telephone Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

Péči o zdraví můžete vzít do vlastních rukou. WALMARK vás v tom vždy podpoří

Naše vize

V oblasti zdravotní péče je WALMARK nejrychleji rostoucí firmou ve střední Evropě. Soustředíme se na inovace a otevíráme zákazníkům nové a vylepšené možnosti, jak dbát o své zdraví.

Jsme společensky odpovědní

Jsme společensky odpovědní

Využíváme jedinečné příležitosti šířit mezi lidi povědomí o zdravém způsobu života. Sami jdeme příkladem, dodržujeme zdravý životní styl, ale jeho zásady nikomu nediktujeme. Snažíme se inspirovat, radit a pomáhat na cestě ke zdravějšímu a vitálnějšímu životu.

Každý může žít naplno

Každý může žít naplno

Věříme, že každý může žít naplno a vést aktivní život ve všech jeho etapách. Angažujeme se ve veřejně prospěšných projektech a v regionu podporujeme stovky organizací s cílem pomáhat potřebným. Rádi spolupracujeme s partnery, kteří mají potenciál dlouhodobé soběstačnosti.

28+

let jsme tu pro vás

49

zemí prodává naše produkty

950

produktů pro celou rodinu

Certifikáty

Členství

  • ČASP (Česká asociace pro speciální potraviny)
  • SVOPL (Sdružení výrobců volně prodejných léčivých přípravků)
  • ADL (Asociácie dodávateľov liekov)
  • ISO 13485 2016

Export

Mimo 9 poboček ve střední Evropě, vyvážíme naše produkty do 40 dalších zemí světa.


Jsme společensky odpovědníLINKA-5.JPG

Abychom si byli jisti kvalitou, účinností a bezpečností všech našich produktů, řídíme výrobu přísnými pravidly. Soubor pravidel nazýváme Správná výrobní praxe (Good Manufactoring Practice

Veškeré výrobní procesy máme pod kontrolou Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) a navíc pravidelně procházíme audity příslušných státních autorit - SÚKL i Státní zemědělské a potravinářské inspekce.

Splňujeme nejpřísnější nároky na kvalitu a bezpečnost

WALMARK koncern

Níže uvedené společnosti tvoří dle ustanovení 79 zákona č. 90/2012 SB. O obchodních korporacích, koncern s řídící společnosti WALMARK, a.s., I4: 00536016, se sídlem Oldřichovice č. 44, Třinec, PSČ 739 61, Česká republika, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě sp. zn. B 2501. 

www.walmarkgroup.com/cs/