OptiTensin

Doplněk stravy

Prémiový produkt na přírodní bázi obsahující extrakt z olivového listí standardizovaný na oleuropein.

S obsahem vysoce kvalitního extraktu z olivového listí standardizovaný na oleuropein.

Síla oliv pro Vaše zdraví.

Kvalitní prémiový produkt na přírodní bázi. Doporučeno osobám s hraničním krevním tlakem.

O produktu

OptiTensin obsahující extrakt z olivového listí standardizovaný na oleuropein. Olivovník (Olea europaea) je stálezelený strom, který patří mezi nejstarší známé stromy na světě, pěstované zejména pro blahodárné účinky jejich plodů a listů. Extrakt z olivového listí pomáhá udržovat normální krevní tlak.

Účinky aktivních látek

Jediná tableta produktu OptiTensin® obsahuje stejné množství aktivní látky oleuropeinu jako minimálně 5 litrů extra panenského olivového oleje. Vhodný pro dlouhodobé užívání

Pro koho je produkt vhodný?

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Doporučeno osobám s hraničním krevním tlakem. 

Proč pro podporu zdraví zvolit Walmark?

Protože Walmark je léty a zkušenostmi mnoha tisíců spotřebitelů spolehlivý a ověřený partner v péči o to nejcennější, o Vaše zdraví. Již 30 let můžete vybírat ze široké nabídky prémiových doplňků stravy té nejvyšší kvality. V portfoliu Walmark najdete jak doplňky stravy ve formě základních vitaminů, minerálů, bylinných extraktů a jejich unikátních kombinací, tak i sofistikovanějších produktů pro specifické potřeby Vašeho těla. 

Nechte své zdraví zazářit! 

Složení

Denní dávka obsahuje: hmot./1 tbl.l hmot./2 tbl..
Olivové listí extrakt 5:1;                                            obsahuje oleuropein min. 16 %
(ekvivalent 1750,0 mg resp. 3500,0 mg rostliny)
350,0 mg 700,0 mg

 

Složení: Olea europaea extrakt z listí, plnidlo (fosforečnany vápenaté), látky protispékavé (celulosa, talek, hořečnaté soli mastných kyselin), stabilizátory (hydroxypropylmetylcelulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymetylcelulosy), rýžový škrob, emulgátor (estery sacharosy s mastnými kyselinami), odpěňovač (polyethylenglykol), barviva (měďnaté komplexy chlorofylu a chlorofylinů, oxidy a hydroxidy železa). 

Dávkování a způsob užití

Dávkování: 1 - 2 tablety denně, nejlépe po jídle, dostatečně zapít tekutinou. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Upozornění pro diabetiky, tento přípravek může snižovat hladinu glukózy v krvi. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 ºC.

Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu (EXP).

Recenze produktu

Pro tento produkt tu ještě není žádná recenze. Buďte první a ohodnoťte tento produkt!