Helpline: 800 141 141
Váš seznam je prázdný

Jak to funguje?

- Najděte na našich stránkách nejvhodnější produkty pro sebe a své blízké
- Přidejte je do svého seznamu
- Až budete mít na seznamu vše, co potřebujete, přejděte do partnerského eshopu, kde si zvolíte počet kusů a objednávku dokončíte.

Váš seznam je prázdný. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ty nejlepší pro podporu svého zdraví.

Megacéčko ACTIVE 500 mg

Megacéčko ACTIVE 500 mg

Doplněk stravy

Vitamin C v kapslích s postupným uvolňováním ve formě mikroperliček, pro dlouhodobý účinek


 • vysoká dávka vitaminu C pro správné fungování imunitního systému
 • stálý příjem vitaminu C v průběhu celého dne díky mikroperličkám postupně se uvolňuijících z kapslí
 • vhodné pro sezónní (podzim-zima) každodenní užívání
 • pro podporu imunity doporučeno lidem vystaveným zvýšené psychické i fyzické zátěži, sportovcům, kuřákům a těm, kteří chtějí dodatečnou nutriční podporu
 • vyrobeno držitelem certifikátu GMP

O produktu

Megacéčko ACTIVE 500 mg 

Vitamin C, také známý jako kyselina askorbová, je ve vodě rozpustný vitamin nezbytný pro širokou škálu fyziologických funkcí. Náš organizmus potřebuje neustále dodávat vitamin C, protože si jej nedokáže vyprodukovat sám.

Většina rostlin i zvířat vytváří vlastní kyselinu askorbovou dle potřeb těla. Opice a lidé však nedokáží kyslinu askorbovou produkovat. Proto musí vitamín C doplňován ze stravy (zelenina, ovoce) a nebo z doplňků stravy. Naše tělo potřebuje neustálý přísun vitamínu c, protože vstupuje do mnoha tělesných funkcí a v těle se neukládá do zásob.
 

Vitamin C přispívá k:

 • normální funkci imunitního systému
   
 • ochraně buněk před oxidativním stresem proti volným radikálům
   
 • tvorbě kolagenu a tím uchovává zdravé kosti, chrupavky, zuby, dásně, kůži a zuby
   
 • psychické pohodě a celkové vitalitě

Přirozené zdroje vitaminu C

Vitamin C můžeme najít v hlavně v čerstvém ovoci a zelenině. Vysoké množství vitaminu C obsahuje paprika, listová zelenina, kiwi, brokolice, bobulovité plody, citrusy, rajská jablíčka i zelený hrášek....
Mějte ale na paměti, že vitamin C je molekula velmi nestabilní a citlivá například na teplo. Což způsobuje jeho ztráty z potravy v průběhu vaření a při dalších úpravách.
 

Složení

Denní dávka obsahuje:hmot./1 kaps.% DRHP*
Vitamin C500,0 mg625
* % denní referenční hodnoty příjmu
Složení: kyselina L-askorbová, želatina, stabilizátor (ethyl celulóza), látka protispékavá (mikrokrystalická celulóza), barviva (oxid železitý, oxid titaničitý), kukuřičný škrob, sacharóza.
1 kapsle denně zapít tekutinou.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 ºC.

Recenze produktu

Přidat hodnocení

MĚSTO

Hodnocení je možné pouze pro registrované uživatele. Pokud ještě nejse u nás registrován/a nebo nejste členem/členkou Klubu zdraví WALMARK, můžete se snadno zaregistrovat vyplněním tohoto formuláře. Prosím nezapomeňte potvrdit Vaši registraci kliknutím na odkaz v emailu, který Vám bude zaslán.