telephone Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

Víte, že vlivem stárnutí buněk klesá i úroveň vaší životní energie?

Víte, že vlivem stárnutí buněk klesá i úroveň vaší životní energie?
Až 75 bilionů buněk jako dokonalý orchestr rozeznívá harmonii vašeho bytí. Každá z nich ví, jaký je její úděl. Jak má fungovat, o co pečovat, ale také kdy zaniknout, nebo se rozdělit, pro vznik buněk nových. Miliony procesů běží právě teď na pozadí Vašeho žití, ať už spíte či bdíte. V ideálním případě bezbolestně a bez Vašeho povšimnutí.  Náš organismus je opravdu dokonalý.

Co kdyby Vám někdo nabídl možnost, odvděčit se mu, udělat na oplátku něco pro něj, dát mu něco navíc?

Energie, ze které naše tělo čerpá, vzniká již na buněčné úrovni. Životně důležité orgány spotřebovávají nejvíce energie. Jsou to zejména srdce, plíce, ledviny, ale také mozek a centrální nervová soustava. Ne náhodou jsou tkáně těchto orgánových struktur nejbohatší na obsah mitochondrií, tedy buněčných organel zásadních pro produkci energie. Vědci, kteří se procesem stárnutí zabývají, zjistili, že s věkem nejen že ubývá mitochondrií, ale zároveň se snižuje koncentrace některých látek, které jsou pro chod těchto buněčných továren na energii naprosto zásadní.

Podpora energie v průběhu dne

Jednou z těchto látek, jejíž nedostatek ovlivňuje funkci mitochondrií je například PQQ (pyrolochinolin chinon). Organismus si tuto substanci podobnou vitamínům nedokáže sám vytvořit a získává ji tedy výhradně ze stravy, bohužel však poměrně v omezené množství. Odborníci ze společnosti Walmark se rozhodli využít potenciálu této vzácné látky a vyvinuli unikátní doplněk stravy Cell Shield ENERGY, pro aktivní život plný energie. PQQ je zde použit v kombinaci se speciálním extraktem Delphinol®, který je získáván z tradiční indiánské rostliny Maqui Berry přirozeně nabité polyfenoly. Pro komplexní působení, je tato unikátní novinka obohacena i vitamíny B6 a C. Oba tyto vitamíny se řadí mezi významné antioxidanty, které chrání buňky našeho těla před všudypřítomným oxidativním stresem a hlavně, podporují energetickou úroveň těla přes den.   

Silná antioxidační ochrana buněk během noci

Další látkou, kterou vědci v současné době intenzivně studují v souvislosti s projevy stárnutí, je L-karnosin. Tato látka je rovněž bohatě koncentrována v důležitých orgánech a tkáních, a s věkem její množství v těle rapidně ubývá. Nový produkt Cell Shield PROTECT s L-karnosinem je určen pro užívání na noc. Ačkoli není přesně známo, k jakým biologickým dějům dochází ve spánku, je zřejmé, že spánek je pro zdraví člověka naprosto zásadní. V noci, když spíme, se regeneruje zejména mozek, CNS a dochází k obnově kognitivních funkcí a ukládání paměti. Proto je Cell Shield PROTECT obohacen i o velmi důležitý minerál - zinek, který pečuje o správnou funkci kognitivních funkcí, jako paměť, koncentrace a pozornost, které s přibývajícím věkem mohou klesat. Složení je doplněno i o vitamín B2, tedy riboflavin, který je důležitý pro nervový systém a jehož suplementace je velmi často opomíjená, přestože chybí až 60 % dospělé populace.

 
Zpět na seznam všech článků

To nejlepší z našeho magazínu