telephone Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

OptiTensin

OptiTensin

Doplněk stravy

OptiTensin je kvalitní prémiový produkt na přírodní bázi, obsahující extrakt z olivového listí standardizovaný na oleuropein.
 


O produktu

OptiTensin

prémiový produkt na přírodní bázi
product_detail_hlavni_optitensin.png
 

OptiTensin

OptiTensin je kvalitní prémiový produkt na přírodní bázi, obsahující extrakt z olivového listí standardizovaný na oleuropein.

Olivovník (Olea europaea) je stálezelený strom, který patří mezi nejstarší známé stromy na světě, pěstované zejména pro blahodárné účinky jejich plodů a listů. Extrakt z olivového listí pomáhá udržovat normální krevní tlak.

product_detail_optitensin_1.png

 OptiTensin
 

  • Vysoce kvalitní extrakt z olivového listí.
  • Jediná tableta produktu OptiTensin® obsahuje stejné množství aktivní látky oleuropeinu jako minimálně 5 litrů extra panenského olivového oleje.
  • Vhodné pro dlouhodobé užívání
  • Doporučeno osobám s hraničním krevním tlakem.
  • Vyrobeno držitelem certifikátu GMP.

A proč právě produkty značky Walmark?

Protože právě Walmark vyrábí širokou nabídku doplňků stravy nejvyšší kvality ve formě základních vitamínů, minerálů, ale také sofistikovanějších produktů pro více specifické potřeby.

Složení

Denní dávka obsahuje: hmot./1 tbl.l hmot./2 tbl..
Olivové listí extrakt 5:1;                                            obsahuje oleuropein min. 16 %
(ekvivalent 1750,0 mg resp. 3500,0 mg rostliny)
350,0 mg 700,0 mg

 
Složení:

Olea europaea extrakt z listí, plnidlo (fosforečnany vápenaté), látky protispékavé (celulosa, talek, hořečnaté soli mastných kyselin), stabilizátory (hydroxypropylmetylcelulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymetylcelulosy), rýžový škrob, emulgátor (estery sacharosy s mastnými kyselinami), odpěňovač (polyethylenglykol), barviva (měďnaté komplexy chlorofylu a chlorofylinů, oxidy a hydroxidy železa)
Dávkování: 1–2 tablety denně, nejlépe po jídle. Pro maximální efekt užívejte denně, minimálně po dobu 8 týdnů.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby s nízkým krevním tlakem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.
 
Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu (EXP).
           
 

Recenze produktu

Přidat hodnocení

MĚSTO

Hodnocení je možné pouze pro registrované uživatele. Pokud ještě nejse u nás registrován/a nebo nejste členem/členkou Klubu zdraví WALMARK, můžete se snadno zaregistrovat vyplněním tohoto formuláře. Prosím nezapomeňte potvrdit Vaši registraci kliknutím na odkaz v emailu, který Vám bude zaslán.