Nechte své zdraví zazářit!

Nechte své zdraví zazářit!
Jak se zorientovat v nepřeberném množství doplňků stravy, zvlášť když některé slibují takřka nemožné? Spolehněte se na Walmark, který se již více než 30 let stará o to nejcennější co máte, o Vaše zdraví. Vstupte do žlutého světa zdraví, energie a krásy a užívejte si život naplno!

 

Jak vybrat ty správné doplňky stravy?

Cítíte se při výběru doplňků stravy poněkud ztraceni? Není divu! Na trhu je v posledních letech tak široká nabídka, že není vůbec jednoduché se v ní orientovat. Poradíme Vám, na co se při nákupu doplňků stravy zaměřit, aby produkt byl pro Vaše zdraví prospěšný. Při výběru buďte obezřetní a nedejte na plané sliby některých výrobců, a to zejména pokud daný doplněk stravy garantuje zázračné účinky. Cílem doplňků stravy je doplnění zdraví prospěšných látek, které nezískáme prostřednictvím pestré a vyvážené stravy, a které příznivě ovlivňují náš zdravotní stav. Doplňky stravy nemohou léčit, a pokud to výrobce slibuje, není tomu tak. Při výběru doplňků stravy se zaměřte nejen na cenu a množství, ale především na složení a kvalitu produktu. Velmi důležitou informací pro spotřebitele je vstřebatelnost neboli využitelnost daných látek organismem. Čím vyšší vstřebatelnost, tím lépe pro Vaše zdraví. Všímejte si také toho, zda je daný doplněk stravy správně označen. Výrobce se musí řídit předpisy o označování zdravotních a výživových tvrzení podle EFSA (European Food Safety Authority). V podpoře zdraví se spoléhejte jen na ověřené výrobce s mnohaletou tradicí. A právě takovým výrobcem je Walmark!

 

Vsaďte na jistotu, vsaďte na Walmark!

Jen těžko bychom našli někoho, kdo nikdy neslyšel o společnosti Walmark, jejíž doplňky stravy se se už pár desítek let řadí mezi nejprodávanější produkty na podporu zdraví nejen v České republice, ale také v dalších 50 zemích světa. Žlutá řada od Walmarku má široké portfolio vitaminů, minerálů, bylinných extraktů a jejich kombinací pro podporu imunity, energie a soustředění, krásy a vitality, duševního zdraví a zdraví orgánů. Z nabídky Walmark si tak může vybrat opravdu každý.

 

Proč pro podporu zdraví zvolit právě doplňky stravy ze žluté řady Walmark? 

  • Walmark má více než 30 let zkušeností v oblasti podpory zdraví.  
  • Produkty Walmark jsou oblíbenými doplňky stravy ve více než 50 zemích světa.
  • Walmark je součástí farmaceutické společnosti STADA Česká republika, mezinárodní farmaceutické společnosti s dlouholetou tradicí, která je zaměřena na výrobu širokého portfolia vysoce kvalitních léčiv a doplňků stravy. Svými produkty pomáhá lidem chránit jejich zdraví a podporovat správné fungování organismu již 125 let.
  • Ve výzkumných centrech Walmark jsou neustále vyvíjeny nové produkty reflektující nejnovější vědecké poznatky.
  • Walmark, to je široká nabídka doplňků stravy na podporu imunity, energie a soustředění, zdraví orgánů, duševního zdraví, krásy a vitality.
  • Walmark inspiruje a podporuje Vaši cestu ke zdraví.
  • Kvalita a bezpečnost jsou pro Walmark vždy na prvním místě. Veškeré výrobní procesy jsou kontrolovány Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SÚKL) a pravidelně auditovány (SÚKL, Státní zemědělská a potravinářská inspekce), a proto se na doplňky stravy Walmark můžete vždy spolehnout.
Věříme, že každý může žít naplno a vést aktivní život ve všech jeho etapách, a proto jsme tu. Vstupte do žlutého světa Walmark a nechte své zdraví zazářit!
 


Jak hodnotí doplňky stravy ze žluté řady Walmark spotřebitelé?

Doplněk stravy Beta Glukan 200 mg Premium užívám a nemůžu si doplněk vynachválit. Díky vitamínům, nejsem vůbec nemocná, a to jsem krátce po porodu, takže ta imunita a celkově tělo je hodně unavené a bez vitamínů. Díky doplňkům stravy se cítím lépe. Určitě doporučuji.Karolína
 
„S tímto doplňkem stravy Beta Glukan 200 mg Premium jsem se setkala poprvé a jsem velice mile překvapena, používám denně a musím říci, že se cítím lepe, mene unavena bez jediného zakašlaní či teploty, imunita funguje skvěle. Můžu s klidným srdcem všem doporučit.Tereza
 
Pupalka dvouletá PLUS 500 mg mě jako doplněk stravy zajímala už velmi dlouho a její účinek nezklamal. Po užívání se mi zlepšil stav pleti a také došlo k úpravě bolestí menstruačního cyklu a také ubylo hormonálního akné, což kvituji asi nejvíce. Tobolky se navíc dobře polykají.“ Pavlína
 
„Doplněk stravy Pupalka dvouletá PLUS 500 mg jsem vyzkoušela společně se svou 14letou dcerou. Obě máme problémy s akné a já ještě k tomu s bolestivou menstruací. Musím přiznat, že byla mile překvapena provedením doplňku. Dcera má potíže polykat jakékoliv prášky, ale kapsle jsou velikostně tak akorát a do krku dobře kloužou. Zhruba po týdnu byl znát rozdíl ve vzhledu pokožky. Nebylo to vyloženě, tak že by akné zcela zmizelo. Ovšem u mě se výrazně omezilo, navíc jsem měla menstruaci skoro bez bolestí. Dcera po 14 dnech podpořila doplněk ještě přírodní kosmetikou a pravidelnou péči a díky tomu se vzhled její pleti také zlepšil. Za mě tedy užitečný doplněk stravy.“ Šárka
 
Recenze vznikly ve spolupráci s Ženy s.r.o. Spotřebitelé měli možnost doplněk stravy Beta Glukan PREMIUM 200 mg a doplněk stravy Pupalka dvouletá PLUS 500 mg vyzkoušet a bezúplatně poskytli své hodnocení, včetně souhlasu s veřejnou publikací svých zkušeností na webu cetebe.cz. Testování proběhlo v období květen až červen 2023.
https://www.testuj.to/test/doplnek-stravy-beta-glukan-200-mg-premium
https://www.testuj.to/test/doplnek-stravy-pupalka-dvouleta-500mg-plus

 

Získejte doplňky stravy ze žluté řady Walmark zdarma!

Chcete vyzkoušet doplňky stravy Walmark zcela zdarma? Sledujte nás na Facebooku, kde každý měsíc o doplňky stravy Walmark soutěžíme.  
 
Produkty ze žluté řady Walmark jsou doplňky stravy. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.  
 

Autor: Denisa Salvová
Zpět na seznam všech článků

Související produkty

To nejlepší z našeho magazínu

Další články