Dialevel

Doplněk stravy

Unikátní kombinace extraktu ze skořice a chrómu pro normální hladinu glukózy v krvi.

  • Pro normální hladinu cukru v krvi. 
  • Obohaceno o kyselinu alfa-lipoovou.
  • Vhodný také při dlouhodobém užívání.
Nový design pro rok 2024.
Objeví se na trhu po doprodání aktuálních zásob.
 

Cukr pod kontrolou

Vhodné pro diabetiky v rámci obecných preventivních opatření, pro osoby s poruchou glukózové tolerance a osoby s nadváhou.

O produktu

Dialevel představje unikátní kombinaci tří aktivních látek (kyseliny alfa-lipoové, extraktu ze skořice a chrómu) pro normální hladinu cukru v krvi.  

Účinky aktivních látek

Skořice přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Chróm přispívá ke správnému metabolismu makroživin a přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Kyselina alfa-lipoová bývá někdy nazývána jako vitamin B13.

Pro koho je produkt vhodný?

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Vhodné pro diabetiky, pre-diabetiky v režimu obecných preventivních opatření (dieta, cvičení), osoby s poruchou glukózové tolerance a osoby s nadváhou.

Proč pro podporu zdraví zvolit Walmark?

Protože Walmark je léty a zkušenostmi mnoha tisíců spotřebitelů spolehlivý a ověřený partner v péči o to nejcennější, o Vaše zdraví. Již 30 let můžete vybírat ze široké nabídky prémiových doplňků stravy té nejvyšší kvality. V portfoliu Walmark najdete jak doplňky stravy ve formě základních vitaminů, minerálů, bylinných extraktů a jejich unikátních kombinací, tak i sofistikovanějších produktů pro specifické potřeby Vašeho těla. 

Nechte své zdraví zazářit! 

Schválená zdravotní tvrzení

  • Skořice přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.
  • Chróm přispívá ke správnému metabolismu makroživin a přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.
  • Kyselina alfa-lipoová bývá někdy nazývána jako vitamin B13.

Složení

Denní dávka obsahuje: hmot./1 tbl. % DRHP* hmot./2 tbl. % DRHP*
Kyselina alfa-lipoová       200,0 mg -       400,0 mg -
Skořice (Cinnamomum cassia,
extrakt 18:1, ekviv. 1000 mg/1 tbl.)
        55,6 mg -       111,2 mg -
Chróm         60,0 mg 150       120,0 mg 300
* % denní referenční hodnoty příjmu; - není stanoveno
Složení: látky protispékavé (celulosa, uhličitany vápenaté, kyselina stearová, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý, talek), kyselina alfa-lipoová, extrakt skořice, stabilizátory (hydroxypropylmethylcelulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy), rýžový škrob, odpěňovač (polyethylenglykol), emulgátor (estery sacharosy s mastnými kyselinami), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), pikolinát chromitý.

Dávkování a způsob užití

Dávkování: 1–2 tablety denně, nejlépe před jídlem, dostatečně zapít tekutinou. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Upozornění pro diabetiky, tento přípravek může snižovat hladinu glukózy v krvi. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 ºC.

Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu (EXP).

Recenze produktu

Pro tento produkt tu ještě není žádná recenze. Buďte první a ohodnoťte tento produkt!