Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

Lutein PLUS

Lutein PLUS

Doplněk stravy

Vyvážené složení pro výživu očí se zeaxanthinem, obohacené o vitamin A a zinek pro zdravý zrak


  • vysoká dávka karotenoidového komplexu (luteinu a zeaxanthinu) 
  • vitamin A a zinek přispívají k udržení zdravého zraku
  • doporučeno lidem s unavenýma očima, pracujícím na počítači, sledující TV nebo řidičům
  • denní dávka v jedné tabletě
  • vyrobeno držitelem certifikátu GMP

O produktu

Lutein PLUS

Lutein PLUS je moderní doplněk stravy obsahující 5 pečlivě vybraných látek - lutein, zeaxanthin, zinek, vitamín A a E, které buďto hrají roli ve zdraví očí, chrání buňky očí před oxidativním stresem či tvoří oční tkáň.

Lutein a zeaxanthin jsou složky, jsou součástí makulárních pigmentů na sítnici oka (macula lutea tzv. žlutá skvrna, který je zodpověndá za centrální vidění a ostrost). Savci si tyto látky neumí vytvořit a musí je získávat ze stravy.
 

Výživové zdroje:

  • listová zelenina, vaječné žloutky, kukuřice, ústřice, hovězí, jehněčí, špenát, dýňová semínka, ořechy, tmavá čokoláda, vepřové, drůbeží, fazole
  • živočišné potraviny (ryby, játra, vejce, mléko), některé karotenoidy z rostlinných zdrojů (α-carotene, β-carotene,…) mohou být rovněž v těle přeměněny na vitamin A (mrkev, meruňky, listová zelenina..)
Vitamín A je v tucích rozpustný vitamín, který je podstatný pro zrak, ale také pro kůži a imunitní funkce.

Zinek nezbytně přispívá k zdravému zraku. Zinek je koncentrován v různých částech oka, například v sítnici. Rovněž je zinek nezbytný pro správný metabolismus vitamínu A,  i proto je tak důležitý pro zrak.
 

Vitamin E se řadí k vitamínům rozpustným v tucích. Spolu se zinkem fungují jako antioxidant. Hlavní role antioxidantů v těle je mírnit oxidaci, kterou přináší oxidativní stres, jako například UV záření (slunce).

Složení

Denní dávka obsahuje hmot./ 1 tob. % DRHP*
Lutein 20,0 mg  -
Zeaxanthin 0,5 mg -
Vitamin A (1335 IU) 400,0 µg 50
Vitamin E 36,0 mg 300
Zinek 15,0 mg 150
* % denní referenční hodnoty příjmu; - není stanoveno
Složení
sójový olej; želatina, lutein, kokosový olej, zvlhčující látka: glycerin; DL-alfa-tokoferyl acetát, palmový olej, emulgátor: sójový lecithin; leštící látka: včelí vosk; oxid zinečnatý, zeaxanthin, barviva: košenila, oxid titaničitý; retinol palmitát.
1 tobolka denně, zapít tekutinou.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Vhodnost užívání:
ALERGIE těhotné a kojící
laktóza lepek včely
vhodné vhodné nevhodné užívání je vhodné vždy konzultovat s lékařem a posoudit eventuální přínosy

Recenze produktu

Lutein si kupuji delší dobu,protože jsem poměrně dost často za volantem,takže jsem měla často unavené oči a ted je to lepší.

Přidat hodnocení

MĚSTO

Hodnocení je možné pouze pro registrované uživatele. Pokud ještě nejse u nás registrován/a nebo nejste členem/členkou Klubu zdraví WALMARK, můžete se snadno zaregistrovat vyplněním tohoto formuláře. Prosím nezapomeňte potvrdit Vaši registraci kliknutím na odkaz v emailu, který Vám bude zaslán.