GinkoPrim MAX

Doplněk stravy

Kombinace vysoce kvalitního extraktu ginkgo biloby, DMAE a magnesia.

  • Vysoce kvalitní standardizovaný výtažek z Ginkgo biloby pro podporu aktivity mozku.
  • GinkoPrim MAX zaručuje přesně stanovené množství aktivních látek
  • Vhodné pro osoby trpící pocitem studených rukou a nohou. 
Nový design pro rok 2024.
Objeví se na trhu po doprodání aktuálních zásob.
 

Pro soustředění a dobrou paměť

Ginkgo biloba je ověřena tradicí. Přispívá k dobré paměti, soustředění a podporuje celkovou mentální výkonnost.

O produktu

Ginkgo biloba je strom, který roste na Zemi po více než 200 milionů let a je po staletí užíván v tradiční čínské medicíně jako silný antioxidant s pozitivními účinky na paměť a koncentraci. Ginkgo biloba pro optimální výkon mozku, přispívá k mentální výkonnosti a udržuje paměť, podporuje krevní oběh a prokrvení končetin. Složení obohaceno o hořčík a DMAE

Účinky aktivních látek

Ginkgo biloba podporuje aktivitu mozku a mentální výkonnosti, pomáhá udržovat paměť, koncentraci a duševní pohodu s přibývajícím věkem. Podporuje žilní oběh a periferní mikrocirkulaci krve (zejména v oblasti mozku, očí a uší). Díky obsahu magnesia přispívá ke správné nervové, svalové a mentální funkci. 

Pro koho je produkt vhodný?

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Vhodné pro osoby, které potřebují podpořit mentální výkonnosti a paměť. Vhodné také pro osoby trpící pocitem studených rukou a nohou. 

Schválená zdravotní tvrzení

  • Ginkgo biloba podporuje aktivitu mozku a přispívá k mentální výkonnosti. 
  • Ginkgo biloba pomáhá udržovat paměť, koncentraci a duševní pohodu s přibývajícím věkem.
  • Ginkgo biloba podporuje žilní oběh a periferní mikrocirkulaci krve (zejména v oblasti mozku, očí a uší.
  • DMAE (Dimethylaminoethanol), je organická sloučenina, která se podobá cholinu a vyskytuje se přirozeně v rybách, jako jsou sardinky a ančovičky.
  • Magnesium (hořčík) přispívá ke správné nervové, svalové a mentální funkci.

Proč pro podporu zdraví zvolit Walmark?

Protože Walmark je léty a zkušenostmi mnoha tisíců spotřebitelů spolehlivý a ověřený partner v péči o to nejcennější, o Vaše zdraví. Již 30 let můžete vybírat ze široké nabídky prémiových doplňků stravy té nejvyšší kvality. V portfoliu Walmark najdete jak doplňky stravy ve formě základních vitaminů, minerálů, bylinných extraktů a jejich unikátních kombinací, tak i sofistikovanějších produktů pro specifické potřeby Vašeho těla. 

Nechte své zdraví zazářit! 

Složení

Denní dávka obsahuje:                              

hmot./1 tbl.

% DRHP*

Ginkgo biloba extrakt
(standardizováno na 24 % flavonoidů, 6 % terpenolaktonů)
60,0 mg -
DMAE (Dimetylaminoetanol) 20,0 mg -
Hořčík (Magnesium)             150,0 mg 40
Dávkování: 1 tableta denně, nejlépe po jídle, zapít tekutinou.

* % denní referenční hodnoty příjmu; - není stanoveno
Složení: látky protispékavé (celulosa, uhličitan vápenatý, mastné kyseliny, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), glukonát zinečnatý, kyselina L-askorbová, kvasnice obohacené selenem, stabilizátory (hydroxypropylmethylcelulosa), D-alfa-tokoferol-acetát, leštící látka (isomalt), pyridoxin hydrochlorid, retinyl acetát.

Dávkování a způsob užití

Dávkování: 1 tableta denně, nejlépe po jídlem, dostatečně zapít tekutinou. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Upozornění pro diabetiky, tento přípravek může snižovat hladinu glukózy v krvi. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 ºC.

Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu (EXP).

Recenze produktu

od Jana

S tímto doplňkem stravy jsem byla spokojená především pro jeho přírodní složení. Po pár dnech užívání pozitivně hodnotím zlepšení koncentrace a nižší míru zapomínání. Mně osobně chyběla příchuť tabletek, což ale na účinek nemá vliv. Za sebe mohu doporučit.


od Karel

Testují Váš přípravek cca 14 dnů,začínají se pomalu objevovat účinky prokrvení končetin se zlepšuje,paměť a soustředění se zlepšuje . Určitě tento přípravek doporučím dále


od Vojtěch

Doplněk funguje dle očekávání. Při uživání nepociťuji žádné negativní účinky. Přípravek se dobře užívá, nerozpouští se nijak brzy v ústech, nemá žádnou pachuť a pod.


od Martin

Po 3 týdnech používání jsem zpozoroval zlepšení v soustředění, se kterým jsem měl po půl dni při své práci trochu problém. Koukat celý den do tabulek je únavné a špatně se soustředí. S tímto doplňkem došlo ke zlepšení ;)


od Tomáš

Kvalitní doplněk stravy, vřele doporučuji pokud má člověk problém se soustředěním. Pilulky jsou docela malé a snadné k polykání. Doplněk užívám spolu s jinými vitaminy a obecně se cítím mnohem lépe. Účinnost Ginka jsem si odsledoval hlavně v práci, kdy jsem už po pár týdnech viděl změny v podobě lepší soustředěnosti.


od Petr

GinkoPrim max mohu jen doporučit. Moje hlavní problémy - pocit studených nohou a únava zmizeli. Účinek byl znát již do týdne užívání! Při mém povolání řidiče jsem do týdne pocítil snížení únavy a cítím se být pozornější a soustředěný i v ranních hodinách. Musím pochválit velikost tablety a také její hladký povrch, díky kterému se dobře polykají. Velikou výhodou je množství tablet v balení ( 60 ks ) . Zároveň nemusím užívat hořčík, protože jej tablety obsahují zároveň s DMAE. Jestli opravdu hledáte účinný přípravek, velmi doporučuji GinkoPrim Max.


od Jana

Ráda doporučuji doplněk stravy GinkoPrim Max, tyto tablety mi velmi pomohly na prokrvení končetin a zlepšily velmi můj problém studených rukou a nohou. Cítím se dobře I mentálně, v psychické pohodě, moje koncentrace a pozornost se zlepšily. Jednoduché dávkování, bez nežádoucích účinků. Ráda produkt doporučuji.


od Andrea

Walmark GinkoPrim MAX, doplněk stravy je velice dobře stravitelný a bez přehnané parfemace. Příjemné balení, které je skladné. Výrobek pomůže paměti a dobře prokrví končetiny. Takže za mně skvělý doplněk pro stresující život jak být v pohodě.


od Libor

Výborný doplněk stravy s Ginko Bilobou a DMAE. Na paměť a prokrvení končetin, nejen pro prarodiče, ale i studenty.


od Eva

Tabletky jsou malé a platicko se vejde pohodlně do kabelky. Vyhovuje mi dávkování 1x denně, je vidět i velký obsah účinných látek.


od Adéla

Tablety užívám dva týdny a super. Lépe se soustředí, dovedu se lépe vyjádřit, nehledám slova. Nemám tak studené ruce a nohy, což je taky super. Vypíchnout bych chtěla velikost tablet - některé doplňky stravy jsou opravdu velké, tyto se snadno polykají. Za mě super.


od Irena

Měsíc užívání je velmi krátká doba.?yslim si že je nutné užívat alespoň 3měsice.Tablety jsou potahované dobrá velikost a jednoduše se polykají


od Miroslav

GinkoPrim MAX jsem začal používat v rámci restartu své životosprávy, snažím se nejen jíst zdravě a jdu tomu i naproti vitaminovými doplňky. Asi jen těžko by se veškerá zlepšení paměti dalo přiřknout jen doplňku stravy, ale určitě v tom bude mít svůj podíl. Každý podpůrný prvek pro lepší pocit a nejen duševní rovnováhu a klid v práci (protože nic nezapomínám :) ). Užívám necelé 3 týdny třeba budu za dalších 5 týdny ještě příjemněji překvapen. V balení je 60ks, tedy dávka na 2měsíce.