Koenzym Q10 30 mg

Doplněk stravy

Vysoce kvalitní koenzym Q10. Vhodný při užívání léků na snížení hladiny vysokého cholesterolu v krvi.

  • Vyskytuje se v orgánech jako srdce, plíce, játra aj. 
  • Produkce koenzymu Q10 v těle s věkem klesá. 
  • Vhodný při užívání statinů. 

Koenzym Q10 30 mg

Vysoce kvalitní koenzym Q10 získaný přírodní cestou.

O produktu

Koenzym Q10 získávaný fermentací, na bázi oleje pro dobrou vstřebatelnost. Doporučen při užívání statinů. 

Účinky aktivních látek

Koenzym Q10, nazývaný také jako ubichinon, hraje rolí při získávání energie z potravy. Produkce koenzymu Q10 v těle s věkem klesáNízká hladina koenzymu Q10 může být způsobena užíváním statinů, léků na snížení hladiny cholesterolu. Bohatým zdrojem koenzymu Q10 jsou vnitřnosti, hovězí maso, sardinky, avokádo, špenát aj. 

Pro koho je produkt vhodný?

Pouze pro dospělé. Vhodný v období zvýšeného napětí a fyzické zátěže, pro kuřáky, osoby trpící nadváhou či obezitou. Doporučen při užívání statinů. 

 

Proč pro podporu zdraví zvolit Walmark?

Protože Walmark je léty a zkušenostmi mnoha tisíců spotřebitelů spolehlivý a ověřený partner v péči o to nejcennější, o Vaše zdraví. Již 30 let můžete vybírat ze široké nabídky prémiových doplňků stravy té nejvyšší kvality. V portfoliu Walmark najdete jak doplňky stravy ve formě základních vitaminů, minerálů, bylinných extraktů a jejich unikátních kombinací, tak i sofistikovanějších produktů pro specifické potřeby Vašeho těla. 

Nechte své zdraví zazářit! 

Složení

Denní dávka obsahuje: hmot./2 tob.
Koenzym Q10   60,0 mg
Složení: sójový olej, želatina, zvlhčující látka (glycerin), sójový olej plně hydrogenovaný, koenzym Q10, antioxidant (sójový lecithin), barvivo (oxid železa).

Dávkování a způsob užití

Dávkování:  1–2 tobolky denně, během jídla nebo po jídle, zapít tekutinou. Pro maximální podporu užívejte pravidelně každý den. 

Upozornění: Nevhodné pro děti. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu (EXP).

Recenze produktu

Pro tento produkt tu ještě není žádná recenze. Buďte první a ohodnoťte tento produkt!