OptiTensin

Doplněk stravy

Prémiový produkt na přírodní bázi obsahující extrakt z olivového listí standardizovaný na oleuropein.

S obsahem vysoce kvalitního extraktu z olivového listí standardizovaný na oleuropein.

Nový design pro rok 2024.
Objeví se na trhu po doprodání aktuálních zásob.

Síla oliv pro Vaše zdraví.

Kvalitní prémiový produkt na přírodní bázi. Doporučeno osobám s hraničním krevním tlakem.

O produktu

OptiTensin obsahující extrakt z olivového listí standardizovaný na oleuropein. Olivovník (Olea europaea) je stálezelený strom, který patří mezi nejstarší známé stromy na světě, pěstované zejména pro blahodárné účinky jejich plodů a listů. Extrakt z olivového listí pomáhá udržovat normální krevní tlak.

Účinky aktivních látek

Jediná tableta produktu OptiTensin® obsahuje stejné množství aktivní látky oleuropeinu jako minimálně 5 litrů extra panenského olivového oleje. Vhodný pro dlouhodobé užívání

Pro koho je produkt vhodný?

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Doporučeno osobám s hraničním krevním tlakem. 

Proč pro podporu zdraví zvolit Walmark?

Protože Walmark je léty a zkušenostmi mnoha tisíců spotřebitelů spolehlivý a ověřený partner v péči o to nejcennější, o Vaše zdraví. Již 30 let můžete vybírat ze široké nabídky prémiových doplňků stravy té nejvyšší kvality. V portfoliu Walmark najdete jak doplňky stravy ve formě základních vitaminů, minerálů, bylinných extraktů a jejich unikátních kombinací, tak i sofistikovanějších produktů pro specifické potřeby Vašeho těla. 

Nechte své zdraví zazářit! 

Složení

Denní dávka obsahuje: hmot./1 tbl.l hmot./2 tbl..
Olivové listí extrakt 5:1;                                            obsahuje oleuropein min. 16 %
(ekvivalent 1750,0 mg resp. 3500,0 mg rostliny)
350,0 mg 700,0 mg

 

Složení: Olea europaea extrakt z listí, plnidlo (fosforečnany vápenaté), látky protispékavé (celulosa, talek, hořečnaté soli mastných kyselin), stabilizátory (hydroxypropylmetylcelulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymetylcelulosy), rýžový škrob, emulgátor (estery sacharosy s mastnými kyselinami), odpěňovač (polyethylenglykol), barviva (měďnaté komplexy chlorofylu a chlorofylinů, oxidy a hydroxidy železa). 

Dávkování a způsob užití

Dávkování: 1 - 2 tablety denně, nejlépe po jídle, dostatečně zapít tekutinou. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Upozornění pro diabetiky, tento přípravek může snižovat hladinu glukózy v krvi. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 ºC.

Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu (EXP).

Recenze produktu

Pro tento produkt tu ještě není žádná recenze. Buďte první a ohodnoťte tento produkt!