Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

Lutein PLUS

Lutein PLUS Lutein PLUS

Doplněk stravy

Vyvážené složení pro výživu očí se zeaxanthinem, obohacené o vitamin A a zinek pro zdravý zrak


  • vysoká dávka karotenoidového komplexu (luteinu a zeaxanthinu) 
  • vitamin A a zinek přispívají k udržení zdravého zraku
  • doporučeno lidem s unavenýma očima, pracujícím na počítači, sledující TV nebo řidičům
  • denní dávka v jedné tabletě
  • vyrobeno držitelem certifikátu GMP

O produktu

Lutein PLUS

Lutein PLUS je moderní doplněk stravy obsahující 5 pečlivě vybraných látek - lutein, zeaxanthin, zinek, vitamín A a E, které buďto hrají roli ve zdraví očí, chrání buňky očí před oxidativním stresem či tvoří oční tkáň.

Lutein a zeaxanthin jsou složky, jsou součástí makulárních pigmentů na sítnici oka (macula lutea tzv. žlutá skvrna, který je zodpověndá za centrální vidění a ostrost). Savci si tyto látky neumí vytvořit a musí je získávat ze stravy.
 

Výživové zdroje:

  • listová zelenina, vaječné žloutky, kukuřice, ústřice, hovězí, jehněčí, špenát, dýňová semínka, ořechy, tmavá čokoláda, vepřové, drůbeží, fazole
  • živočišné potraviny (ryby, játra, vejce, mléko), některé karotenoidy z rostlinných zdrojů (α-carotene, β-carotene,…) mohou být rovněž v těle přeměněny na vitamin A (mrkev, meruňky, listová zelenina..)
Vitamín A je v tucích rozpustný vitamín, který je podstatný pro zrak, ale také pro kůži a imunitní funkce.

Zinek nezbytně přispívá k zdravému zraku. Zinek je koncentrován v různých částech oka, například v sítnici. Rovněž je zinek nezbytný pro správný metabolismus vitamínu A,  i proto je tak důležitý pro zrak.
 

Vitamin E se řadí k vitamínům rozpustným v tucích. Spolu se zinkem fungují jako antioxidant. Hlavní role antioxidantů v těle je mírnit oxidaci, kterou přináší oxidativní stres, jako například UV záření (slunce).

Složení

Denní dávka obsahuje hmot./ 1 tob. % DRHP*
Lutein 20,0 mg  -
Zeaxanthin 0,5 mg -
Vitamin A (1335 IU) 400,0 µg 50
Vitamin E 36,0 mg 300
Zinek 15,0 mg 150
* % denní referenční hodnoty příjmu; - není stanoveno
Složení
sójový olej; želatina, lutein, kokosový olej, zvlhčující látka: glycerin; DL-alfa-tokoferyl acetát, palmový olej, emulgátor: sójový lecithin; leštící látka: včelí vosk; oxid zinečnatý, zeaxanthin, barviva: košenila, oxid titaničitý; retinol palmitát.
1 tobolka denně, zapít tekutinou.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Vhodnost užívání:
ALERGIE těhotné a kojící
laktóza lepek včely
vhodné vhodné nevhodné užívání je vhodné vždy konzultovat s lékařem a posoudit eventuální přínosy

Recenze produktu

Většina přípravků, které vyrábí Walmark jsou podstatně dražší, než od jiného výrobce při stejném složení. Táto okolnost mně stále častěji odrazuje kupovat přípravky od Walmarku. Takové finty jako: "slevové" akce a pod. jsou průhledné a firma předpokládá, že spotřebitel je nemyslící tvor, který jednoduše bude plnit konta nakupováním předraženého zboží....

Lutein si kupuji delší dobu,protože jsem poměrně dost často za volantem,takže jsem měla často unavené oči a ted je to lepší.

Přidat hodnocení

MĚSTO

"Hodnocení je možné pouze pro registrované uživatele. Pokud ještě nejse u nás registrován/a nebo nejste členem/členkou Klubu zdraví WALMARK, můžete se snadno zaregistrovat vyplněním tohoto formuláře. Prosím nezapomeňte potvrdit Vaši registraci kliknutím na odkaz v emailu, který Vám bude zaslán. "