Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

Žraločí chrupavka PLUS

Žraločí chrupavka PLUS 740 mg

Doplněk stravy

Vysoká dávka přírodní žraločí chrupavky obohacená vitamínem C pro správné fungování imunitního systému a tvorbu kolagenu pro zdraví kloubů a kostí


  • vysoce kvalitní přírodní žraločí chrupavka ve formě prášku
  • obohaceno o vitamin C
  • snadno polykatelné kapsle bez konzervantů, cukru a barviv
  • vyrobeno držitelem GPM certifikátu

O produktu

Žraločí chrupavka PLUS 740 mg

Žraločí chrupavka PLUS 740 mg je vysoce kvalitní produkt ze sušené práškové přírodní chrupavky z mořských žraloků - tvrdý materiál, z něhož se skládá kostra žraloka. Žraločí chrupavka obsahuje dobře známé látky, jako je kolagen, glukosamin nebo chondroitin, které patří mezi základní stavební složky i lidské kloubní chrupavky. Walmark žraločí chrupavka PLUS 740 mg je obohacena vitaminem C pro komplexní účinek.

Účinky hlavních složek:

  • Žraločí chrupavka je komplex mukopolysacharidů přirozeně obsahující glukosamin a chondroitin, a také kolagen, což jsou základní stavební složky kloubní chrupavky. 
  • Vitamin C se podílí na normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci chrupavek a kostí.
  • Vitamin C se podílí na normální funkci imunitního systému.

 

Složení

Denní dávka obsahuje:hmot./ 4 kaps.% DRHP* 
Žraločí chrupavka2960,0 mg -
Vitamin C 24,0 mg 30
Složení:
žraločí chrupavka (z ryb), želatinová kapsle, stabilizátor (stearát hořečnatý), kyselina L-askorbová, látky protispékavé (oxid křemičitý, talek)

 * % denní referenční hodnoty příjmu; - není stanoveno

4 kapsle denně během jídla.

Upozornění:  Nevhodné pro děti do 3 let a těhotné ženy. Neužívejte minimálně jeden měsíc po chirurgické operaci a zlomeninách kostí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Recenze produktu

Žraločí chrupavka doporučil známý mému tatínkovi na revma. A skutečně mu hodně ulevuje od bolestí. Pravidelně ji tak od mne dostává jako dárek k narozeninám 😉

Přidat hodnocení

MĚSTO

Hodnocení je možné pouze pro registrované uživatele. Pokud ještě nejse u nás registrován/a nebo nejste členem/členkou Klubu zdraví WALMARK, můžete se snadno zaregistrovat vyplněním tohoto formuláře. Prosím nezapomeňte potvrdit Vaši registraci kliknutím na odkaz v emailu, který Vám bude zaslán.