telephone Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

Magnesium + B6 ACTIVE

Magnesium + B6 ACTIVE

Doplněk stravy

Výrobek nové generace obsahující vysokou dávku hořčíku, obohacený o vitamin B6 a BioPerine® - patentovaná substance pro zvýšení vstřebatelnosti


O produktu

Magnesium + B6 ACTIVE

výrobek nové generace obsahující vysokou dávku horčíku
product_detail_hlavni_magnesium_b6_active.png

Magnesium + B6 ACTIVE

Výrobek nové generace obsahující vysokou dávku hořčíku, obohacený o vitamin B6 a BioPerine®. BioPerine® zvyšuje vstřebatelnost a biologickou dostupnost některých vitaminů a minerálů. Magnesium + B6 ACTIVE je vhodný pro podporu energie a snížení únavy. Přispívá k normální činnosti svalů a ke správné funkci nervového systému.

product_detail_magnesium_b6_active2.png

Hlavní účinky složek
  

  • Hořčík a vitamin B6 podporují energii a přispívají ke snížení únavy a vyčerpání, jsou rovněž nezbytné pro normální fungování nervových a psychických funkcí.
  • Hořčík přispívá k normální funkci svalů a k udržování zdravých kostí a zubů.
  • Vitamin B6 udržuje normální funkci imunitního systému.

A proč právě produkty značky Walmark?

Protože právě Walmark vyrábí širokou nabídku doplňků stravy nejvyšší kvality ve formě základních vitamínů, minerálů, ale také sofistikovanějších produktů pro více specifické potřeby.

product_detail_magnesium_b6_active.png

Magnesium + B6 ACTIVE
  

  • Vysoká dávka hořčíku a vitaminu B6 v jedné tabletě.
  • Obohaceno o BioPerine® - patentovaný extrakt z černého pepře pro zvýšení vstřebatelnosti a biologické dostupnosti některých vitaminů a minerálů až o 80 %*.
  • Doporučeno pro osoby vystavené duševní a fyzické zátěži nebo pro sportovce.
  • Vyrobeno držitelem certifikátu GMP.

Složení

Denní dávka obsahuje: hmot./ 2 tbl. % DRHP*
Hořčík 300,0 mg 80
Vitamin B6 2,8 mg 200
BioPerine® 10,0 mg -
* % denní referenční hodnoty příjmu; - není stanoveno
 
Složení: látky protispékavé (celulosa, stearát hořečnatý, talek), plnidlo (hydrogenfosforečnan vápenatý), oxid hořečnatý, stabilizátory (hydroxypropyl methylcelulosa, hydroxypropylcelulosa), piper nigrum extrakt, barvivo (oxid titaničitý), pyridoxin hydrochlorid, triglyceridy.

Dávkování: Dospělí 1 tableta 2–3x denně, děti od 12 let 1 tableta 1–2x denně. Zapít dostatečným množstvím tekutiny. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 12 let. Jste-li těhotná nebo kojíte, konzultujte užívání přípravku s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.
 
Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu (EXP).
 

Recenze produktu

Přidat hodnocení

MĚSTO

Hodnocení je možné pouze pro registrované uživatele. Pokud ještě nejse u nás registrován/a nebo nejste členem/členkou Klubu zdraví WALMARK, můžete se snadno zaregistrovat vyplněním tohoto formuláře. Prosím nezapomeňte potvrdit Vaši registraci kliknutím na odkaz v emailu, který Vám bude zaslán.