Magnesium + B6

Doplněk stravy

Magnesium prémiové kvality obohacené o vitamin B6. Vhodné při zvýšené mentální a fyzické zátěži. Obsahuje LAKTÁT HOŘEČNATÝ, ORGANICKOU SŮL S DOBROU VSTŘEBATELNOSTÍ.

  • Pro podporu normální funkce imunitního systému. 
  • Pro normální nervové a psychické funkce.
  • Ke snížení míry únavy a vyčerpání. 

Pro snížení únavy a vyčerpání

Užívejte si život naplno!

Popis produktu

Dobře vstřebatelné magnesium z organických zdrojů. Často užívaná kombinace magnesia a doplňkového vitaminu B6. Magnesium prémiové kvality obohacené o vitamin B6 podporuje zdravé fungování nervového systému a normální tvorbu červených krvinek. Přispívá i k normální funkci imunitního systému.  Je vhodný při zvýšené mentální a fyzické zátěži, pro podporu energie a snížení únavy a vyčerpání. 

Účinky aktivních látek

Magnesium přispívá k normálním svalovým funkcímudržování zdravých kostí a zubů. Magnesium a vitamin B6 podporují energii a přispívají ke snížení únavy a vyčerpání, jsou také nezbytné pro normální nervové a psychické funkceVitamin B6 pro podporu Vašeho imunitního systému. Bohatými zdroji hořčíku jsou např. datle, banán, sušené meruňky, špenát, artyčok (tepelně upravený a bez soli), vařená čočka, hrách. maso a ryby – candát, tuňák, vařená kuřecí prsa.

Pro koho je produkt vhodný?

Pro dospělé a děti od 12 let. Vhodné pro osoby, které jsou vystaveny zvýšené duševní a fyzické zátěži a pro sportovce. Vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Schválená zdravotní tvrzení

  • Magnesium přispívá k normálním svalovým funkcím a udržování zdravých kostí a zubů. 
  • Magnesium a vitamin B6 podporují energii a přispívají ke snížení únavy a vyčerpání, jsou také nezbytné pro normální nervové a psychické funkce.
  • Vitamin B6 udržuje normální funkci imunitního systému.

Proč pro podporu zdraví zvolit Walmark?

Protože Walmark je léty a zkušenostmi mnoha tisíců spotřebitelů spolehlivý a ověřený partner v péči o to nejcennější, o Vaše zdraví. Již 30 let můžete vybírat ze široké nabídky prémiových doplňků stravy té nejvyšší kvality. V portfoliu Walmark najdete jak doplňky stravy ve formě základních vitaminů, minerálů, bylinných extraktů a jejich unikátních kombinací, tak i sofistikovanějších produktů pro specifické potřeby Vašeho těla. 

Nechte své zdraví zazářit! 

Složení

Denní dávka obsahuje: hmot./  3 tbl. % DRHP*
Magnesium 150,0  mg 40
Vitamin B6 4,2  mg 300
* % denní referenční hodnoty příjmu 
Složení: laktát hořečnatý, zvlhčující látka (sorbitol), látky protispékavé (celulosa, stearát hořečnatý, kyselina stearová, oxid křemičitý, talek), stabilizátory (hydroxypropyl methylcelulosa, hydroxypropylcelulosa), pyridoxin hydrochlorid, triglyceridy.

Dávkování a způsob užití

Dávkování: 1–2 tablety 3x denně, zapít tekutinou. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu (EXP).

Recenze produktu

Pro tento produkt tu ještě není žádná recenze. Buďte první a ohodnoťte tento produkt!