Beta Glukan PREMIUM 200 mg

Doplněk stravy

Jedinečná kombinace beta glukanu, šípku, vitaminu C a černého bezu pro podporu imunity a zdraví dýchacích cest.

  • Přírodní beta glukany z kvasinek v čistotě min. 70 %. 
  • Extrakt z plodů Rosa canina 1000 mg v jedné tabletě. 
  • Složení obohaceno o extrakt z plodů černého bezu. 

Beta glukan s bylinnými extrakty a céčkem

Beta glukan obohacený o vitamin C, šípek a černý bez. Podpora imunity a zdraví dýchacích cest.

O produktu

Beta Glukan PREMIUM 200 mg je produkt prémiové kvality s přírodními beta glukany ve vysoké čistotě minimálně 70 %. Obsažené beta glukany jsou vyráběny z buněčných stěn kvasinek Saccharomyces cerevisiae a pochází od jednoho ze světových lídrů, brazilské společnosti Biorigin. Beta Glukan PREMIUM 200 mg obsahuje 200 mg beta-D-1,3/1,6-glukanu. Součástí produktu jsou také ingredience přírodního původu jako je extrakt z šípku, černého bezu a vitamin C, které podporují imunitní systém a zdraví dýchacích cest. 

Účinky aktivních látek

Pro beta glukany zatím nebylo schváleno žádné zdravotní tvrzení, nicméně jejjich obliba roste. Beta Glukan PREMIUM 200 mg obsahuje betaglukany ve vysoké čistotě minimálně 70 % (200 mg beta glukanů v jedné tabletě) z buněčných stěn kvasinek Saccharomyces cerevisiae. Díky vysokému obsahu vitaminu C (160 mg v jedné tabletě), extraktu z plodů Rosa canina (1000 mg v jedné tabletě) a extraktu z plodů Sambucus nigra (280 mg v jedné tabletě) je produkt vhodný pro podporu imunitního systému, respiračního zdraví a snížení míry únavy a vyčerpání.

Pro koho je produkt vhodný?

Pro dospělé a děti již od 3 let. Beta Glukan PREMIUM 200 mg je vhodný zejména v období vyššího výskytu nachlazení. Vhodný i jako každodenní podpora imunity a celkového zdraví díky vysokému obsahu vitaminu C. 

Schválená zdravotní tvrzení

  • Šípek, černý bez a vitamin C pomáhají podpořit imunitní systém.
  • Šípek a černý bez přispívají k respiračnímu zdraví. 
  • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému.
  • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, chrupavek, kostí, kůže a dásní.
  • Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm.

Proč pro podporu zdraví zvolit Walmark?

Protože Walmark je léty a zkušenostmi mnoha tisíců spotřebitelů spolehlivý a ověřený partner v péči o to nejcennější, o Vaše zdraví. Již 30 let můžete vybírat ze široké nabídky prémiových doplňků stravy té nejvyšší kvality. V portfoliu Walmark najdete jak doplňky stravy ve formě základních vitaminů, minerálů, bylinných extraktů a jejich unikátních kombinací, tak i sofistikovanějších produktů pro specifické potřeby Vašeho těla. 

Nechte své zdraví zazářit! 

Složení

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 tbl. % DRHP*
Beta glukan 200,0 mg -
Vitamin C 160,0 mg 200
Šípky
-Rosa canina extrakt z plodů min. 10:1 – 100 mg
1000,0 mg -
Černý bez
-Sambucus nigra extrakt z plodů min 7:1 - 40 mg
280,0 mg -
* % denní referenční hodnoty příjmu - není stanoveno.

Složení: látky protispékavé (celulosa, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý, talek), kvasničné (Saccharomyces cerevisiae) beta glukany, plnidlo (fosforečnany vápenaté), kyselina L-askorbová, šípky extrakt, černý bez extrakt, stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulosa), rýžový škrob, odpěňovač (polyethylenglykol), emulgátor (estery sacharosy s mastnými kyselinami), barvivo (oxidy a hydroxidy železa).

Dávkování a způsob užití

Dávkování: 1 tableta denně, nezávisle na jídle; zapít tekutinou.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu (EXP).

Recenze produktu

od Lenka

Na imunitu nejlepší!. Krome betaglukanu je tam i cecko, sipek a bez. Od te doby, co ho doma uzivame, jsme prestali trpet na virozy.


od Janka

Skvělý produkt! Dávám celé rodině, když kolem něco lítá nebo jako pomoc v případě nouze ;) Nedám na betaglukan dopustit.


od Eva

Používám od října, nyní je prosinec. Zatím se mi daří se rýmě a kašlíku vyhýbat.