Selen 100 µg

Doplněk stravy

Vysoká dávka selenu prémiové kvality. Pro zdraví vlasů a nehtů, k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. 

  • Pro podporu imunity. 
  • Pro zdraví vlasů a nehtů. 
  • Pro normální spermatogenezi.

Selen. Krása a imunita.

I Vy se můžete cítit a vypadat skvěle. Začněte užívat selen ještě dnes.

O produktu

Selen 100 µg obsahuje organickou formu selenu (vázanou na kvasnice) s dobrou biologickou dostupností. Vysoká dávka selenu prémiové kvality pro zdraví vlasů a nehtů, k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. 

Účinky aktivních látek

Selen je silný antioxidant přispívající k normální funkci imunitního systému, k udržení normálního stavu vlasů a nehtů, k ochraně buněk před oxidativním stresem způsobeným volnými radikály, k normální spermatogenezi a normální činnosti štítné žlázy. Zdroji selenu je např. maso, ryby a vejce, houby, brokolice, růžičková kapusta, květák, pórek nebo česnek), čočka, chřest a ořechy, zejména para ořechy.

Pro koho je produkt vhodný?

Pro dospělé a děti od 3 let. Pro všechny, kteří chtějí podpořit imunitu, zdraví vlasů a nehtů, spermatogenezi a zdraví štítné žlázy.

Schválená zdravotní tvrzení

  • Selen přispívá k normální funkci imunitního systému.
  • Selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů.
  • Selen přispívá k ochraně před oxidativním stresem způsobeným volnými radikály.
  • Selen přispívá k normální spermatogenezi.
  • Selen přispívá k normální činnosti štítné žlázy.

Proč pro podporu zdraví zvolit Walmark?

Protože Walmark je léty a zkušenostmi mnoha tisíců spotřebitelů spolehlivý a ověřený partner v péči o to nejcennější, o Vaše zdraví. Již 30 let můžete vybírat ze široké nabídky prémiových doplňků stravy té nejvyšší kvality. V portfoliu Walmark najdete jak doplňky stravy ve formě základních vitaminů, minerálů, bylinných extraktů a jejich unikátních kombinací, tak i sofistikovanějších produktů pro specifické potřeby Vašeho těla. 

Nechte své zdraví zazářit! 

Složení

Denní dávka obsahuje hmot./ 1 tbl. % DRHP*
Selen 100,0  mg 182
* % denní referenční hodnoty příjmu
Složení: zvlhčující látka (sorbitol), látky protispékavé (celulosa, stearát hořečnatý, oxid křemičitý), kvasnice obohacené selenem, stabilizátory (zesíťovaná sodná sůl karboxymethyl-celulosy).

Dávkování a způsob užití

Dávkování:  1 tableta denně, nejlépe po jídle. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu (EXP).

Recenze produktu

Pro tento produkt tu ještě není žádná recenze. Buďte první a ohodnoťte tento produkt!