Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

Žraločí chrupavka PLUS

Žraločí chrupavka PLUS 740 mg

Doplněk stravy

Vysoká dávka přírodní žraločí chrupavky obohacená vitamínem C pro správné fungování imunitního systému a tvorbu kolagenu pro zdraví kloubů a kostí


  • vysoce kvalitní přírodní žraločí chrupavka ve formě prášku
  • obohaceno o vitamin C
  • snadno polykatelné kapsle bez konzervantů, cukru a barviv
  • vyrobeno držitelem GPM certifikátu

O produktu

Žraločí chrupavka PLUS 740 mg

 

Žraločí chrupavka PLUS 740 mg je vysoce kvalitní produkt ze sušené práškové přírodní chrupavky z mořských žraloků - tvrdý materiál, z něhož se skládá kostra žraloka. Žraločí chrupavka obsahuje dobře známé látky, jako je kolagen, glukosamin nebo chondroitin, které patří mezi základní stavební složky i lidské kloubní chrupavky. Walmark žraločí chrupavka PLUS 740 mg je obohacena vitaminem C pro komplexní účinek.

Účinky hlavních složek:

  • Žraločí chrupavka je komplex mukopolysacharidů přirozeně obsahující glukosamin a chondroitin, a také kolagen, což jsou základní stavební složky kloubní chrupavky. 
  • Vitamin C se podílí na normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci chrupavek a kostí.
  • Vitamin C se podílí na normální funkci imunitního systému.

 

Složení

Denní dávka obsahuje:hmot./ 4 kaps.% DRHP* 
Žraločí chrupavka2960,0 mg -
Vitamin C 24,0 mg 30
Složení:
žraločí chrupavka (z ryb), želatinová kapsle, stabilizátor (stearát hořečnatý), kyselina L-askorbová, látky protispékavé (oxid křemičitý, talek)

 * % denní referenční hodnoty příjmu; - není stanoveno

4 kapsle denně během jídla.

Upozornění:  Nevhodné pro děti do 3 let a těhotné ženy. Neužívejte minimálně jeden měsíc po chirurgické operaci a zlomeninách kostí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Recenze produktů

Žraločí chrupavka doporučil známý mému tatínkovi na revma. A skutečně mu hodně ulevuje od bolestí. Pravidelně ji tak od mne dostává jako dárek k narozeninám 😉

Napiště hodnocení

CITY

"Tato služba je určena pouze registrovaným uživatelům. Pokud ještě nejste přihlášeni do Klubu zdraví, můžete to snadno napravit odesláním tohoto formuláře. Prosím, nezapomeňte potvrdit svou registraci klepnutím na odkaz v e-mailu."