Walmark se stará o Vaše zdraví již více než 30 let

Vaše spokojenost je naší prioritou

Walmark, protože i Vy se můžete cítit lépe!

Homepage banner first image

WALMARK - výrobní závod v Třinci

Společnost Walmark přináší spotřebitelům nejlepší volbu v oblasti podpory zdraví díky neustálým inovacím a silnému postavení na trhu. Společnost již 30 let prodává své produkty ve více než 50 zemích. Od března 2020 je součástí nadnárodního holdingu STADA Arzneimittel AG. V portfoliu žluté řady Walmark najdete vitaminy, minerální látky a bylinné extrakty nebo jejich vzájemné kombinace.

Homepage banner second image

STADA - centrála v Bad Vilbel

Společnost STADA Česká republika je globální a rostoucí farmaceutická společnost usilující již 125 let o zdraví a pohodu lidí. Posláním společnosti STADA je „Pečovat o zdraví lidí z pozice důvěryhodného partnera". Společnost STADA je předním výrobcem vysoce kvalitních léčiv a doplňků stravy, které pomáhají lidem chránit jejich zdraví, podporovat správné fungování organismu a znovu získávat důstojný a produktivní život. 

Proč pro podporu zdraví zvolit právě Walmark?

30 let zkušeností

30 let zkušeností

Již 30 let Vám a Vašim blízkým pomáháme pečovat o to nejcennější, o Vaše zdraví. Díky našim zkušenostem a Vaší zpětné vazbě neustále zdokonalujeme naše produkty a vyvíjíme nové, aby Váš život byl zdravější a šťastnější.

Kvalita a bezpečnost

Kvalita a bezpečnost

Kvalita a bezpečnost jsou u nás vždy na 1. místě. Abychom si byli jisti kvalitou, účinností a bezpečností všech našich produktů, řídíme výrobu přísnými pravidly. Soubor pravidel nazýváme Správná výrobní praxe (Good Manufactoring Practice).

U nás si vybere každý

U nás si vybere každý

V portfoliu Walmark najdete širokou nabídku produktů na podporu imunity, celkového zdraví, energie a krásy. Naše značky zahrnují vitamíny, minerální látky, bylinné výtažky a jejich unikátní kombinace.

Jdeme s dobou

Jdeme s dobou

V našich výzkumných centrech neustále vyvíjíme nové produkty reflektující aktuální vědecké poznatky. Snažíme se inspirovat, radit a pomáhat na Vaší cestě ke zdraví. Zdraví je totiž to, na čem jediném opravdu záleží!

Vše máme pod kontrolou

Vše máme pod kontrolou

Veškeré výrobní procesy máme pod kontrolou Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL). Pravidelně procházíme audity příslušných státních autorit - SÚKL i Státní zemědělské a potravinářské inspekce.

Pomáháme potřebným

Pomáháme potřebným

Věříme, že každý může žít naplno a vést aktivní život ve všech jeho etapách. Angažujeme se ve veřejně prospěšných projektech a v regionu podporujeme organizace s cílem pomáhat potřebným.

"Walmark vnímám jako velmi dynamickou společnost s rostoucím potenciálem výroby, ale i vývoje nových doplňků stravy pro širokou veřejnost. Věřím, že když člověk dá svůj potenciál společnosti, tak možnosti seberealizace jsou zde opravdu veliké. Zároveň má pro mě práce pro farmaceutickou firmu i hlubší smysl, jsem rád, že se mohu podílet na výrobě a vývoji produktů, které přispívají k podpoře lidského zdraví."

Jan Hoza, Operations Manager, Walmark STADA Group

"Legislativa pro farmaceutické odvětví a doplňky stravy je velmi komplexní a udržení důvěry a dobrého jména společnosti je pro nás všechny velkou odpovědností. Náš compliance program je tedy závazkem napříč všemi odděleními a rovněž důležitým nástrojem pro nastavování spolupráce s našimi obchodními partnery a dalšími subjekty."

Richard Kops, Compliance/Legal Manager CZ, STADA PHARMA CZ

"Těším se na další týmovou spolupráci a vytváření příjemných pracovních podmínek pro zaměstnance ve výrobě a budování spokojeného a funkčního kolektivu. Jsem ráda, že předávání mých dlouholetých zkušeností na mistry výroby se nám daří plnit denní plány k plné spokojenosti zákazníků."

Marta Rašíková, Supervisor Packaging, Walmark STADA Group