Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

ImunoElixeer RAPID

ImunoElixeer RAPID

Doplněk stravy

Vysoce kvalitní patentovaná receptura pro podporu imunitního systému a dýchacího ústrojí obsahující optimální kombinaci čtyř bylinných extraktů obohacená o vysokou dávku zinku a vitaminu C


  • echinacea, kurkuma, černý bez, vitamin C a zinek pomáhají podporovat imunitní systém
  • echinacea, pelargonie, kurkuma a černý bez přispívají ke zdraví horních cest dýchacích
  • obsahuje vysoce kvalitní extrakt echinacei z kořene
  • pouze jedna tableta denně
  • vyrobeno držitelem certifikátu GMP

O produktu

ImunoElixeer RAPID

ImunoElixeer® RAPID je vysoce kvalitní výrobek obsahující optimální kombinaci čtyř bylinných extraktů tradičně užívaných k podpoře dýchacích cest, obohacený o vysokou dávku zinku a vitaminu C pro podporu imunitního systému. Vhodné pro akutní podporu imunitního systému a zdraví dýchacího ústrojí.

Echinacea purpurea je jednou z nejpopulárnějších bylin tradičně užívaných pro podporu imunitního systému a respiračního zdraví a má blahodárné účinky na dolní močové cesty.

Pelargonium sidoides, taktéž známá jako africká pelargonie, je již po staletí užívána v Jihoafrické republice pro své příznivé účinky na horní cesty dýchací. 

Bez černý (Sambucus nigra) je listnatý keř, který je po staletí užíván pro jeho blahodárné účinky. Je známý pro svůj příznivý vliv na dýchací cesty a imunitní systém. Přirozeně v sobě obsahuje širokou škálu cenných látek jako např. tanin, aminokyseliny, karotenoidy, rutin a vitaminy.
Díky přirozeně se vyskytujícím flavonoidům má bez silné antioxidativní účinky u buněk chránících proti volným radikálům. Má močopudné účinky napomáhající k očistě oragnismu.

Kurkuma (Curcuma longa) je rostlina původem z Indie, která má již přes 4 000 let dlouhou historii užívání. Je známá kvůli mnoha blahodárným účinkům na lidské zdraví. Je považována za jednu z nejúčinnějších superingrediencí se silnými antioxidačními účinky, které podporují respirační zdraví a celkový imunitní systém.
 
Vitamin C, známý též jako kyselina askorbová, je ve vodě rozpustný vitamin nezbytný pro celou řadu fyziologických funkcí. Lidské tělo potřebuje pravidelnou dávku vitaminu C, protože není schopné si ho samo vytvořit. Kromě správné funkce imunitního systému, vitamin C je nezbytný k zachování zdravých kostí, zubů, chrupavky, dásní a kůže a navíc přispívá k tvorbě kolagenu. Vitamin C je též silný antioxidant chránící buňky před oxidativním stresem a přispívající ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Zinek je nezbytný stopový prvek důležitý pro různé biologické funkce a je důležitou složkou pro mnoho enzymů v lidském těle. Zinek podporuje normální funkci imunitního systému a chrání buňky před oxidativním stresem zapříčiněným volnými radikály.

Složení

Denní dávka obsahuje: hmot./1 tbl.% DRHP*hmot/2 tbl.% DRHP*
Echinacea
(Echinacea purpurea extrakt min. 10:1 – 40 resp. 80 mg)
400,0 mg-800,0 mg-
Pelargonie
(Pelargonium sidoides extrakt min. 10:1 – 150 resp. 300 mg)
1500,0 mg-3000,0 mg-
Kurkuma
(Curcuma longa extrakt
min. 30:1 – 33,33 resp. 66,66 mg)
1000,0 mg-2000,0 mg-
Černý bez
(Sambucus nigra extrakt
min. 7:1 – 200 resp. 400 mg)
1400,0 mg-2800,0 mg-
Vitamin C100,0 mg125200,0 mg250
Zinek10,0 mg10020,0 mg200
*% denní referenční hodnoty příjmu; - není stanoveno
Složení:
látky protispékavé (mikrokrystalická celulóza, uhličitan vápenatý, talek), černý bez extrakt, pelargonie extrakt, kyselina askorbová, echinacea extrakt, kurkuma extrakt, citrát zinečnatý, stabilizátory (hydroxypropyl methylcelulóza, karboxymethylcelulóza, stearát hořečnatý), triglyceridy, světlicový koncentrát, barviva (oxid titaničitý, brilantní modř)
1 tableta denně, 2 tablety pro silnější účinek. Zapít tekutinou.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Recenze produktů

zkusil jsem na radu paní v lékárně na posílení imunity, od té doby používám vždy při chřipce a rýmě

Objevila jsem náhodou v lékárně a mile mne překvapilo složení z bylin. Užívali jsme celá rodina od podzimu a celou zimu jsme přestáli bez jakékoli nemoci.

Napiště hodnocení

CITY

"Tato služba je určena pouze registrovaným uživatelům. Pokud ještě nejste přihlášeni do Klubu zdraví, můžete to snadno napravit odesláním tohoto formuláře. Prosím, nezapomeňte potvrdit svou registraci klepnutím na odkaz v e-mailu."