dětských nemoci jsem v hlavě nebyla schopna dát dohromady souvislou vetu. Což nyní jde. Doporucuji


od Marie

Konečně něco co pomáhá na studené ruce a nohy. Výhodou je i zlepšení soustředění a paměti.


od Kateřina

Walmark GinkoPrim MAX, doplněk stravy mi pomohl zatím hlavně na prokrvení horních a dolních končetin, které nemám tak studené a také od občasných křečích v nohách, které mě trápily hlavně v noci. Jsem méně unavená a dokážu se víc soustředit. Balení obsahuje 60 ks střendně velkých ovalných tablet ,které se dobře polikají a vydrží na 2 měsíce, protože se bere jen 1 tableta denně. Je to určitě skvělý doplněk stravy a až ho doberu, tak si koupím další balení velká výhoda je že. tableta obsahuje i hořčík a vážně její složení a užívání pomáhá proti studeným končetinám a proti únavě .


od Radim

Tableta má optimální velikost pro polknutí. Klidnější spánek a lepší soustředění na práci jde poznat relativně brzo po používání. Velké plus je přidání dmae a hořčíku. Mohu určitě doporučit.


od Zuzana

Po užívání Walmark GinkoPrim MAX se celkově cítím lépe a lépe se soustředím. Také jsem méně unavená. V užívání budu i nadále pokračovat.


od Daniela

Chválím složení produktu - synergie výtažků z ginkga a hořčíku + DMAE. Na vlastní kůži jsem pocítila zlepšení prokrvení končetin - konečně jsem přes noc neměla pocit studených nohou a mohla spát bez ponožek!


od Mariana

Již po prvním měsíci užívání, jsem zaznamenala, že již nemám tak často pocit studených končetin. Vyhovuje mi, že jsou tabletky bez příchuti. Bohužel jsem nezaznamenala zlepšení paměti, ale i tak bych určitě přípravek doporučila všem kteří bojují s neustálím pocitem zimy.


od Sandra

Tento doplněk stravy velice doporučuji, po 14. dnech užívání mi odezněl pocit mravenčení dolních končetin, na které jsem trpěla a po měsíci užívání si přijdu méně unavená. Dávkování ve formě tvrdých tobolek mi nevadí, polykají se dobře a nedráždí žaludek, v případě požití nalačno. Určitě budu nadále užívat.


od Martina

Po otestování GinkoPrimu MAX mám pocit, že mé problémy s koncentrací se zmenšily a mé nohy tolik nevyžadovaly teplé ponožky. Také jsem jím nahradila samostatné tablety hořčíku. Doporučuji.


od Lucie

Walmark GinkoPrim MAX jsou výborný produkt na posílení paměti, například v období zkoušek nebo při jiných událostech, kde je potřeba posilovat paměť. Lze je dobře polykat, chutnají dobře. Jsou navíc bez lepku a bez laktózy. Po užívání jsem opravdu pocítila lepší paměť a více prokrvené ruce - mám je věčně zmrzlé.


od Renata

Zatím nedokážu říct, zda produkt výrazně funguje, protože užívám pouze krátce a nepozoruji extra změny. Produkt se dobře užívá, velikost tablet mi vyhovovala. Možná by bylo lepší mít tablety v dóze než v platíčku, protože balení a platíčko zabírá dost místa. Určitě budu dál pokračovat v užívání a produkt doporučuji


od Eva

Vyhovuje mi velikost balení, cena i tvar tablet. Líbí se mi nepřekombinované složení - gingko biloba DMAE a magnesium. Pravidelně aždý den po snídani užívám jednu tabletu. Po několika týdnech pozoruji zlepšení v prokrvování končetin - již nemám tak studené nohy. Vliv na paměť a koncentraci zatím nepozoruji.


od Klára

Během používání se mi hodně zlepšilo soustředění. Nemusela jsem si chodit během dne lehnout a mohla jsem fungovat normálně. Přírodní složení kvituji a budu si kupovat dále.


od Nikola

Ginko ni pomohlo s lepsou pamatou, prekrvenim koncatit a podpore mozgu. Som spokojna a jdem uzivat dalej.


od Michaela

S produktem jsem spokojená. Mám pocit, že má paměti i hledání vhodných výrazů se hodně zlepšila. To byl pro mne hlavní důvod. Kromě toho mě trápily křeče v rukou, které po měsíci užívání výrazně ubyly. Pocit ledových nohou se také zmenšil. Na větší hodnocení užívám produkt teprve krátce, takže si určitě pořídím další balení. Jsem spokojená...


od Michaela

Tento doplněk stravy mi pomohl s prokrvením končetin. Vždycky jsem měla studené ruce a nohy a nic mi nepomáhalo. Po pravidelném užívání mám končetiny teplejší. Na mé paměti nebo koncentraci zatím žádné zlepšení necítím.


od Kateřina

Dostala jsem možnost vyzkoušet doplněk stravy GinkoPrim od WALMARK. Balení obsahuje 60 středně velkých tablet ,které jsou bez příchutě a mají hladký povrch a dobře se polikají. Bere se 1 tableta denně a obsahuje přírodní látky a Hořčík. U mně mi užívání doplňku stravy GinkoPrim pomohlo od pocitu studených nohou a rukou a také trošku od křečí v lítkách a pocit zklidnění už nejsem tak unavená jako před užíváním doplňku stravy GinkoPrim. GinkoPrim proto doporučuji lidem, kteří trpí na studené nohy a ruce a na křeče v nohách a na lepší soustředění. Na 98% si GinkoPrim koupím .


od Kateřina

Jsem s přípravkem velmi spokojená. Když ho člověk využívá opravdu pravidelně a po delší dobu, zlepšuje se koncentrace a myšlení. Najednou vše zvládám s větším klidem. Rozhodně přípravek mohu doporučit. Sama jej budu užívat dlouhodobě.


od Adam

Produkt jsem užíval cca měsíc, byl jsem ve větší psychické pohodě, měl jsem víc energie do práce. Co se týče paměti, velké účinky jsem si nevšiml. Produkty od značky znám a užívám, proto bych je dál i doporučil. Líbí se mi přírodní složení bez zbytečné chemie.


od Sandra

Tento doplněk stravy velice doporučuji. Po pravidelném užívání a to již po 14.dnech jsem vypozorovala, že už nemám pocit mravenčení v dolních končetinách a po měsíci užívání se necítím unavená přes den. Určitě budu užívat i do budoucna. Dávkování ve formě tobolek mi vyhovuje, jsou menší a dobře se polykají. Nedráždí lačný žaludek.


od Vladimir

O výrobku jsem moc neslyšel ale chtěl jsem vyzkoušet kvůli tomu že mám studené ruce a kvůli paměti. Já osobně mohu říct že už nemám pocit studených nohou a paměť je v pohodě. Fyzická zdraví se u mě zlepšilo určitě doporučím celé moji rodině a přátelům


od Iva

S tímto produktem jsem velice spokojena, prokrví mi končetiny až do konečků prstů a cítím v těle příjemné teplo.


od Kristýna

Produkt jsem začala užívat kvůli křečím v nohách a náběhu na křečové žíly. Nekombinovala jsem produkt s žádnými punčochy atd. Po krátké době užívání jsem cítila vyšší prokrvení ve tvářích a už jsem nepociťovala studené nohy. Křeče vymizeli úplně. Produkt doporučím.


od Karolina

S timto doplňkem stravy jsem byla opravdu spokojená. Mozek začal víc fungovat, ubyly křeče, vše bylo mnohem lepší už cca po čtrnácti dnech užívání. Tabletky se dobře polykají, nezanechavaji žádnou pachuť. Doporucuji


od Daniela

U GinkoPrim se mi líbí složení - synergie výtažků z ginkga a hořčíku + DMAE. Dávám přednost přírodním složením preparátu, takže GinkoPrim byl jasná volba. Osobně jsem pocítila zlepšení prokrvení končetin - konečně jsem přes noc neměla pocit studených nohou a mohla spát bez ponožek! Chválím i vliv na psychickou výkonnost a zaznamenala jsem ji zlepšení tinitu.


od Hana

Velmi na produktu oceňuji pro mě optimální dávkování, tedy jen jednu tabletku denně. Co se týče účinku, relativně rychle jsem zaznamenala ústup chladných rukou i nohou. Ač jsem to nečekala, opravdu to s prokrvením pomohlo a ruce nemám tak často ledové. Zřejmé je i mírné zlepšení koncentrace. Produkt jednoznačně doporučuji.


od Monika

Měla jsem možnost testovat tento doplněk stravy od Walmark a prvotně musím říct, že věřím tomu, že opravdu pomáhá. Jakožto osoba s neustálým pocitem studených rukou i nohou jsem po dobrání balení cítila velké zlepšení. Dále jsem ho testovala za účelem zlepšení paměti a soustředění a v tomto ohledu si troufám říct, že má také pozitivní účinky, jen je nutné ho brát déle a samozřejmě pravidelně. Za mě ale mohu produkt doporučit a jako bonus je přijatelná cena.


od Michaela

Po užívání GinkoPrim se zlepšila koncentrace myšlení. Měla jsem dříve pocit studených nohou a rukou, tento pocit vymizel. Celkově se cítím v dobré duševní pohodě.


od Michaela

S produktem jsem velmi spokojena. Po měsíci užívání mám pocit větší pozornosti, vnímání, paměti. Lepší spánek a pozoruji, že křeče, které jsem dostávala do rukou i nohou ustupují. Už jsem asi zakoupila další balení a v užívání budu pokračovat.


od Zuzana

Tento produkt mi pomohl se soustředěním a ocenit musím také přírodní složení, diky kterému jsem se nebála dlouhodobě užívat. Velmi kladně hodnotím i to, že dávkování je zřetelně uvedeno na krabičce a nemusím tak zdlouhavě dohledávat v letáku nebo si pamatovat, co mi řekli v lékárně.


od Monika

Měla jsem možnost testovat tento doplněk stravy od Walmark a prvotně musím říct, že věřím tomu, že opravdu pomáhá. Jakožto osoba s neustálým pocitem studených rukou i nohou jsem po dobrání balení cítila velké zlepšení. Dále jsem ho testovala za účelem zlepšení paměti a soustředění a v tomto ohledu si troufám říct, že má také pozitivní účinky, jen je nutné ho brát déle a samozřejmě pravidelně. Za mě ale mohu produkt doporučit a jako bonus je přijatelná cena.


od Daniel

S přípravkem jsem velmi spokojen. Dlouhodobě jsem trpěl pocitem studených končetin a po užívání Walmarku mi tento pocit ustal a již jím netrpím. Také mohu pozitivně hodnotit, že jsem méně unavený při delších cestách autem a jsem více svěží. Přípravek tedy mohu doporučit všem,. kteří trpí obdobnými problémy.


od Kristýna

Doplněk stravy hodnotím velmi dobře. Po par dnech používání jsem opravdu pocítila, ze se mi zacla zlepšovat paměť (a co si budeme - jakožto máma na mateřské vím ze ta hlava není co bývala ). Tablety se dobře polykají - což je u mne velkým plusem. Určitě zakoupim znovu


od Lucie

Hodnotím velmi pozitivně po pravidelném užívání zlepšení paměti. Pocit studených nohou zmizel. Výhodou je i přírodní složení tablet, které je obohacené o hořčík .


od Martina

Již po par dnech užívání jsem pocítila účinky na svých nohách. Mám problém s křečovými žílamy. Obden chodím běhat, takže nohy dostávají zabrat. Pocit těžkých nohou se po par dnech výrazně zlepšil. Asi po 2 týdnech jsem pocítila zlepšení i na svém duševním stavu. Mám dvouletého syna, takže musím byt stále ve střehu. Přestala jsem byt tolik nervózní a celkove se mi zlepšily nálady. Za mě určitě super produkt.


od Eva

S tabletkami jsem velmi spokojená. Zlepšila se kvalita spánku, takže jsem více odpočinutá a přes den se i lépe soustředím. Pociťuji i zlepšení prokrvení mých často studených rukou.


od Šárka

Jsem nadšena. Příjemné mne překvapil. Neměla jsem velké očekávání ale opravdu funguje. Přípravek se dobře užívá, nerozpouští se nijak brzy v ústech, nemá žádnou pachuť . Určitě koupím další balení a všem určitě koupi produktu doporučím.


od Milena

Zafungovala pouze proti pocitu studených nohou. Pro paměťový efekt je zřejmě nutné dlouhodobé užívání.


od Michaela

S tímto doplňkem jsem naprosto spokojena, na studené nohy trpím odjakživa. Nevěřila jsem těmto vitaminum, ale po každodenním užívání se to výrazně zlepsilo :)


od Jana

Produkt od společnosti Walmark mohu jen doporučit. Po cca 14 dnech se zlepšilo prokrvení končetin, zmírnila únava a zlepšila paměť. Nedráždí žaludek a nemá vedlejší účinky.


od Jana

Produkt od společnosti Walmark mohu jen doporučit. Po cca 14 dnech se zlepšilo prokrvení končetin. Tabletky se velmi dobře polylaji. Nedráždí žaludek a nemají žádný vedlejší účinky. Mohu jen doporučit.


od Vladimir

S výrobkem jsem spokojen pocit studených nohou už není paměť jse zlepšila nad míru určitě zkusím i jiné výrobky od této Firmy a určitě doporučím známým a rodině


od Silvie

Po využití tablet GinkoPrim Max mohu s ledovým klidem říct, že mi trochu pomohl s prokrvením končetin a možná i s tou pamětí. Žádné velké zázraky jsem ale za tu dobu nezpozorovala. Věřím, že při dlouhodobém užívání by se však výsledky mohly dostavit.


od Klára

Walmark GinkoPrim MAX můžu vřele doporučit! Prokrvení končetin bylo znatelné už po týdnu užívání a problémy se zapomínáním se také zlepšily. Jednoduché dávkování, vyhovující balení.


od Míša

S doplňkem stravy od Walmarku jsem byla velice spokojená. Velikost vitamínu bylo idealní. Barva pastylek byla za mě dost dobrá a balení 60ks mě příjde tak akorát. Příjde mě že jsem díky vitamínu klidnější a už tak moc nezapomínám. Určitě po dlouhodobějším užívání bych řekla že budou lepší výsledky. Za sebe určitě doporučuji.


od Romana

Tablety jsem brala s pomocí na bránící nohy a plně mohu doporučit. Tablety pomohly . Zároveň pomohli i i na koncentraci paměti. Tabletky vřele doporučuji


od Miriam

Po 3.týdnech jsem zaznamenala zlepšení v paměti, více si pamatuju, což byl před tím problém. Jsem více v klidu při dětech a lépe se umím soustředit na něco. Tabletky nejsou velké, takže se snadno dají polknout, za mě super. Budu používat dál :)


od Milada

Při užívání tablet GinkoPrim jsem po poměrně krátké době zaznamenala méně studené ruce a nohy, lépe se mi soustředilo při práci, cítila jsem se více koncentrovaná. Samotné tablety se snadno polykají a oceňují, že není třeba polykat mnoho tablet v rámci denní dávky.


od Eva

S tabletkami jsem velmi spokojená. Zlepšila se kvalita mého spánku, takže jsem ráno více odpočinutá a lépe se pak přes den soustředím. Pociťuji i zlepšení prokrvení mých často studených rukou.


od Petra

Doplněk funguje dle očekávání. Při uživání nepociťuji žádné negativní účinky. Tyto tablety mi velmi pomohly na prokrvení končetin a zlepšily velmi můj problém studených rukou a nohou.


od Denisa

GinkoPrim Max užívám měsíc a už mne netrápí studené nohy. V balení je 60 tablet. Jednoduše se polykají, zelená barva činí tablety nezaměnitelné s jinými. Balení je ideální na nastartování správné ho prokrvování končetin. Pozitivní účinky na paměť zatím nepozoruji.


od Lenka

Zkusila jsem vitamíny GinkoPrim MAX protože obsahují i spoustu dalších vitamínů jako hořčík a DMAE což je super. Zatím je beru krátce, ale cítím, že moje věčně studené ruce jsou teplejší a lépe se s nima pracuje. Co se každodeních činností týče, jsem méně unavená a o něco lépe si pamatuji úkoly a zorganizuji den aby vše šlo hladce. Bude to určitě chtít brát déle a pravidelně, aby se výsledek dostavil co nejvíce. Určitě doporučím známým a rodině.


od Denisa

GinkoPrim užívám 2 měsíce. Přestaly mne trápit studené nohy, na paměti zatím nepozoruji zlepšení. Ale lépe se soustředím na práci. Tablety jsou zelené, dobře polykatelné. Pozitivně hodnotím především přírodní složení. Mohu doporučit.


od Nikola

Hodnotím produkt kladně, jelikož si myslím, že má soustředěnost je o něco lepší. Výraznější výsledky bych asi zaznamenala po delší době užívání, ale i tak si myslím, že má ginko pozitivní účinky. Tabletky se dobře polykají a jsou malé. Můžu doporučit.


od Ester

GinkoPrim Max má za mě skvělé složení. První výsledky se projevily už po dvou týdnech užívání. Zlepšilo se mi prokrvení končetin a i paměť a koncentrace. Určitě budu užívat dál a budu jen doporučovat.


od Ester

GinkoPrim Max má za mě skvělé složení a snadno se užívá. První výsledky se dostavily už po dvou týdnech užívání. Zlepšilo se mi prokrvení končetin a i paměť a koncentrace. Výborné pro studenty ve zkouškovém období. Já budu v užívání přípravku pokračovat dál a určitě doporučím známým.


od Ester

GinkoPrim Max má za mě skvělé složení a snadno se užívá. První výsledky se dostavily už po dvou týdnech užívání. Zlepšilo se mi prokrvení končetin a i paměť a koncentrace. Výborné pro studenty ve zkouškovém období. Já budu v užívání přípravku pokračovat dál a určitě doporučím známým.


od Ester

GinkoPrim Max má za mě skvělé složení a snadno se užívá. První výsledky se dostavily už po dvou týdnech užívání. Zlepšilo se mi prokrvení končetin a i paměť a koncentrace. Výborné pro studenty ve zkouškovém období. Já budu v užívání přípravku pokračovat dál a určitě doporučím známým.


od Ester

GinkoPrim Max má za mě skvělé složení a snadno se užívá. První výsledky se dostavily už po dvou týdnech užívání. Zlepšilo se mi prokrvení končetin a i paměť a koncentrace. Výborné pro studenty ve zkouškovém období. Já budu v užívání přípravku pokračovat dál a určitě doporučím známým.


od Ester

GinkoPrim Max má za mě skvělé složení a snadno se užívá. První výsledky se dostavily už po dvou týdnech užívání. Zlepšilo se mi prokrvení končetin a i paměť a koncentrace. Výborné pro studenty ve zkouškovém období. Já budu v užívání přípravku pokračovat dál a určitě doporučím známým.


od Ester

GinkoPrim Max má za mě skvělé složení a snadno se užívá. První výsledky se dostavily už po dvou týdnech užívání. Zlepšilo se mi prokrvení končetin a i paměť a koncentrace. Výborné pro studenty ve zkouškovém období. Já budu v užívání přípravku pokračovat dál a určitě doporučím známým.


od Hana T

Produkt jsem chtěla zkusit primárně kvůli vlivu na chladné konce rukou a musím říct, že opravdu funguje! Krome velmi rychleho ustupu ledových rukou jsem si všimla i lepší koncentrace. A to všechno jen díky jedné tabletce denně. Super!!


od Katka

GinkoPrim Max překvapil svým rychlým účinkem. Již asi po týdnu užívání se opravdu zlepšila paměť a soustředění a pak i zmenšila únava.


od Martin

Produkt jsem si oblíbil hned po prvních užívání. Zlepšila se mi koncentrace nejen na práci a díky tomu jsem měl v práci i lepší výkony. Určitě mohu doporučiti např. Studentům ve zkouškovém období.


od Petra

Vyzkoušela jsem Ginkoprim a můžu říct, že mi vyhovuje velikost i tvar tabletky, protože se snadno polyká a také užívání jednou denně je pohodlné. Připadá mi, že se lépe soustředím a i běžné denní úkoly si snadno pamatuji. Mívám dost často studené ruce i nohy a s tímto problémem mi Ginko díky podpoře prokrvení velice pomohlo. Mohu jen doporučit.


od Jakub

Doplněk stravy, který doporučuji pokud má člověk problém se soustředěním popripadne chce zlepsit pamet. Pilulky jsou mensich rozmeru.... takove lentilky a snadně se polykají. Doplněk užívám spolu s jinými vitaminy a obecně se cítím mnohem lépe. Všem kteří se chtějí cítit lépe, vřele doporučuji


od Blanka

Doplněk stravy GinkoPrim užívám cca tři týdny. Tablety mají správnou (malou) velikost, takže se dobře polykají. Vzhledem ke krátké době užívání zatím nejsem schopen posoudit účinnost preparátu. Po dobrání celého balení padesáti tablet už doufám ve zlepšení minimálně prokrvení nohou. Na paměť by asi bylo třeba dlouhodobé užívání.


od Hana

Přípravek je fajn a pomohl mi. Především na studené nohy,které se tak lépe prokrvují a se zvýšením pozorností. Tablety se dobře polykají. Skvělý je přírodní obsah produktu.


od Ester

GinkoPrim Max má za mě skvělé složení a snadno se užívá. První výsledky se dostavily už po dvou týdnech užívání. Zlepšilo se mi prokrvení končetin a i paměť a koncentrace. Výborné pro studenty ve zkouškovém období. Já budu v užívání přípravku pokračovat dál a určitě doporučím známým.


od Renáta

Vyhovovala mi forma ginkga. Tablety maji neutralni chut, lehko se polykaji. Uzivam v dobe uceni a mam ppcit ze se lepe soustredim a koncentruji. Planuji uzivat nadale, taky se mi libi slozeni produktu:)


od Denisa

Ginko Prim max beru dva měsíce. Pozoruji, že se mi lepší prokrvování nohou-už nemusím mít na noc ponožky. Paměť je také lepší. Tablet je v balení 60, ideální na pozorování změn. Dobře polykatelné, bez pachutě prášků. Doporučuji.


od Martina J

Přípravek doporučuji. Prokrvení nohou se mi natolik zlepšilo, že jsem mohla odložit ponožky na noc. I soustředění se mi zdá lepší.


od Ester

GinkoPrim Max má za mě skvělé složení a snadno se užívá. První výsledky se dostavily už po dvou týdnech užívání. Zlepšilo se mi prokrvení končetin a i paměť a koncentrace. Výborné pro studenty ve zkouškovém období. Já budu v užívání přípravku pokračovat dál a určitě doporučím známým.


od Janka

Je super, že zde stačí jedna tableta denně. Navíc se dobře polykají. Přídavek hořčíku je taky fajn. Celkově byť tablety doporučila na vyzkoušení. Je ale asi potřebné je brát delší dobu. S výrobkem jsem spokojena.


od Sára

GinkoPrim Max je příjemná tabletka bez chuti s hezkým designem krabičky. Při pravidelném užívání jsem u sebe zpozorovala, že nemám takovou ,,mozkovou mlhu" a jsem více fresh ve škole a již nemám tak často studené ruce a nohy. Bohužel jsem si jeden týden zapomněla GinkoPrim vzít a studené ruce a nohy a únava se celkem rychle vrátily. Cena je za mě celkem schůdná i pro studenty. Velmi mi vyhovuje braní jedné tablety jednou denně a že se v jedné tabletě opravdu nachází velké množství účinných látek.


od Lucie

Doplněk stravy Walmark GinkoPrim MAX je dobře stravitelný erozpouští se nijak brzy v puse a nemá žádnou pachuť. Výrobek doporučuji - pomůže paměti (například při zkouškovém období) a dobře prokrví končetiny. Doporučuji také pro přírodní složení.


od Zuzana

Po pár týdnech používání jsem zpozorovala lepší prokrvování nohou a rukou. Lépe se mi díky tomu usíná. Za sebe mohu doporučit.


od Ester

GinkoPrim Max má za mě skvělé složení a snadno se užívá. První výsledky se dostavily už po dvou týdnech užívání. Zlepšilo se mi prokrvení končetin a i paměť a koncentrace. Výborné pro studenty ve zkouškovém období. Já budu v užívání přípravku pokračovat dál a určitě doporučím známým.


od Tereza

Tento produkt mohu jenom doporučit. Po pár týdnech užívání jsem si na sobě všimla zlepšení kognitivních funkcí . Co se týče prokrvení končetin, tam jsem změny nepozorovala.


od Ivana

Bezva výrobek, je přírodní a obsahuje hořčík. Nemá žádnou chuť ani pachuť. Tablety jsou velké akorát, dobře se polykají. Během používání se mi zlepšilo soustředění a paměť. Najednou mi nedělá problém fungovat celý den. Všem moc doporučuji! :)


od Eva

S tabletkami jsem byla spokojená. Jsou menší a dobře se tudíz se užívají. Asi po týdnu jsem si všimla, že už nemám tak studené končetiny a i ten mozek je bystřejší. Za mě mohu jen doporučit.


od Milan

GinkoPrim jsem začal užívat hlavně z důvodu neustále promrzlých končetin, po 14ti dnech výrazné zlepšení, k tomu jsem více klidný a cítím se méně unavený, takže GinkoPrim určitě doporučuji. Jednoduše polykatelné tabletky přírodního složení, také zdroj hořčíku, takže za mě super


od Kateřina

Připravek se snadno užívá, tableta je sice větší, ale polyká se snadno a samořzejmě dostatečně zapíjím vodou. Neměla jsem po jeho užití žádné trávicí. Během užívání jsem neměla pocit studených nohou. Co se týče zapomínání, je to hodně suběktivní, ale mám pocit, že jsem míň zapomínala a byla více soustředěná. Přípravek bych si vrámci prevence určitě občas zařadila mezi užívané dolňky.


od Luděk

Na GinkoPrim mě nejvíce zaujalo, že pomáhá osobám s pocitem studených končetin. Zhruba po měsíčním užívání jsem zaregistroval výrazné zlepšení. Zlepšilo se mi i soustředění a koncentrace. Tablety se dobře polykají.


od Kateřina

Měla jsem možnost vyzkoušet doplněk stravy GinkoPrim od WALMARK. Balení obsahuje 60 ks střendně velkých ovalných tablet a bere se 1 tableta denně, která má hladkýpovrch a dobřese poliká. Díky užívání GinkoPrim už téměř nemám pocit studených končetin a jsem méně unavená a dokážu se víc soustředit. Díky hořčíku který je v tabletach v určitém množství se mi snížili křeče v lítkách na ,které trpím.


od Sandra

Velice doporučuji tento doplněk stravy. Již po 14. dnech užíváni mi odezněl pocit mravenčení v dolních končetinách a po měsíci pravidelného užívání se necítím přes den tolik unavená. Dávkování ve formě tobolek mi vyhovuje, tobolky jsou menší a dobře se polykají. Nedráždí žaludek ani po vzetí na lačno. Určitě budu pokračovat v užívání.


od Lenka

GinkoPrim jsem začala užívat protože jsem se chtěla rychle znovu zařadit do pracovního procesu. Šest let na rodičovské dovolené vám mozkové buňky zakrní. Při užívání se mi lépe zvládali překážky při hledání nové práce a znovu se zařazením do společnosti.


od Lucie

Doplněk stravy Walmark GinkoPrim MAX je dobře stravitelný, nerozpouští se brzy v puse a je bez nepříjemné příchutě. Výrobek pomáhá paměti - například při zkouškovém období - a dobře prokrví končetiny. Navíc má přírodní složení.


od Ivana

S tímto přípravkem jsem moc spokojena, zlepšilo se prokrvení nohou i rukou, už je nemám tolik studené. A taky pociťuji zlepšení kognitivních funkcí - lepší paměť a soustředění...


od Petra

Pociťuji zlepšení soustředění včetně prokrvení končetin. Vyhovující velikost tablet a dávkování 1x denně. Určitě GinkoPrim Max doporučuji.


od Andrea

Po pár dnech užívání přípravku jsem cítila lepší prokrvení končetin. Paměť i koncentrace se mi zdály také o něco lepší. Za sebe GinkoPrim MAX doporučuji.


od Klára

Dobře se polykají, fajn velikost, jsou bez pachutě. Složení je super. Zlepšila se koncentrace a soustředění. Doporučuji


od Věra

Walmark GinkoPrim MAX je skvělým dopňkem pro prokrvení končetin. Trpěla jsem na studené nohy a ruce a po několika týdhen užívání Walmark GinkoPrim MAX se mi toto zlepšilo. Líbí se mi, že tento přípravěk podporuje i zdraví mozku.


od Tereza

Tento produkt mohu jenom doporučit. Po pár týdnech užívání jsem si všimla zlepšení kognitivních funkcí (paměť, soustředění, pozornost). Nepozorovala jsem u sebe změny v rámci chladných rukou a nohou.


od Nikola

S produktem GinkoPrim max jsem moc spokojená, užívám ho již nějakou dobu a všímám si lepšího překrvení končatin a značné zlepšení paměti, kvůli čemu jsem po něm šáhla. Líbí se mi i spůsob užívání, tableta se lehce spolkne. Jsem spokojená a budu užívat i v budoucnu.


od Lucie

Po pár týdnech užívání jsem nepocítila žádné negativní účinky a ani žádný pozitivní efekt na paměť/soustředění, jen jsem trochu více cítila prokrvení, zejména v rukou. Nemám ráda dávkování formou platíček, zvláště těch které nejsou plně využity.


od Yuliia

Mně se líbi tento produkt, protože musí se používát jenom jednou denně, mají nejtralni příchuť, na začátku jsem ne cytila žádné změny, ale za měsíc, už jsem měla lepší konsentraci za volantem, a za 2 měsice už jsem začala cítit že už nemám pořád studené nohy.


od Eva

Balení vystačí na dva měsíce, protože se užívá pouze jedna tableta denně. Tablety jsou celkem malé, hladké a snadno se tedy polykají. Co se týče účinků, po pár týdnech pociťuji zlepšení cobse týče prokrvení končetin. Na zlepšení paměti to asi bude chtít delší dobu.


od Renáta

Doplněk se mi lehce polykal a nezanechával žádnou pachuť na jazyku nebo v žaludku. Při užívání jsem měla teplejší končetiny a lépe se mi pamatovaly pracovní úkoly.


od Alexandra

Tablety ginko mi hodně pomohly s prokrvením končetin – konečně nemám neustále ledové ruce. Vliv na soustředění jsem bohužel moc nezaznamenala. Tablety nejsou příliš velké, tudíž se dají snadno spolknout.


od Karolina

Tabletky se dobře polykají, nezanechávají nepříjemnou pachuť v ustech. Výsledek - lepší soustředění , lepší spánek, min křečí. Je vidět (alespoň u mě) již po dvou týdnech.


od Karolina

Tabletky se dobře polykají, nezanechávají nepříjemnou pachuť v ústech. Výsledek (alespoň u mě) - lepší spánek, soustředění a min křečí se dostavil už po dvou týdnech.


od Marek

Walmark GinkoPrim Max je doplněk, který obsahuje kombinaci kvalitního extraktu ginkgo biloby, DMAE a magnesia. U tohoto výrobku je vhodné dodržovat doporučenou denní dávku, vzhledem k jeho optimalizovanému složení aktivních látek, tj. 1 tableta denně, nejlépe po jídle. Balení obsahuje 60 tablet na dobu 2 měsíců. Důležité informace o složení a dávkování jsou uvedeny srozumitelně a čitelně na obalu. tablety jsou ve vhodné velikosti a tvaru a umožňují snadné polykání. Po cca týdnu užívání pociťuji zvýšenou mozkovou aktivitu, méně únavy a klidový krevní oběh. Při sedavém zaměstnání je cítit i lepší prokrvení nohou. Doplněk určitě vzhledem k jeho složení doporučuji.


od Kateřina

GinkoPrim MAX doplněk stravy ,který obsahuje výtažek z Ginko bilolby a i Hořčík a balení vystačí na 2 měsíce (60 ks tablet) mi pomáhá proti pocitu studených končetin a také mě míň chytají v noci křeče do dolních končetin. Tableta ,která se bere 1 denně je střední oválná hladká a bez chuti a docela dobře se poliká.


od Ester

GinkoPrim Max má za mě skvělé složení a snadno se užívá. První výsledky se dostavily už po dvou týdnech užívání. Zlepšilo se mi prokrvení končetin a i paměť a koncentrace. Výborné pro studenty ve zkouškovém období. Já budu v užívání přípravku pokračovat dál a určitě doporučím známým.