Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

Dialevel

Dialevel

Doplněk stravy

Unikátní a vysoce kvalitní kombinace výtažku ze skořice a chrómu pro normální hladinu cukru v krvi, obohacená o kyselinu alfa-lipoovou


  • Skořice a chróm pomáhají udržovat zdravou hladinu cukru v krvi
  • Vhodný pro diabetiky, pre-diabetiky s obecnými preventivními opatřeními (diety a cvičení), osoby s poruchou glukózové tolerance a osoby s nadváhou
  • Bezpečné při dlouhodobém užívání
  • Vyrobeno držitelem certifikátu GMP

O produktu

Dialevel

Unikátní a vysoce kvalitní kombinace výtažku ze skořice a chrómu pro normální hladinu cukru v krvi, obohacená o kyselinu alfa-lipoovou. Tento výrobek je vhodný pro osoby, které chtějí udržet normální hladinu cukru v krvi.

Skořice je koření získané z vnitřní části kůry skořicovníku (Cinnamomum cassia). Je již po tisíce let vysoce ceněná pro celou řadu prospěšných vlastností. Například přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Chrom je stopový prvek, který hraje řadu úloh v lidském těle. Je zapotřebí pro správný metabolismus makronutrientů, jako jsou sacharidy a lipidy, navíc pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi.

Kyselina alfa-lipoová (ALA) se někdy také nazývá vitamín B13. ALA je mastná kyselina, která působí v mitochondriích. Je obsažena v mase a minimálně v některém ovoci / zelenině.
 

Naše tipy, jak udržet normální hladinu cukru v krvi:

Regulace hmotnosti

  • Pokud máte nadváhu, zkuste zhubnout 5% až 10% své tělesné hmotnosti.

Cvičení

  • Provádějte mírnou pohybovou aktivitu po dobu 30 - 60 minut (nejméně pět dní v týdnu), jako je jízda na kole, plavání nebo rychlá chůze.

Výživa

  • Zdravě se stravujte – potraviny (zejména celozrnné) o odpovídajícím obsahu tuků a sacharidů s nízkým glykemickým indexem. Omezte počet kalorií, velikosti porce (jezte pravidelně, 5krát denně), cukr a škrobové sacharidy. Dávejte přednost potravinám bohatým na vlákninu, které vám pomohou cítit se sytý a přitom toho nesníst mnoho.

Složení

Složení:hmot./ 1 tbl.% DRHP*
Kyselina alfa-lipoová200,0 mg-
Skořice (Cinnamomum cassia)
extrakt 18:1 (ekviv. 1000 mg/1 tbl.)
55,6 mg-
Chróm60,0 µg150
* % denní referenční hodnoty příjmu v 1 tbl.; - není stanoveno
Složení:
alfa-lipoová kyselina, látky protispékvavé: mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý, oxid křemičitý, talek; uhličitan vápenatý, skořice extrakt, stabilizátory: karboxymethylcelulóza, hydroxypropyl methylcelulóza, leštící látka: kyselina stearová, barviva: oxid titaničitý, oxid železitý, zvlhčující látka: glycerin, pikolinát chromitý.

1-2 tablety denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Tento výrobek může způsobit pokles hladiny glukózy v krvi. Vhodné také pro diabetiky při nastavení dietního režimu. S ohledem na skutečnost, že hladina krevního cukru může po užívání klesnout, jsou doporučovány pravidelné kontroly krevního cukru a konzultace s lékařem, zvláště na začátku užívání. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25ºC.

Vhodnost užívání:
ALERGIE
těhotné a kojící
laktóza
lepek
včely
vhodné
vhodné
vhodné
nevhodné

Recenze produktu

Užívám jej léta. Opravdu mi to pomáhá.

Lehce zvýšený cukr v krvi, po 2 letech spodní hranice.Spokojena.

Měla jsem zvýšený cukr, tak jsem začala brát Dialevel. Od té doby co ho beru pravidelně, se mi drží hladina cukru v normě. Můžu jen doporučit.

Přidat hodnocení

MĚSTO

Hodnocení je možné pouze pro registrované uživatele. Pokud ještě nejse u nás registrován/a nebo nejste členem/členkou Klubu zdraví WALMARK, můžete se snadno zaregistrovat vyplněním tohoto formuláře. Prosím nezapomeňte potvrdit Vaši registraci kliknutím na odkaz v emailu, který Vám bude zaslán.